• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Dubčáková z Antolskej v Bratislave

14. marca 2017 
@golejka Okis, dakujem!
30. okt 2014 o 14:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Rada by som sa aj ja touto cestou este raz podakovala Dr. Dubčákovej za bezproblemovy, rychly a uspesny porod nasej Jarmilky. Velmi si vazim,ze aj v dnesnej dobe sa najde gynekolog,ktory robi svoju pracu s laskou a ludsky. Velmi si prajem aby si z nej brali priklad aj ostatni lekari,lebo som mala zle skusenosti s gynekologmi,az kym som ju nestretla. Este raz Vam pani doktorka DAKUJEM a PRAJEM VAM VSETKO TO NAJLEPSIE:slight_smile: ANNA
7. jún 2015 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosim vas nema niekto cislo na mudr dubcakovu?
23. máj 2016 o 13:43  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@emily0412 ordinuje v utorok a stvrtok, staci si zavolat do ambulancie, ale tento najblizsi utorok tam zrovna nie je.
30. máj 2016 o 15:29  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahodka11 Ja som rodila Jakuba u nej a bola uzasna uz bude mat Kubko 10 rokov ale vdaka pani doktorke sa nam narodil zivy a zdravy, nebyt jej uz o 2 tyzdne by sa nam nenarodil zivy, vyvolala mi porod a bolo to v hodine 12. Rodila som v 38 tyzdni...skvela zena!
12. sep 2016 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@sondax dr. Dubcakova sa potesila Vasmu prispevku :wink:
12. sep 2016 o 15:42  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte žienky, mam otázočku...pani Dr bola moja pred pôrodná Dr v posledných týždňoch tehotenstva nakoľko som rodila na Antolskej:slight_smile: otázka znie p.Dr bežné ordinuje v tej istej ambulancii, kde má aj pred pôrodné? Chcela by som k nej prestúpiť no ta zastarala ambulancia ma veľmi odradza:(
13. mar o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@monikaavanessa ahoj,co ja viem,tak dr.robi len v nemocnici predporodne pripravy a rizikove tehu,nema bezne ambulanciu,ale skus sa spytat priamo jej
14. mar o 09:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, dr. Mirka Dubcakova ZIAL je len porodnicka a teda aj predporodna gynda, ale ambulanciu uz nema. Stotoznila sa s tymto poslanim :innocent::heart:
14. mar o 12:05  •  1 dieťa - snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tatianak24 a iqqi ...dakujem vam, som si to aj myslela. No škoda ona je naozaj veľmi dobrá :ok_hand:
14. mar o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok