MUDr. Grochal - Martin

channel21
22. mar 2015

Ahoj tehuľky. viem že tu už sú témy na dr. Grochála ale už som sa v tých témach stratila a sú z roku 2014. :D máme termín u ňho 25.3. ide o to že sa neviem rozhodnúť či si dať vytlačiť len fotku alebo dať spraviť dvd či na usb či ako to je...:D rozmýšlam nad tým už 3 dni tak mi to nedalo a napadlo, že napíšem sem, ved vy mi isto poradíte čo sa viac oplatí. čítala som na jeho stránke cenník a tam uvádza záznam 3D/4D ultrazvuku na DVD disk v cene 75€. tých 75€ predpokladám že už je aj s vyšetreníím? ak by som chcela dvd čo to obsahuje a musím si doniesť vlastné? no som z toho trošku pomýlena. lebo som čítala aj o usb kľúči. no baby ktoré ste tam boli, prosím poradťe mi. 🙂 Dakujem

monika_123
26. mar 2015

@channel21 ahoj,no ako si sa teda rozhodla? 🙂 Aky mate zazitok z toho? mate teda aj video? Ja idem 13.4. a tiez neviem ako to tam prebieha tak ak by si mi napisala bola by som rada 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre