MUDr. Havlíková a MUDr. Dečkov v Trnave - skúsenosti

kika1985
20. jún 2013

Ahojte žienky, prosím máte nejaké skúsenosti s pôrodom u MUDr. Havlíkovej, alebo u MUDr. Dečkova z Trnavy? Ďakujem 🙂

aristka
20. jún 2013

@kika1985 no na dečkova si priprav veľkú sumu,prečo nejdeš Rešetovi alebo Lahkému,čo majú väčšie skúsenosti a sú ľudia s veľkým Č 🙂

kira66
21. jún 2013

havlikova je super odrodila ma 2 krat... uplne perfektny pristup radost rodit...

elise
21. jún 2013

dr. havlíková je super robila mi cisársky, ona je neskutočne ľudská milá empatická odbornička, všetko vysvetli v pokoji. počas cisárskheo bola milá zábavná vytvorila super atmosféru takže som bola v pohode po pôrode ma prišla nikolkokrát pozrieť na šestonedelie. jazvu ocenili aj v pôrodnici v PN že tak užasné šitie a dôkladnosť a matriál ktorý sa vstrebáva a nemusia ho vybrať, nevideli jazva sa mi robi malinká a absolutne nesvrbi ani neboli pri zmene počasia čo sa po prvom pôrode pri nástrihu (ina dokyna - dr. štfániková, ale aj snou bola maximálna spokojnosť) ndá porovnať (nástrih svrbi pri zmene počasia) dr. havlíkovu určit odporučam. kby som šla rodiť znovu tak si vyberám jednoznačne ju, obhájila indikovaný cisársky pred novým primárom 🙂

kika1985
autor
22. jún 2013

@elise Ďakujem pekne, a vies mi aj poradit kde ju najdem? 🙂 Má svoju ordináciu? Kontakt na nu asi nemas, ak by si nahodou mala, neposlala by si mi? Ďakujem moc

kika1985
autor
22. jún 2013

@aristka Rešeta sa že vraj už nedá vybaviť - neviem čo sa tam stalo... a Lahký mi nič nehovorí, vôbec som o ňom nepočula...

elise
22. jún 2013

@kika1985 ambulancia rizikovej tehotnosti dole na prízmi pôrodnice vedla pôrodnickho prijmu objednaj sa k nej

elise
22. jún 2013

@kika1985 pozriem zajtra kontakt a ak budem o ešte mať dam ti ho

kika1985
autor
22. jún 2013

@elise Ďakujem 🙂 A ty si ju mala vybevanú, či mala si šťastie a mala práve službu?

elise
22. jún 2013

@kika1985 nemala som ju zazmluvnenu al dohodnutu.

aristka
22. jún 2013

@kika1985 lahký je človek s veľkým č a aj doktor a ak nastanú problémy buď si istá ,že on ti dieťa zachráni....mala som komplikovaný pôrod,bol tam primár a celá légia doktorov a skúsených a volali jeho a dieťa mi zachránil,má s takými pôrodmi veľké skúsenosti keďže chodil alebo chodí ako gyn.do afriky....a podotýkam ,že som si myslela ,že mám pri sebe špičku z nich a nakoniec mi ratroval dieťa niekto iný...

kika1985
autor
22. jún 2013

@elise
@aristka díky moc baby

stafilan
8. aug 2013

@kika1985 ja som mala Lachkeho pred 2 rokmi, prijemny lekar, a porod na jednotku, bez problemov, vsetko pekne reguloval a kontroloval. teraz zvazujem tiez Havlikovu, pocula som len dobre referencie.

pingu1
8. aug 2013

Havlikova je super,, ale Deckov? ani zastruhany vlas......

kika1985
autor
11. aug 2013

@stafilan ano uz som mala tu cest spoznat Dr. Lahkeho, je fakt super, mily, ustretovy, upokoji, vysvetli... Urobil na mna velmi dobry dojem.

kika1985
autor
11. aug 2013

@pingu1 nemas dobru skusenost s deckovom?

pingu1
11. aug 2013

@kika1985 nemam. chodila som k nemu do ordinacie. raz som dostala mykozu, dal mi macmiror, lenze som nevedela, ze som nan alergicka.... strasne ma to bolelo, stipalo a neviem co vsetko. ked som sa k nemu vratila, ze asi mi to nepreslo, lebo mam taketo stavy, tak na mna nahukal medzi dverami, ze si to mam natriet so sudocremom.

kika1985
autor
11. aug 2013

@pingu1 no pocula som aj ja o nom vela reakcii, ale aj to ze ako porodnik odbornik.. ale uz som prehodnotila vyber 🙂

pingu1
11. aug 2013

@kika1985 odbornik je super, ale niekedy treba byt aj ako clovek

kika1985
autor
11. aug 2013

@pingu1 ja som pisala tuto otazku ked som este s nim nemala skusenost.. dnes ju uz vsak mam a zdielam tvoj nazor.. myslela som si, ze pri mne mal mozno len zly den.. ale dnes to uz vidim inak.

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aristka
11. aug 2013

@kvecia mňa ani jeden pôrod nič nevyšiel a keby som si niekoho zajednala išla by som oficiálnou cestou a nechápem tvoju iróniu..dr.rešetu poznám a dokonca aj pár ľudí čo u neho rodili a boli spokojné ...

aristka
11. aug 2013

@kvecia inak narážala si na dečkova ,prepáč je to mladý lekár a s moc veľkým sebavedomím,čo je dobré ,ale treba mať aj skúsenosti a to sú roky praxe, ktoré on nemá a to jest aj skúsenosti s komplikovanými pôrodmi ...takže ak si niekoho zaplatím ,chcem aby zvládol aj komplikovaný pôrod a nie si len prísť pre peniažky pred pôrodom a dodatočne aj po pôrode ,čo je na tak mladého doktora dosť smutné a to je skúsenosť jednej kamošky a skúsenosť mojich kolegýň ,ktoré tam pracujú...a napr.sama som bola svedkom ,kedy jedna mamička odmietla mladého dr.iného a ujal sa jej dr.ľahký a veľká spokojnosť a poďakovanie fľaša s bonboniérou....

pingu1
11. aug 2013

Bre velice skore rano. Nemozem spat, zobudila ma nechutna bolest hlavy. Uz som si dala 1,5 paralenu a nic ☹

kvecia
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aristka
12. aug 2013

ten dotyčný dr.je mladé ucho a nemá dostatočne dlhú prach ,takže aj logicky sa nemôže rovnať niekomu skúsenejšiemu a duplovane si veľmi vážim ľudí ,ktorí svoje skúsenosti opakovane využili a Afrike ,kde naši dr.pôsobia a veľmi veľa sa tam naučia ,tj.krízové situácie....čo sa týka ľahkého ..sám vie a ľudia čo vtedy slúžili,čo sa udialo a podľa toho čo viem ,prišlo k zlyhaniu ako človeka a nie profesionálne tj.poškodenie pri vedení pôrodu ...dr.ľahký zachránil mnoho detičiek a mamičiek a stalo sa a stalo sa to preto lebo pracujeme s ľudským životom a vtedy aj ľudské zlyhanie môže skončiť fatálne,zdravotníctvo nie je účtovníctvo ,kde sa zmýlim ,zabudnem a maximálne to musím prepočítať ...a ako človek sa bude zodpovedať ak nie právne tak svedomím ...a ak s ním máš problém rieš si to s ním,ale neútoč na mňa... 😉

babatko2010
26. aug 2013

Dr.Havlikova je jedna neskutocne zlata mila a sikovna doktorka bola mi pri oboch porodoch a nemozem povedat kriveho slova,nemenila by som v zivote,naozaj je to uzasna zena ktora vie co robi ineho alebo inu dr.by som asi nechcela.a vzdy ma prisla pozriet aj deti este na sestonedelie🙂

stafilan
31. aug 2013

@kika1985 tak Kika ja idem nakoniec zasa k Lahkemu, nejak mi to nedalo a teraz som taka spokojnejsia. uz sme sa aj stretli tak dufam ze vsetko dopadne zasa tak ako pri prvom 🙂

kika1985
autor
12. sep 2013

@stafilan dobre si sa rozhodla, drzim palce 🙂

monka9999
3. sep 2014

mne dečkov rodil prveho syna.10rokov do zadu
možem povedat že odrodil ma normalne ale zošil ma strašne.všetky štychy sa mi rozišli a dostala som hned zapal.moj gynekolog povedal že take šitie ešte nevidel.že to je tak podanesteziu zaštopkat a na novo zošit.ked som s tym prišla spet do nemocnice doktor mi napisal na tu otvorenu ranu mast.to bolo všetko čo pre mna urobili.ten doktor čakal že mu dat peniaze zato,že opraví čo tam pokazili.ale to už som bola u ineho nie dečkova.druhy porod?zasa trnava.no to bol tiež napad ☹

monka9999
3. sep 2014

@pingu1 nejec pirule ked si tehotna paralen je humus

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre