Mudr.Hojda. Neviete kde ho nájdem?

yoya
29. máj 2009

Ahojte 🙂
Pred deviatimi rokmi som chodila za dr. Hojdom do FNLP Ke Rastislavova, aj pri ňom som rodila.Chcela by som sa spýtať, či nevie niekto o tomto dr., či tam ešte pracuje alebo kde by som ho mohla nájsť.Bola som s ním maximálne spokojná.
Ďakujem. 😉

simka9122008
29. máj 2009

Ahoj YoYa, Dr. Hojda pracoval v roku 2007 ešte v Železničnej nemocnici, ja som k nemu chodila a tiaž som s ním bola spokojná a išiel robiť, myslím od augusta 2007 na Rastislavku

yoya
autor
29. máj 2009

Ďakujem. Možno sa k nemu nejako ešte dopracujem, pretože po deviatich rokoch som opäť tehotná a rada by som znova chodila ku nemu.a ak by to šlo, tak by som pri ňom aj rada rodila. Len neviem, aj lekári sú len ľudia a menia sa.Tak dúfam, že je stále takým dobrým lekárom ako bol vtedy. 😉

dadazet
17. jún 2009

Aho, Dr. hojda je aj moj gynekolog. Teraz robi v starej nemocnici, na Rastislavke v pavilone zdravia na jednodnovej chirurgii. je to skvely clovek a doktor

yoya
autor
19. jún 2009

Ahoj dadazet,
ďakujem ti, no škoda, že už nie je aj na oddelení. bola som s ním veeeeľmi spokojná.a teraz riešim komu sa zverím do rúk, koho si vyberiem ku pôrodu.nevieš mi poradiť? alebo to nechám na náhodu? ak by som nemala žiaden problém, tak by to bolo fajn.Ale ako pri prvom som si určitý čas odležala a stále som sa mohla na dr. Hojdu spoľahnúť.teraz ak k niečomu príde tak neviem.... No uvidíme....papa

dadazet
19. jún 2009

no, ja som len na zaciatku, ale ja chcem ist do Sace, Dr. Tomasu, pocula som na neho len vsetko dobre. neviem, komu sa mam zverit, som vystudovana sestricka, a z praxe co sme chodili, by som si nikoho nevybrala. Takze, radsej takeho ktoreho nepoznam. :}}}}

yoya
autor
22. jún 2009

Ahoj,
veľmi dobre poznám dr.Tomasu v Saci.Minulý rok som za nim chodila, dokonca ma operoval na endometriozu.Môžem ho vrelo doporučiť, je to super doktor.Možno nakoniec tiež skončím pri ňom, uvidíme.
Pekný deň.Papa

nina880
26. jún 2009

jééj, Dr. Hojda je môj strýko 🙂

yoya
autor
30. jún 2009

Ahoj Ninka880.
Máš veľmi pekne meno, môj manžel strašne túži po Ninke, no uvidíme čo to bude.
Tak pozdravujem tvojho strýka, je to super doktor. 🙂 Doktor ako má byť.Len škoda, že už nie je na oddelení. ☹ Teraz to mám ťažké, nevadí, čo už, život beží ďalej.papa 😉

sarinka23
9. dec 2009

Ahojte baby cem sa opytat ake mate skusenosti z dr.Hojdom????

evca35
9. dec 2009

skús čítať v téme Pôrod - Pôrodnica na Rastislavovej.

jonas17
9. dec 2009

mám,samé zlé.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre