Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Homzová v Košiciach

hexina
11. dec 2012

Ahojte kocky,

kedze za kazdym ked idem na tehotensku poradnu cakam v cakarni 4.5 hodiny, tak som uz stratila nervy a chcela by som zmenit gynekologa. Neviete ako to funguje u tejto doktorky ak chcem od nej odist? Viem, ze sa tam podpisuje stale nieco k nejakemu datumu, musim cakat pol roka? aleob mozem vypovedat zmluvu? Popripade plati sa tam nieco?

dakujem

bibistec
11. dec 2012

podla zakona ma tehotna narok na konzultaciu u 2 lekarov. cize ja na tvojom mieste idem inde a dodatocne pripadne vypis z karty nech ti daju, je to jej povinnost ti to dat.

monika1308
12. dec 2012

@hexina
tiež záleží ako dlho si už u nej. keď aj viac ako pol roka potom si len nájdeš iného lekára, dohodneš sa s ním že chceš k nemu chodiť a potom buď len prídeš zobrať kartu od Homzovej k inej/inému doktorovi alebo ti povedia že máš niečo podpísať a pošlú tvoju kartu poštou. Podpisuje sa myslím nejaký papier, že odstupuješ z ich starostlivosti do inej... to je asi všetko. O poplatkoch neviem nič... ale treba sa informovať radšej u sestričky. Ale jednoznačne môžeš odísť kedykoľvek chceš, ak si u nich dlhšie ako pol roka... nemusíš čakať na žiaden dátum...

hexina
autor
12. dec 2012

@monika1308 dakujem za infosku..ku nej chodim uz odjakziva...len naposledy som tam bola s problemom niekedy v septembri a vtedy som daco podpisovala...cize od toho podpisu nepreslo 6 mesiacov

Tu začni písať odpoveď...

Odošli