MUDr. Imrich Kostolný. Máte s ním skúsenosti?

lentilienka
13. jún 2008

Ahojte chcem sa len spýtať, či nemáte niektorá skúsenosti s doktorom Kostolným? Pracuje na Antolskej v BA. Mne ho velmi odporúčali, tak sa chcem len informovať.

dudricka
14. jún 2008

Ahoj ja som pocas prveho tehu chodila k nemu, bola som snim spokojna, a teraz mi robil sekciu a tiez som bola rada. Je dobry odbornik ale priprav sa na jeho svojsky humor. 😉 inak ho vrele odporucam

jully
16. jún 2008

Ahoj. Ja som dr.Kostolneho zazila tiez pri druhom synovi a tiez som s nim bola velmi spokojna. Dokonca ked som sa uz zacala otvarat a vsetko nasvedcovalo tomu ze najblizsich 48hod porodim, tak ma poslal domov a nestresoval ma s tym aby si ma tam hned nechal, com sa mi velmi pacilo. Doobeda zhodnotil na monitore ze to este ma cas a v noci mi nasledne zacala odtekat voda a potom to islo rychlo.
Tak isto aj kamoska k nemu chodila a bola veli spokojna, robil jej tiez cisarsky.
Na antolskej su velmi dobry odbornici aj porodnici, ku ktoremukolvek by si isla, tak by si svoju pracu dobre urobil, verim tomu.

mireenka
22. aug 2008

Neviem, ci este stale hladas info o MuDr. Kostolnom 🙂 Je uuzasny!! Vrele odporucam! Je znamy ako viac ako skuseny operater, v priapde komplikacii by som sa pri nom absolutne neobavala nicoho.
Mne sadol aj ludsky, ma skutocne svojsky humor, s mojim muzom sa rehotali pri porode a ja v kontrakciach .. ale prezili sme 🙂)) Skutocny drahusik 🙂

liaah
22. aug 2008

No ja az take uzasne skusenosti nemam 😒 Tyzden po porode som sa dostavila na Antolsku s hroznymi bolestami, odspodu, doktor konstatoval ze to ma boli spodok preto, lebo som porodila dievca a nie chlapca a ze co by som chcela 😒 😒 vtipne mi to neprislo lebo bolesti boli neznesitelne, nemohla som kvoli nim ani spat, ani sediet, skratka hrozne, tak ma poslal domov, ze som okej, ze mi nic nie je 🙄 🙄 🙄 asi si myslel ze tyzden po porode nemam naladu na nic, len sa trepat 20km do nemocnice zatial co moja dcera doma plakala jak tur......

Tak kvoli neutichajucim bolestiam som sla po znamosti do fakultnej nemocnice, kde mi spravil rtg. v cakarni som lezala a plakala na lavicke, jak hrozne ma vsetko bolelo 😨 no a zistili mi vychylenu kostrc (pri porode ma totiz nechali lezat asi pol hodinu (tesne pred tlacenim) na boku, mala mi celou vahou tlacila na kostrc, coho nasledkom sa vychylila !!!!!!!!) , neviem ci ste to niektora mali, ale pre ulavu mi rychlo pichli epiduralku, aby som ako-tak existovala. Takze to v poriadku az tak nebolo, a nebyt znamej tak by som preplakala este minimalne dalsie dve noci, v nemocnici mi poradili ze je na to najlepsie suche teplo a to mi do troch dni zabralo 😉 Takze ja k Dr. Kostolnemu len nevyhnutne aj to s velkou nedoverou.

saudi
5. jan 2012

Ahojte, mate niekto aktualne informacie k lekarovi Imrichovi Kostolnemu? Konkretne ako porodnika. Dakujem.

katinkakvetinka
11. jan 2012

Tiez by som chcela vediet aktualny nazor na MUDr. Kostolneho. Vcera som mala u neho 1x poradnu v Kochu a neviem ci mam u neho ostat.

toja
12. jan 2012

katinkakvetinka zistila si nieco? mam rovnaku otazku 🙂

missy6
13. jan 2012

Ahojte, aj ja som k nemu zacala chodit pred 2 mesiacmi, lebo cakame mimi...zatial neviem presne povedat nazor - zda sa mi strohy...nerad odpoveda na otazky...vlastne si radsej dobre rozmyslim, co sa opytat 🙂 ale tak odbornik moze byt dobry, podla mna este cas ukaze... Vy mate aky dojem?

katinkakvetinka
14. jan 2012

@toja Tiež k nemu chodíš? ja som zatiaľ toho veľa nezistila...lepšie povedané zistila som nič...ani cez google. Pri mojej 1.návšteve v tej ambulancii doktor sedel celý čas za počítačom a nahadzoval do neho údaje.Vyšetrovala ma nejaká mladá dievčina...asi doktorka, čo sa mi ale nepáčilo, pretože ak to aj doktorka bola, vyzerala tak strašne mlado, že nemohla mať absolvovanú ešte atestáciu. A vlastne celkom ma to aj sklamalo a odradilo. Veď predsa platíš preto, lebo očakávaš odborníkov a tiež taký prístup... veď na získavanie praxe sú štátne univerzitné nemocnice a nie súkromné....nechala som sa trochu uniesť 🙂

katinkakvetinka
14. jan 2012

@missy6 vyšetruje ťa doktor, alebo tá mladá doktorka?

missy6
15. jan 2012

Coze?? Teba vysetrovala nejaka mlada doktorka? Nie, ma zatial vzdy len doktor vysetroval, ale bola tam nejaka baba este okrem sestricky, som si myslela ze nejaka pomocna mlada sestricka, studentka alebo tak... No to je ale sila...Neviem ako by som reagovala, keby ma zacala vysetrovat ona... Ved prave preto sme si ho ´vybrali´, ze ho povazujeme za odbornika, platime a ma nas preto osetrovat on...Manzel bol minule so mnou a bol dost sklamany z jeho pristupu...bral nas ako na pase, len dalsi ´kus´, co rychlo treba vybavit...Teraz uz vlastne ani ja neviem, ci u neho zostat...

toja
15. jan 2012

mna naposledy vysetrovala ona..je to mlada lekarka, tak dlho mi drzala krcok,ze ma bolelo podbrusko 😖 , mala som chut povedat Prsty okamzite von
on dost nekomunikativny, ale ako odbornika ho za ten kratky cas posudit nedokazem

katinkakvetinka
16. jan 2012

@missy6 Dnes som sa na recepcii pytala, ci vzdy u neho vysetruje ta mlada, ale recepcna sa tvarila dost prekvapene. Vravela, ze jednoducho mu mam povedat, nech ma vysetri on...zajtra som objednana, tak uvidim 🙂

katinkakvetinka
16. jan 2012

@toja Zajtra ak ma bude mat vysetrovat ona, budem trvat na zmene lekara. Uz som premyslala aj nad tym, ci to nie je nahodou preto, lebo som si ho nezazmluvnila. Mozno ak by som uhradila to zazmluvnenie, tak mi bude venovat aj pozornost 🙂)

adrika25
16. jan 2012

No tak to ste ma nepotešili, ja mám u neho prvú poradňu 31.01. katinkakvetinka daj potom vedieť kto ťa vyšetroval, nebudem platiť 20 EUR ak ma má vyšetrovať niekto iný, to sa radšej preobjednám k niekomu inému....

toja
16. jan 2012

@katinkakvetinka asi aj ja budem mat poznamku...on na mna ani nekukol, a to som chcela vediet aspon vahu dietata,som tesne pred terminom...a oni nic.tie poradne su onicom, preto som si vzdy hovorila,ze ja tam pojdem len na porod...
ale pri beznom vysetrovani by mi nevadila...vadila by mi pri porode...
len keby sa aj on viac zaujimal

katinkakvetinka
16. jan 2012

@adrika25 Je mi skutočne ľúto že tu straším 😕 ...nechcem nikoho odradzovať...ja som len bola zvyknutá na určitý štandard u môjho gynekológa, perfektný prístup, komunikáciu a úžasne zariadenú ambulanciu. Vedela som, že za niečo platím. No a tak mi to prišlo u Kocha trochu zvláštne. Tiež nechcem kritizovať odbornosť doktora, pretože skutočne netuším aký je a nemám nič proti tej mlade doktorke, no ako som už spomínala, na získavanie skúseností by predsa nemala slúžiť súkromná nemocnica...
Adrika, možno to nie je pravidlo, že vyšetruje len ona. Veď dám vedieť ako som pochodila 😨

missy6
16. jan 2012

Ja som hned po prvom vysetrila zaplatila ten celorocny poplatok pre tehotne, myslim ze 140 eur, mozno preto ma nevysetrovala ta mlada...ale ako pise Toja, ked som sa napr. pytala na pribliznu velkost babatka - neodpovedal... Zaujimave, ze pred 3-4 rokmi tu boli na neho celkom dobre referencie, aj preto som si ho vybrala...

toja
17. jan 2012

ta mlada je inak velmi mila...osobne nemam nic proti nej, ja som sla do Kocha aj preto,ze ocakavam prijemne spravanie...k odbornosti sa zatial netrufam vyjadrovat a vdaka MUDr. Kostolneho mlcanlivost sa neviem vyjadrit k odbornosti..skoda

katinkakvetinka
17. jan 2012

Dnes prebehlo vysetrenie ok i ked vysetrovala opat mlada. Doktor upustil od mlcanlivosti a pytal sa 🙂
Este je skoda, ze sa nedodrzuje cas objednania pacienta..

toja
23. jan 2012

katinkakvetinka@ to sa asi neda, napriklad ja musim chodit kazdy tyzden na poradnu, kedze som pred terminom...to bezohladu na to,ci ma plno alebo nie..proste niekde sa tam pichnut musim a ak sme take napriklad dve, uz ma meskanie...

katinkakvetinka
23. jan 2012

@toja kedy mas termin?

katinkakvetinka
23. jan 2012

@toja aha, uz vidim... no kazdopadne s tym casovym objednavanim to nemaju domyslene. Ved ak maju plno, staci povedat, ze nevezmu nove..ale to by potom mali menej penazi...

toja
26. jan 2012

katinkakvetinka@ termin mam cca 4.2. a ty?

katinkakvetinka
30. jan 2012

@toja ja 2.2. ...mozno sa stretneme 😀

toja
6. feb 2012

katinkakvetinka@ stale nic? my uz sme dvaja....

missy6
15. feb 2012

Ahoj toja, srdecne blahozelam k malinkemu a prajem vela zdravia! 🙂 Chcela by som sa spytat, ci si rodila u Mudr. Kostolneho a ako si bola spokojna s celym priebehom porodu? Doplaca sa este nejaka suma navyse, ak ho chcem mat pri porode a standardne k nemu chodim celych 9 mesiacov do poradne? Vopred dakujem za uzitocne info, paaa 🙂

monikalizbetin
15. feb 2012

MUDr.Kostolného môžem len odporúčať, rodila som s ním pred dva a pol rokmi síce sekciou ale bolo to nevyhnutne-som absolutne spokojná a určite aj druhé baby raz pôjdem rodiť k nemu🙂

katinkakvetinka
23. feb 2012

@toja Zdravím, tiež ma rodil MUDr. Kostolný 😀 Zistila som počas hospitalizácie, že je celkom komunikatívny a má aj svojský humor 😎 😀

toja
23. feb 2012

@missy6 ahoj,ja som si priplatila lekara - 300 eur,ale nie kostolneho..nakoniec bol ale on k porodu zavolany,lebo moj porodnik sa chcel s nim poradit a on mal akurat sluzbu..rodila som sekciou..pocas hospitalizacie bol tiez komunikativnejsi ako na poradni...preco,to neviem...ale zrazu velmi mily a komunikativny... 🙂
a spokojna som bola mimoriadne = ale celkovo, v Kochu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre