MUDr. Jakab Richard. Máte s ním skúsenosti?

Ahojte baby, mate niektorá skúsenosť s týmto lekárom? Dakujem. 🙂
Strana
z2
Dole
PredošláStrana
z2
maximilianautor
31. okt 2008
Nepozante ho nikto? 🙂
veronka73
5. nov 2008
Mám len veľmi dobre skusenosti, je to Tvoj lekár?...kde sa teraz nachádza?
maximilianautor
5. nov 2008
Chcela som k nemu isť. Ale momentalne nerobi. Až od polovice novembra by mal začať v apollo biznis centre v novom zariadení.
veronka73
5. nov 2008
aha..ja som k nemu chodila do Euromedixu a potom sa mi stratil, no bola som s nim velmi spokojna, ak budes mat info ze uz zacal daj mi pls vediet, pojdem k nemu. Odporucila mi ho kolegyna ata s nim prezila cele tehotenstvo a rozne komplikacie pred tym co mala a on jej zda sa vzdy velmi dobre pomohol. Myslim,ze je odbornik a je aj mily chlapina "-) drž sa
maximilianautor
5. nov 2008
Ok dakujem, ked budem mať info, hodim sem. len ja už nemožem na neho čakať, ta som musela najsť ineho dokiho, mrzi ma to. Z Euromedixu odišiel lebo ich kupila ina firma a ma tam gyndošov len na cely tyžden a on robil tušim len dva dni.
veronka73
5. nov 2008
ano robil stredu a piatok iba to je pravda, ja som teraz v Euromedixe, som spokojna ale jemu som verila troska viac
maximilianautor
5. nov 2008
Mne u neho robila kamoška sestričku v Euromedixe, tak som referencie. No nevišlo to , škoda. A komu chodiš Malyčkajovej teraz?
marara
5. nov 2008
Ahoj Maxi, ja chodím k Maličkayovej. Nepridáš sa?
maximilianautor
5. nov 2008
Už som si vyhliadla u nas v MA dokiho, ked to s Jakabom nevyšlo. ALe dik 🙂
lia
5. nov 2008
richard??kamarat x-)
lia
7. nov 2008
no ale nestihla som viac dopisat,je velmi dobry gynekolog,robil mi laparku,bola som s nim spokojna,len divne mi bolo,ze "kamos" a nevedela som sa ho tak popytat ako u neznameho.a nevyhovovala mi vojenska,nevedela som tam nikdy zaparkovat a zabila som pol dna ked som tam isla.
ale teraz ma nejaku novu ambulanciu.
haniak
12. nov 2008
poznate jakaba???teraz neordinuje kam chodite??????dakujem chodim aj ja k nemu a teraz neviem kam ist poradite???
pipka
12. nov 2008
lius ty tiez poznas Risa? =-)
On je aj Vilkov kamarat...boli sme spolu lyzovat x-) inak ako gynekolog je tiez super...len ked som sa s nim spoznala, uz som mala svojho a s nim som spokojna tiez, tak nebolo preco menit 😉
pipka
12. nov 2008
inak som sa s nim stretla pred tyzdnom v Euromedixe...teraz je to uz Procare, tak tam urcite je a aj robi. 😉
haniak
12. nov 2008
nerobi teraz az od januara bude niekde pracovat ........ja k nemu chodim a poznam ho osobne
lia
12. nov 2008
nerobi este?? =-)
haniak
12. nov 2008
nerobi az od januara musim ist inemu
pipka
12. nov 2008
a kde je teraz? co ma volno az do januara? =-)
lia
12. nov 2008
asi ano pipi 😃
a ku komu ides haniak??volala si mu??
pipka
12. nov 2008
no chcela by som robit ako on... 😃 lius 😃 😃 😃
haniak
12. nov 2008
neordinuje volala som mu.......az od januara ved mal ordinovat teraz v polke novembra......teraz idem k nam na sustekovu.....aspon to mam blizko.....raz ma porazi z riska......
lia
12. nov 2008
ved to,on si robi jak on chce 😃 😃 😃
haniak
12. nov 2008
no ale ked ho najviac potrebujeme nieje ho......a ty kam pojdes ked risko neordinuje???
lia
12. nov 2008
ja uz k nemu davno nechodim hani 😉
haniak
12. nov 2008
preco??nespokojna????
pipka
12. nov 2008
tak ked ho vystopujete, dajte vediet 😃
lia
12. nov 2008
nie,ale mala som vacsie problemy,tak som vyhladala CAR 😉
ahojte, ja ho zhanam uz mesiac a v euromedixe mlcia. Sa mi to nepaci, vsak ten kto si ho chce najst najde ho. Podla toho co pisete zeby mal byt v Apollo,tam bude centrum Medicover, tak asi tam. Ale tam je to v stave ze pokladaju parkety, tak to este potrva. Ani web nemaju. Takze Richard zacne asi az na jar 🙂 Uz si musim najst niekoho ineho, cakala som do januara, neda sa 😞 Je mi to luto lebo som k nemu chodila 10 rokov a bola som velmi spokojna, moc mi pomohol. Tak mozno o rok ked sa budem moct vratit k nemu 😃 majte sa
lia
9. jan 2009
ahoj karma,mne hovoril,ze v polovici januara by mali otvorit 😉
wewulka
12. jan 2009
ahojte baby, nemate nahodou nieco nove o Jakabovi ? chodila som k nemu do Euromedixu, ale odtial bohuzial odisiel. aj napriek tomu som tam nadalej chodila a chcela chodit, ale po zlej skusenosti, ktoru som zazila prednedavnom, som si okamzite popytala informacie na Jakaba a v Euromedixe mi len povedali, zevraj mi mal byt v Apolle a ked som sa tam bola pytat, baba dole mi povedala, ze si nie je ista ci uz je poschodie na ktorom ma byt Medicover hotove.
Strana
z2
PredošláStrana
z2