• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Jakab Richard. Máte s ním skúsenosti?

8. februára 2009 
Ahojte baby, mate niektorá skúsenosť s týmto lekárom? Dakujem. :slight_smile:
30. okt 2008 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Nepozante ho nikto? :slight_smile:
31. okt 2008 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám len veľmi dobre skusenosti, je to Tvoj lekár?...kde sa teraz nachádza?
5. nov 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chcela som k nemu isť. Ale momentalne nerobi. Až od polovice novembra by mal začať v apollo biznis centre v novom zariadení.
5. nov 2008 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha..ja som k nemu chodila do Euromedixu a potom sa mi stratil, no bola som s nim velmi spokojna, ak budes mat info ze uz zacal daj mi pls vediet, pojdem k nemu. Odporucila mi ho kolegyna ata s nim prezila cele tehotenstvo a rozne komplikacie pred tym co mala a on jej zda sa vzdy velmi dobre pomohol. Myslim,ze je odbornik a je aj mily chlapina ":wink: drž sa
5. nov 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ok dakujem, ked budem mať info, hodim sem. len ja už nemožem na neho čakať, ta som musela najsť ineho dokiho, mrzi ma to. Z Euromedixu odišiel lebo ich kupila ina firma a ma tam gyndošov len na cely tyžden a on robil tušim len dva dni.
5. nov 2008 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano robil stredu a piatok iba to je pravda, ja som teraz v Euromedixe, som spokojna ale jemu som verila troska viac
5. nov 2008 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mne u neho robila kamoška sestričku v Euromedixe, tak som referencie. No nevišlo to , škoda. A komu chodiš Malyčkajovej teraz?
5. nov 2008 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Maxi, ja chodím k Maličkayovej. Nepridáš sa?
5. nov 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Už som si vyhliadla u nas v MA dokiho, ked to s Jakabom nevyšlo. ALe dik :slight_smile:
5. nov 2008 o 18:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
richard??kamarat :dizzy_face:
5. nov 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale nestihla som viac dopisat,je velmi dobry gynekolog,robil mi laparku,bola som s nim spokojna,len divne mi bolo,ze "kamos" a nevedela som sa ho tak popytat ako u neznameho.a nevyhovovala mi vojenska,nevedela som tam nikdy zaparkovat a zabila som pol dna ked som tam isla.
ale teraz ma nejaku novu ambulanciu.
7. nov 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
poznate jakaba???teraz neordinuje kam chodite??????dakujem chodim aj ja k nemu a teraz neviem kam ist poradite???
12. nov 2008 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lius ty tiez poznas Risa? :confused:
On je aj Vilkov kamarat...boli sme spolu lyzovat :dizzy_face: inak ako gynekolog je tiez super...len ked som sa s nim spoznala, uz som mala svojho a s nim som spokojna tiez, tak nebolo preco menit :wink:
12. nov 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak som sa s nim stretla pred tyzdnom v Euromedixe...teraz je to uz Procare, tak tam urcite je a aj robi. :wink:
12. nov 2008 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobi teraz az od januara bude niekde pracovat ........ja k nemu chodim a poznam ho osobne
12. nov 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobi este?? :confused:
12. nov 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nerobi az od januara musim ist inemu
12. nov 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde je teraz? co ma volno az do januara? :confused:
12. nov 2008 o 17:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ano pipi :grinning:
a ku komu ides haniak??volala si mu??
12. nov 2008 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no chcela by som robit ako on... :grinning: lius :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neordinuje volala som mu.......az od januara ved mal ordinovat teraz v polke novembra......teraz idem k nam na sustekovu.....aspon to mam blizko.....raz ma porazi z riska......
12. nov 2008 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to,on si robi jak on chce :grinning: :grinning: :grinning:
12. nov 2008 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale ked ho najviac potrebujeme nieje ho......a ty kam pojdes ked risko neordinuje???
12. nov 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz k nemu davno nechodim hani :wink:
12. nov 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preco??nespokojna????
12. nov 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked ho vystopujete, dajte vediet :grinning:
12. nov 2008 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie,ale mala som vacsie problemy,tak som vyhladala CAR :wink:
12. nov 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja ho zhanam uz mesiac a v euromedixe mlcia. Sa mi to nepaci, vsak ten kto si ho chce najst najde ho. Podla toho co pisete zeby mal byt v Apollo,tam bude centrum Medicover, tak asi tam. Ale tam je to v stave ze pokladaju parkety, tak to este potrva. Ani web nemaju. Takze Richard zacne asi az na jar :slight_smile: Uz si musim najst niekoho ineho, cakala som do januara, neda sa :frowning2: Je mi to luto lebo som k nemu chodila 10 rokov a bola som velmi spokojna, moc mi pomohol. Tak mozno o rok ked sa budem moct vratit k nemu :grinning: majte sa
9. jan 2009 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj karma,mne hovoril,ze v polovici januara by mali otvorit :wink:
9. jan 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, nemate nahodou nieco nove o Jakabovi ? chodila som k nemu do Euromedixu, ale odtial bohuzial odisiel. aj napriek tomu som tam nadalej chodila a chcela chodit, ale po zlej skusenosti, ktoru som zazila prednedavnom, som si okamzite popytala informacie na Jakaba a v Euromedixe mi len povedali, zevraj mi mal byt v Apolle a ked som sa tam bola pytat, baba dole mi povedala, ze si nie je ista ci uz je poschodie na ktorom ma byt Medicover hotove.
12. jan 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok