• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Juraj Čierny. Máte skúsenosti?

21. decembra 2016 
ja som zacala chodit k Ciernemu len prednedavnom, nakolko som sa nejako nepohodla s Janekovou sestrickou, aj ked s Janekom som bola naramne spokojna. Ale sestricka Ivanka u Cierneho nema chybu a doktor je tiez v pohode. takze pravdepodobne sa tam obcas zrazime :slight_smile:
30. jan 2009 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj moni :grinning:
Ja síce niesom tehulka, ale chodím k Čiernemu, stretla som sa s ním pri obidvoch tehotenstvách v nemocnici na rizikovom, je to skvelý človek a doktor, robil mi druhý cisársky, bol môj izbový lekár, všetko vysvetlil, upokojil posrandoval, hned bolo všetkým pacientkám lepšie a sestričky sa tešili ked s ním mali službu :grinning:
30. jan 2009 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte baby, rada by som chodila k dr.ciernemu ale netusim kde ma ambulanciu kam to vsetky chodite a stretavate sa v cakarni zrejme to tu niekde je len som to nepostrehla tak prosiim prosiiim dajte kontakt google ho googluje v roznych suvislostiach ale kde je dostihnutelny sa neda vylustit. inak ja byvam v hamuliakove uz treti rok a je to tu super baby si pochvaluju aj materske centrum treba vyskusat. a este jedna otazka v samorine je vraj nejaka nova pozicovna karnevalovych masiek nemate kontakt aj na to?? vdakaaaa
13. feb 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nimaro Čierny ordinuje v starej nemocnici v Šamoríne, tam kde má aj Janek ordináciu, o požičovni bohužial neviem, v tom ti neviem poradiť :grinning:
13. feb 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on je aj niekde v dunajskej lužnej... a aj v ba tuším niekde pracuje...
15. apr 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nimaro.. takze najdes ho na poliklinike v samorine, poradna pre tehu ma vo stvrtok.. v utorok je v dunajskej luznej, ako je ten areal za zakrutou pri kostole smerom na studene.. a je super.. ja k nemu chodim a je to jeden uzasny Pan Dr. s velkym PAN.... vdacim mu za velmi velaaaaa
15. apr 2009 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulka, kedy ti dal tehuknižku? a kedy ti prvý krát brali krv? on aj niekde rodí teraz?
15. apr 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky, tak ja idem k nemu zajtra už sa neviem dočkať veľkého sona, mne dal tehu knižku asi v 12 týždni a aj krv vtedy tuším brala sestrička :wink:
15. apr 2009 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tili.. nooo ja som to ju mala po protekcii uz skor, cca v 6tt. lebo sme to chceli dat nasim na vianoce.. hehehe
ale u mna je to troska ine, som po umelom takze ja som tam bola varena pecena... hehehehe

a kvr mi tiez nejako tak brali..

a ci rodi .. no pokial viem tak nie.. inak by som rodila u neho... tily ty si zo samorina ze???
15. apr 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kočky, nechcem vás sklamať, ale pokiaľ mám dobré info, tak od 1.5. doktor Čierny odchádza. Je mi to strašne ľúto, lebo bol fakt vynikajúci.
a to by som mala ísť 30.4. na poradňu a UTZ, a netuším či tam vôbec ešte bude :frowning2:
17. apr 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj monr tak ja som tam bola včera ale nič také nespomínal, aj ja idem 30. na kontrolu a prietoky tak dúfam, že tam bude :confounded:
17. apr 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prosím Vás robí dr. Čierny aj meranie NT v 12tt? a má aj dobrý ultrazvuk, alebo posiela niekde inde? a čo je na tom pravdy, že odchádza? rada by som si u neho založila kartu.. a kto bude teda miesto neho?
6. máj 2009 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mkg, Čierny robí všetky vyšetrenia v svojej ambulancii, má aj UZV.
no a v podstate od 1.5 už nerobí v Šamoríne, nechal si len štvrtky, vtedy sú poradne pre tehotné, ale skúsiť opýtať sa môžeš, či ťa vezme.
a o náhrade zatiaľ neviem.
6. máj 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jeej monr to som ani nevedela, že tam nie je len vo štvrtok :grinning:
a ak on tam nie je kto robí zaňho? Janek?
mkg Čierny je super lekár a ak si tehulka tak tam choď vo štvrtok a on ti urobí všetky vyšetrenia :grinning:
6. máj 2009 o 18:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to som sklamaná, hladam si lekára, tak som sa tešila, že pôjdem ku nemu... nie som tehulka, ale už chcem vybrať takého lekára, že keby som aj bola aby som nemusela nikam chodiť.....aby bol lekár dobrý...no a dr. Janek ml, tam je vraj 1x do týždna a ku Janekovi st. chodí snád celý šamorín a okolie a stále tam čaká veľa žien....
6. máj 2009 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. A kde este ambuluje okrem Somorja ? :grinning:
Ja som chodila k nemu na Antolsku,este tam robí???
6. máj 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem, že ordinoval aj v Lužnej, ale či tam ostal, to naozaj netuším.
v utorky tam chodieva Janek ml., ale u neho sa platí za vyšetrenia.
no a Janek st. ten tam má toho dosť,
ale o náhrade zatiaľ neviem, ak bude mať niekto info, podeľte sa, ja tam chodím len na poradne.
a o Antolskej viem, že tam robil, ale či je tam stále, tak to neviem :frowning2:
7. máj 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
monr ja tam idem budúci týždeň tak sa spýtam a potom dám vedieť
7. máj 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čierny je normálne v šamoríne, dnes u neho bola kamoška :wink:
7. máj 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly ano ale uz len stvrtky.. ostatne dni uz nerobi..
7. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte babenky...
tak ja som dnes bola u dokiho, naozaj robí len štvrtky, ale teraz bude mať 2 týždne dovolenku a poradne bude robiť už len do konca juna, a potom za neho nebude náhrada ale len tam bude Janek a ešte nejaký z bratislavy, škoda... :unamused:
14. máj 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, ja som u Cierneho rodila, a fakt je strasne super, len neviem preco nevie zostat na jednom mieste.
Ja som k nemu chodila cele tehu na antolsku a aj ma odrodil. Tak som mu volala pred mesiacom, ze som znovu tehotna a kde je. Povedal, ze v samorine, ale ze tam konci a ide do sukromnej kliniky v BA petrzalka, ale ono sa asi aj to moze zmenit. Neviem ci mu nezavolam lebo ta doktorka co som si vybrala sa mi moc nezda.

Ak budem vediet dalsie info napisem Vam.
14. máj 2009 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, tiež som počula, že robí už len štvrtky, ale to má tehotné, takže mi to vyhovuje :grinning:

do súkromnej kliniky? to už otvorili? to je to, čo malo byť pri jazere?

dva týždne dovolenku??? ja tam mám ísť vo štvrtok :unamused:
14. máj 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mne hovoril, že bude mať dovolenku takže asi budeš musieť ísť k janekovy, dnes tam bolo toľko tehuliek že bola plná čakáreň, a to si neviem predstaviť keď tam už nebude a všetky budú k janekovy chodiť :unamused:
14. máj 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa objednávam vždy na čas, takže čakať nebudem, teda dúfam, že ma objedná na čas, ale janekova sestrička sa mi nepáči, celkovo sa mi to nepáči... asi zmením doktora... aj keď v takmer polke tehu sa mi zrovna nechce
15. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemyslim si, ze je to ta nova. Tam uz viem aky je doktor lebo sme sa tam prehlasili. Teda ak myslime tu istu kliniku, vola sa medicimo neviem ako sa to presne pise. Uz je otvorena.
17. máj 2009 o 17:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz som volala so sestričkou a vo štvrtok tam čierny je, teda konkrétne tento štvrtok, v stredu robí s janekom :wink:
18. máj 2009 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tilly teraz ma dovolenku 2 tt. takze tam uuuuuuuurcite nieje..
18. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ona mi hovorila, že je... tak nechápem... celé to nechápem, mala som mať poradňu + krv vo štvrtok a ona, že mám prísť len na krv, a poradňa bude až po výsledkoch z krvi, pritom v knižke mám, že ďalšia poradňa 21.5. ...

no som z toho jeleň, možno tam fakt nie je a preto mi hovorila, že poradňa až potom, ale hovorila, že v stredu je s janekom a vo štvrtok s čiernym, no čert aby sa v tom vyznal :grinning:
18. máj 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tily... na 100 percent tam nieje.. je niekde na dovolenke na orave ci kde..
mozno ste sa nepochopili... ale na krv chod.. on tu bude o 2 tt, takze dovtedy budu vysledky.. neviem.. este s nou dnes budem urcite volat tak sa ti pre istotu opytam... heheheh
18. máj 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok