• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Juraj Čierny. Máte skúsenosti?

10. februára 2017 
@bosorka_ @balambi @beata82 ordinuje v Senci
4. sep 2013 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nejake čerstvé skúsenosti s pánom doktorom v Senci ? :slight_smile:
9. okt 2014 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den chcem sa spitat som prva rodicka ci sa nieco platy u toho cierneho.dakujem budem rada ak mi poradite.
2. jan 2016 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@25kikuska25 ahoj prosim, mudr cierny ordinuje este v senci ? Mohla by si mi prosim pekne napisat kde presne ordinuke-ulicu ? Dakujem
7. feb 2016 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ordinuje v centre Gyn-Reh, adresa je Šafárikova 192/65, Senec.
3. mar 2016 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Pán doktor čierny je v Petržalke v medicentrum hsc, práve som uňho bola
21. dec 2016 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka_kamo a prosím, berie nové pacientky? som tehotná a po 1.x si hľadám gynekológa... a ako to vyzerá s cenami?
9. feb o 20:36  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka934 určite berie, ja som sa ho pýtala či má vezme a povedal, že si mám prísť za sestričkou a ona mi vypíše ziadanku na kartu od doterajšej Dr :slight_smile:
9. feb o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka934 po novom je už ale iba v Senci
9. feb o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka_kamo nepotešila si ma... ale ďakujem :slight_smile:
9. feb o 20:57  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka934 ale za dobrým gynekológom sa oplatí ísť aj do Senca ;) a keď môžem poradiť fakt dobrú gynekologicku v Petržalke, tak určite Dr Dubčákovú, robí na Antolskej, a viem ze pracuje aj v nejakej súkromnej ambulancii, to už treba zistiť má webe. Ja som k nej chodila do poradne a aj mi odrodila druhého syna.
9. feb o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka_kamo len s gynekológmi na Antolskej - neviem či všetkými - je ten problém, že sa akoby zameriavajú viac na to pôrodníctvo. (chcela som ísť Havaldovi, ale že ma vezmú až mesiac pred termínom - oni nie sú ambulancia 1. kontaktu, poslali ma (veľmi slušne) hľadať si gynekológa podľa obvodu). Tak som si nejako domyslela, že to tak budú robiť všetci tam :grinning:
predpokladám, že teda ma nevezmú len na gynekológiu, či myslíš, že hej?
10. feb o 12:53  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lenka934 mali by, jasne, ze keď majú pôrod, tak riešia ten. Ale MUDr Dubčákovú určite odporúčam vyhľadať
10. feb o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivetka_kamo tak skúsim zavolať a spýtať sa, ďakujem za tip :slight_smile:
10. feb o 13:09  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (42. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. feb o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok