Mudr. Kapciová Laura,ProCare - skúsenosti

mili9
5. feb 2019

Prosím má niekto skúsenosti s dr.Kapciovou?

mamickadusicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janaakt
5. feb 2019

Ja som k nej chodila asi 5 rokov, az som napokon odisla. Preventivky boli ok, aj ked sa vyskytla nejaka mykoza, alebo nieco, tak stale dala spravne lieky. No to, ze sa snazim otehotniet som jej par krat spomenula (hoci v tom case to az tak urgetne nebolo), no stale mi len povedala, ze mam cas, na vela veci povedala, ze z toho vyrastiem, co sa mi v 26tich rokoch zdalo smiesne. Tak som lekarku zmenila a hoci sa mi otehotniet stale nepodarilo, aspon sa to riesi krok po krociku. A vadilo mi, ze nema ultrazvuk v ambulancii, cize aj na preventivku som musela prist na 2x, teda aj ked bol lekar, ktory ma ultrazvuk v ambulancii, no ona nevidela vysledky nazivo, len zo spravy a obrazkov a preto som mala niekedy pocit, ze to mozno trochu podcenuje. Este mi prekazalo, ze ma stale dlhe nechty, velakrat rano meska a vykecava sa so sestrickou, ked by uz nemusela.

mili9
autor
6. feb 2019

@janaakt
@mamickadusicka prosím vás na ktorú kliniku ste k nej chodili?

mamickadusicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamickadusicka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
memitko
6. feb 2019

@mili9 veľmi zlé. To, že je po osobnostnej stránke, povedzme zvláštna 😃, by som prežila. Ale naozaj pochybujem o jej odborných znalostiach. A je mi ľúto, že som nepočúvala známych, ktorí s ňou mali nepríjemné skúsenosti a hneď od nej neodišla...

janaakt
6. feb 2019

@mili9 chodila som do ProCare-u

kattibi
9. dec 2021

Ja som od tejto gyn. odišla počas tehotenstva. Dve poradne za sebou som odišla z ordinácie vytočená. Ešte keď som jej doniesla papier o odstúpení dohody, pohádala sa so mnou (t.j. viedla monológ), že čo od nej odchádzam :D Už keď som bola u nej prvýkrát na preventívke (to som ešte nevedela, že MUDr. Matis skončil), hneď bolo vidno pokles úrovne. Objednaná na 8.00 a ona príde po 9... Kým som k nej chodila len 1x ročne na preventívky, dalo sa to prežiť. Poradne už boli na nervy. Snáď sa polepšila. 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre