Používame cookies. Viac informácií tu. OK
mamickadusicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
janaakt
5. feb 2019

Ja som k nej chodila asi 5 rokov, az som napokon odisla. Preventivky boli ok, aj ked sa vyskytla nejaka mykoza, alebo nieco, tak stale dala spravne lieky. No to, ze sa snazim otehotniet som jej par krat spomenula (hoci v tom case to az tak urgetne nebolo), no stale mi len povedala, ze mam cas, na vela veci povedala, ze z toho vyrastiem, co sa mi v 26tich rokoch zdalo smiesne. Tak som lekarku zmenila a hoci sa mi otehotniet stale nepodarilo, aspon sa to riesi krok po krociku. A vadilo mi, ze nema ultrazvuk v ambulancii, cize aj na preventivku som musela prist na 2x, teda aj ked bol lekar, ktory ma ultrazvuk v ambulancii, no ona nevidela vysledky nazivo, len zo spravy a obrazkov a preto som mala niekedy pocit, ze to mozno trochu podcenuje. Este mi prekazalo, ze ma stale dlhe nechty, velakrat rano meska a vykecava sa so sestrickou, ked by uz nemusela.

mili9
autor
6. feb 2019

@janaakt
@mamickadusicka prosím vás na ktorú kliniku ste k nej chodili?

mamickadusicka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mamickadusicka
6. feb 2019

@janaakt Ze vyrasties zo zdravotnych problemov. Hmm niet co dodat k jej starostlivosti...

memitko
6. feb 2019

@mili9 veľmi zlé. To, že je po osobnostnej stránke, povedzme zvláštna 😃, by som prežila. Ale naozaj pochybujem o jej odborných znalostiach. A je mi ľúto, že som nepočúvala známych, ktorí s ňou mali nepríjemné skúsenosti a hneď od nej neodišla...

janaakt
6. feb 2019

@mili9 chodila som do ProCare-u

Tu začni písať odpoveď...

Odošli