MUDr. Kováč z Čachtíc

penny007
8. júl 2013

Kočky aký je váš názor na doktora kováča z Čachtíc, čakáme prvé babätko a chcela by som aby o nás bolo dobre postarané

macamac
8. júl 2013

@penny007 myslím, že bude 🙂
ja som spokojná 😉 🙂
ale zas - čo človek, to iné očakávania, tak v tomto ti pomôže len vlastná skúsenosť

nadávajú na každého lekára...vždy sa nájde za a proti

vyskúšaj - uvidíš 😉

veľa šťastia 🙂

penny007
autor
8. júl 2013

@macamac ďakujem, keďže to je prvé tehotenstvo tak sa bojím, ale to je asi normálne, skúsim mu zavolať, nevieš či berie nové pacientky? lebo viem že tam má celkom dosť narvané

macamac
8. júl 2013

@penny007 to neviem
a je jasné, že každá budúca mamička má strach
či o prvé, či o posledné... 😉

ja som spokojná preto, lebo kedykoľvek si našiel na mňa čas, všetko mi dopodrobna vysvetľoval, čo som sa pýtala
dokonca po prvom pôrode po príchode domov nastali u mňa komplikácie a napriek tomu, že bol piatok a on robil vtedy len do 12.00, volala som mu poobede a okamžite mi kázal prísť a vyšetril ma. a to bolo po 15h 😉

alexslovakia
6. okt 2013

V zivote nikdy k nemu.....co najskor odist.zanedbana so zapalmi a neviem cim este.vsetko tam riesia jeho dve jezibaby.dufam ze dakedy budem mat deti a ak nie tak jedno velke dakujem ze mi znicil zivot.....poznam vela ludi co zanedbal a este aj dokonca v tehotenstve.od noveho lekara som odchadzala s placom co vsetko mi bolo...teraz musim chodit kazdeho pol roka na kontroli...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre