MUDr. Kováčik v Galante

zuzka1712
9. júl 2013

ahojte, chcem sa spýtať poznáte niektorá doktora Kováčika z Galanty? ste niektorá u neho, máte s ním skúsenosti? rozmýšlam nad zmenou, som u Barana a nepáči sa mi, že je u neho vždy plno a maká ako na bežiacom páse 🙂 tak budem rada za postrehy...díííík a pekný dník želám 🙂

trish31
9. júl 2013

@zuzka1712 to nie je taky vysoky mlady?

zuzka1712
autor
9. júl 2013

@trish31 ano je vysoký a mladý, poznáš???

trish31
9. júl 2013

@zuzka1712 pisala som Ti IP,ze mal prist na vizitu ani neprisiel,vsak na co asi....netreba...ale pocula som zase aj,ze je dobry porodnik

susann83
9. júl 2013

😀 😀 😀 To je asi moj byvaly spoluziak zo strednej zdravotnickej!! V stvrtom rocniku sa aj pocas vyucovania pripravoval na prijimacky na medicinu. Potom viem ze spolocnej spoluziacke zachranil maleho, lebo uz mala zelenu plodovu vodu. Inak viac o nom neviem

zuzka1712
autor
9. júl 2013

:
@susann83 to faaakt ? pekne...no škoda, že o ňom nevie veľa ľudí...asi tam je nový :( ale díky baby 🙂

edibedi
9. júl 2013

bol môj izbový lekár keď som ležala v nemocke v januári... vtedy si spravil čerstvo atestáciu... príde mi ako flegmatik a keď sa nepýtaš, tak sa od neho nič nedozvieš... a vyšetrenie s ním bolo hroznéééé ☹ ale to ešte neznamená, že nie je dobrý...

jaja018
9. júl 2013

@zuzka1712 bola som v nemocke 6 týždňov. Takže trošku o nom viem. Ked sa nepytas nič sa nedozvies. Taký tichý flegmatik. Co sa týka palpacneho vyšetrovania tak doost hrozné. Ale co sa týkalo ultrazvuku tak všetko precízne popozeral tak ako mal. Aj teraz mi on robí ultrazvuky. Ale co sa týka zdrav problémov a ich riešenia neviem aký je 🙂

jaja018
9. júl 2013

@trish31 on na vyzity nechodí vôbec, asi to nepovažuje za potrebné 🙂 6 týždňov som bola v nemocnici a došiel fakt len výnimočne

mhittnerova
9. júl 2013

@zuzka1712 Ahoj, ked uz nechces u Barana ja by som Ti odporucila jedneho tiez mladeho, Janicka, neviem ci ho poznas, ja som par krat lezala v nemocnici a on ma aj odrodil lebo Baran bol odcestovany. Ja osobne tiez chodim k Baranovi je sice strasne rozlietany to je pravda ale ja ostavam nadalej u neho 🙂 .

trish31
9. júl 2013

@jaja018 no,len nech si potom nepíše,ze vizitu urobil,vies ako...

trish31
9. júl 2013

@mhittnerova Janíček vraj uz neberie pacientky ale skús si zavolať
@zuzka1712

jaja018
9. júl 2013

Janíček výborný porodnik, odborník, hrooozne milý sympatický ľudský. Odporúčam všetkými desiatimi. Ale tiež som počula ze neberie ☹ no za spytanie nič nedáš 🙂

mhittnerova
9. júl 2013

hej hej moze byt ze uz je aj on tak zaneprazdneny ze neberie to zase neviem uz.... 😎

lusynka2
29. aug 2013

@zuzka1712 ja ho poznam tiez len z pobytu v nemocnici - ako pisala edibedi, je to taky flegmatik, akoby mu bolo vsetko jedno. 2x mi bol izbovym lekarom a nic moc. mala som z neho dojem, ze nema velmi rad svoju profesiu. Neviem aky je to porodnik, citala som uz vela prispevkov ohladne porodnikov a niektore mamicky pisali, ze u neho by veru viac rodit uz nechceli. Tak ale kazdemu moze vyhovovat nieco ine. Tolko moj nazor.

krasneleto
14. okt 2013

nie je zly... len malo hovori.. my sme ho volali kapor... ale tak kazdy je nejaky... s vysetreniami som bola spokojna

krasneleto
14. okt 2013

nie je zly... len malo hovori.. my sme ho volali kapor... ale tak kazdy je nejaky... s vysetreniami som bola spokojna

tranquillo
1. máj 2015

Dr. Kováčika som mala pri pôrode a bol fantastický !!! Veľa toho naozaj nenahovorí, ale vždy povie to podstatné. Aj po pôrode sa ma vždy, keď mal službu, prišiel spýtať ako sa mám a či je všetko v poriadku. Je pokojný, pôsobí veľmi vyrovnane a je vtipný (tak svojsky, niekomu sa jeho humor môže zdať ostrý 🙂. Je to dobrý odborník a profesionál a tým že on je taký vysoký a mohutný, som mala pocit, že keď to nepôjde, tak on to bábo vlastnými rukami vytiahne 🙂 ale nebolo to treba 🙂

zuzka1712
autor
13. máj 2015

ahojte mna len napadlo, že dám info, rodila som teda u Dr. Kováčika, aj som u neho bola celé tehotenstvo a nemôžem na neho povedať krivého slova ! je fakt super, prístup všetko ! uplne na jednotku, odporúčam !
pekný deň !

katka8855
13. máj 2015

ja mam s nim skusenost len po operacii, ked som lezala v nemocke... vyberal mi tu hadicku z brucha a neprehovoril so mnou ani slovo, vsetko vravela sestricka, aj ked sa ho sestricka spytala nieco tak len jednoslovne odpovedal. Prislo mi pri tom zle, a ani slovko, proste odisiel, ratovala ma sestricka.... Tot moja skusenost....

katka8855
13. máj 2015

co sa tyka pristupu, by som ja Barana nikdy nemenila.... ( jedine ak za Janicka )

ioganna
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre