Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

MUDr. Kozolková Dáša - skúsenosti

limenka
22. máj 2015

Ahojte baby ktoré ste rodiľi nedávno u dr. Kozolkovej v Ružinove zháňam info. Ďakujem

abbies
22. máj 2015

Ja, min. rok v máji 🙂 som absolútne spokojná. Je síce veľmi svojská, čo každému nemusí vyhovovať, ale je perfektná odborníčka a robí svoju robotu na 200% 🙂

malaikasana
22. máj 2015

@abbies nech je aka je, v hlave nema nasrate a nema ruky lave

abbies
22. máj 2015

@malaikasana veď píšem, že ja som maximálne spokojná, lepšiu by som musela veľmi dlho lupou hľadať. Mne vyhovuje viac priame jednanie na rovinu, ako ťuťuňuňu a skutek utek. Ale našla som aj opačné hodnotenia, preto som spomenula, že nie každému to vyhovuje...

malaikasana
22. máj 2015

@abbies mala som dat emotikon, to nebola vycitka 🙂...tak je prchka no...zial vsetci doktori co makaju sem tam urobia chybu...clovek je tvor omylny predsa...poznam ich tam dost a za mna kozolkova je v rebricku top 3 doktorov z ruzinova

anie89
1. jún 2015

Doktorka je dobra, ale ten pristup je otras .... mne osobne prisiel velmi neludsky a to niesom fajnovka ...

lovelly26
1. jún 2015

Ako lekarka nema chybu.. vsetko mi vysvetlila a presne povedala co a ako a ku mne nebola neprijemna akurat je taka surovejsia ale to sa da zvladat 🙂 jedina vec ma zarazila na nej tie nechutne nadavky a kricanie na chodbe ked jedna mamicka nebola podla jej gusta... troska som sa jej zlakla ale je fakticky fantasticka 🙂

bezaz
1. jún 2015

ja som k nej chodila pre rokmi, ale zdrhla som kade lahsie, ako odbornik fasa, ale ten pristup, to masiar sa krajsie sprava k tej krave, co ju ide zakilovat

malaikasana
1. jún 2015

@bezaz haha krasne povedane hahahahah

shmoulinka
1. jún 2015

Perfektná!odborníčka ako sa patrí.svojská prejavom ale inak super. Prvé dieťa sme odrodilis nou,potom ako to mlada dr.nezvladala tak ju vymenilaa super!

limenka
autor
3. jún 2015

Takze podľa toho čo čítam je dobrá len komunikácia ale to som si aj ja všimla ale nikto neni dokonalý a rodili ste tak že si p. Dr zazmluvnili alebo ste sa dohodli nejako a keď áno ako. Nakoľko som sa jej priamo opýtala a nedala mi priamu odpoved

malaikasana
3. jún 2015

@limenka priamo si sa jej opytala,ze ju chces ale das jej do vacku a bez zmluvy?alebozesi ju chces ofic zazmluvnit?

limenka
autor
3. jún 2015

@malaikasana
Ona mi povedala že sa porozprávame 2x rz to bolo keď som sa pred sestričkou a potom sama keď bola a stále tá istá odpoved no ja by som hu naj aj do vrecka len neviem či tak alebo oficiálne nakoľko som narodila ešte vôbec tu vba tak neviem ako to tu chodí

malaikasana
4. jún 2015

@limenka vies co , niektpri z nich to maju zvlastne nadstavene,lebo aj kamoska co rodila v ruzaku tak podpisovala zmluvu az po porode 🙂 ... S kozu jednaj narovinu,ze ju chces a hotovo, ci suhlasi bo ked nie musis najst ineho a vyjadri sa to snad ...

limenka
autor
4. jún 2015

No to som si povedala aj len to musím súkromne riešiť nie pred obecenstvom lebo je priama a ja budem musieť asi tiež s ňou jednať priamo

adkat13
4. jún 2015

môže byť akákoľvek úžasná odborníčka, ale ten prístup je neskutočná katastrofa ☹ ja nie som ani žiadna citlivka, ani fajnovka, ale za 2 týždne strávené v pôrodnici som stretla snáď všetkých doktorov a nemala som problém s nikým, okrem nej...
to jej "vyštetrenie" bolo také, že mi až od bolesti slzy vyhŕkli a odvtedy som sa len modlila, aby nemala službu, keď budem rodiť... a to, že na mňa pred 5 doktormi a ďalšími neviem koľkými medikmi navrieskala, že kto mi dovolil toľko pribrať, už ani nehovorím... dúfam, že ju už nikdy v živote neuvidím...

limenka
autor
4. jún 2015

@adkat13 no aj na mna bola dosť zlá na začiatku ale potom som poslúchali lebo zostala som ležať 10 dni v nemocnici a tam som sekáča dobrotu nebolo mi všetko jedno a veľa mi nechýba do pôrodu tak zisťujem fakty čo a ako

limenka
autor
30. jún 2015

Mozno niekomu pomoze sa rozhodnut.
Pani dr zlata zena na svete tak prijemny a bezbolestny porod ako som mala hoci trvál necelu hodinu ale bolo super. A zasivanie da sa to pekne zvladnut a jednoducho zena a doktor ktory nasli sa v jednej osobe. Mozem len doporucit. Hoci je raznejsia ked sa posluchne co povie vsetko je pohode.

manula2211
20. feb 2016

Chodila som k nej par poradni a potom ako mi tykala a spravala sa ako ku poslednej neviem co, som s placom odisla a urobila som dobre. Povedala mi, ze mam mykozu v posve a dala mi cipky, ktore ma tak palili, ze som sa az zklakla aby sa malemu nieco nestalo (cca 7mi mesiac). Potom som sla k doc. Plankovi do Proc Care a nasledne som rodila na Kramaroch a ziadnu mykozu som nemala !!! On mi totiz na rozdiel od nej spravil aj vyter. Na zaver dodavam, ze od jej posledneho vysetrenia a jeho prveho presli cca 3 dni, takze ak som tu mykozu mala, tak by mi ju zistil aj on...

eliskapa
17. jan 2017

Ked idem rodit, tak ma nezaujima ci mi doktor tyka alebo nie ... podla mna skor zalezi od toho ci je odbornik a to Kozolkova na milion percent je ... mna rodila oktober 2015 a musim povedat ze porod netrval ani pol

eliskapa
17. jan 2017

Netrval ani pol hodinu a bezbolestny ... vsetko vysvetlila a to ako rozprava ... ved je to jej vec ja som prisla odrodit nie sa vykecavat ... 😉 aj pri druhom by som urcite volila ju 🙂

anndreina
6. máj 2017

Je veľmi rázna,ale výborná odborníčka,možno jedna z najlepších gyn. na Slovensku, čo som o nej počula som rada, že som ju mohla spoznať🙂

renci777
29. apr 2018

Baby, chcela by som si pani doktorku zazmluvnit. Kedy ste za nou boli? Myslim ci az ked vas odoslal vas gynekolog, alebo ste to riesili individualne?

anndreina
30. apr 2018

Len môžem doporučiť,rázna ale výborný odborník.

anndreina
30. apr 2018

@anndreina Rodila ma síce v septemberi 2015,ale odborníčka je výborná,a mala som previu po celej maternici.

renci777
30. apr 2018

@anndreina tej raznosti sa nebojim, ja potrebujem cloveka, ktory mi povie co a ako, tutu mutu mi na sale asi velmi nepomoze 🙈
Ja som stresman, tak potrebujem cloveka, ktory ma spacifikuje ;)

anndreina
3. máj 2018

Aj ja, ona vie spacifikovať človeka perfektne.👍👍👍

anndreina
3. máj 2018

Nedala mi ani náznak pochybnosti,že to nedopadne dobre,a mám krásnu zdravú dceru,ale hned ma prichystala na to že možno bude treba zobrať celu maternicu,ale podarilo sa to.

emily0412
19. jan 2019

Neviete aky je postup pri zazmluvneni pani kozolkovej??

abbies
19. jan 2019

@emily0412 ja som sla za nou a proste sa spytala

emily0412
19. jan 2019

@abbies a kam? Platila so nieco za poradne? Ci len 300?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli