MUDr. Olejár v Prešove

katka7000
19. máj 2015

Mudr. Olejár prebral ambulamciu po Mudr. Pallovi v Prešove. Mate aktualnu skusenost? Chodíte niekto k nemu do ambulancie na Svätoplukovej v Presove? Prebral vsetky pacientky, ktore tam mali karty? Dakujem za informacie

lenka3101
19. máj 2015

@katka7000 ja k nemu chodím a som spokojná 🙂

de_monka
20. máj 2015

Neviem ako to teraz funguje u nho v ambulancii, ale ak by niekto vedel ci niektore dni funguje aj v starej porodnici? Ktore dni? Chcela by som ho k porodu, myslite, ze je este mozne ho vybavit? Nie som jeho pacintka, ale pocula osm nanho vela dobrych odporucani....

katka7000
autor
21. máj 2015

Ja by som tiez rada vedela, ci je v ambulancii kazdy den, alebo je aj v starej porodnici?

ivana82
10. aug 2015

@katka7000 neviem, ci este stale zhanas informacie, ale ja k nemu chodim a je fantasticky. fakt vsetko dokladne vysetri, povypytuje sa a pod. V ambulancii nie je v utorok alebo stredu a v stvrtok rano chodi az na 8,00, lebo je po nocnej v nemocnici.

tuberose
10. aug 2015

Ahoj, ja k nemu chodím, predným som bola pacientkou doktora Palla a som spokojná aj s dr. Olejarom. Pomohol mi pri problémoch, ktoré som mala.
Dievčatá, neviete či sa dr. Pall vrati?

katka7000
autor
10. aug 2015

@ivana82 dakujem...uz k nemu chodim aj ja, som tiez spokojna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre