MUDr. Peter Böszörményi a vaše skúsenosti s ním

kathka0022
24. jan 2012

zienky ake mate skusenosti s MUDr. Peter Böszörményi ..ci uz pri porode alebo na utz??????

dany1986
24. jan 2012

ja som s nim bola spokojna 🙂 sice len na utz som ho zazila ale stale som mala stastie nanho,,pokacal so mnou vysvetetlil mi vsetko a aj mi ukazoval na monitore a tak tiez posrandoval...neviem mozno som mala len stastie 😉 ze mal dobru naladu ..lebo inak som o nom pocula len zle,ale nastastie ku mne bol milí 🙂 a nemala som ho zaplateneho a ani sme sa nepoznali.....

katy2
24. jan 2012

@kathka0022 ja som u neho rodila obe deti sekciou... Pri 1.tehu sa o mna staral uz od 13tt... Som s nim nadmieru spokojna, viem, ze som bola v dobrych rukach... Urcite tu budu prevladat neg. nazory ale ja pisem z vlastnej skusenosti a nemenila by som 😵 😵 😵

kathka0022
autor
24. jan 2012

@katy2 Dakujem a on ma aj anbulanciu alebo si chodila za nim do nemocky?od 13tt.

katy2
24. jan 2012

@kathka0022 ja som lezala s krvacanim a vtedy mi robil uzv a upokojoval ma, ze vsetko bude v poriadku... normalne ma psychicky podrzal, este aj fotku malej mi vytlacil.... a ked som odchadzala z nemocnice, pytala som sa ho, ci mozem k nemu chodit na pravidelnejsie kontroly a suhlasil.... Potom som u neho aj rodila... a pri druhom tehu som sa mu ohlasila 3 mesiace pred porodom a tiez som chodila k nemu na kontroly a dohodli sme aj porod.... Ambulanciu nema, da sa s nim len dohodnut telefonicky.... Je pravda, ze je dost rozlietany, ma toho vela, ale vzdy si na mna cas nasiel....

kathka0022
autor
21. feb 2012

@katy2 Tak ja vo stvrtok idem k nemu na utz..a pravdepodobne bude aj moj porodnik 🙂som strasne zvedava aky je ..

katy2
21. feb 2012

@kathka0022 Posobi tak velmi sebavedomo, niekedy az arogantne.... Ale skus ho brat takeho, aky je.... Fakt sa vo veciach vyzna....

ssussie
19. nov 2012

@kathka0022 no ja mam na neho trochu iny nazor - vsetky naj, ktore dosiahol su davno minulostou ...dnes je arogantny, dava prednost vlastnym zasadam ako objektivnemu klinickemu obrazu atd. ... nebudem to rozpitvavat, ale po porode sa chodili na mna sucitne pozerat z celeho oddelenia. Za zivot mojho synceka a pravdepodobne aj moj vdacim doktorke Rosakovej a jej pevnym nervom s doktorom B.

jana7
30. jan 2013

@kathka0022
@katy2 milé baby chcem sa dostať do starostlivosti tohto pána doktora, ale neviem ako ho možem osloviť už som ho stretla na ultrazvuku ale nebola príležitosť ho požiadať o to aby bol moj porodnik. Ako ste sa s nim vy skontaktovali?

trimini
2. feb 2013

zdravim vsetky...musim zareagovat, neda mi....ja som pri nom rodila svoje zlate trojicky a taktiez sa o nas staral pocas celeho tehotenstva - podotykam nezistne...nesmierne si ho vazim ako odbornika i cloveka...mala som nesmierne stastie, ze som mala tu cest!...ja som sa objednala na utz asi v 13. tt a pri navsteve som sa s nim dohodla o buducej starostlivosti a bol velmi ochotny

katy2
5. feb 2013

@jana7 ja som ho oslovila na uzv..... ako si na tom? uz sa to podarilo s nim skontaktovat?

@trimini uplne suhlasim..... a blahozelam k trojickam 🙂

jana7
5. feb 2013

@katy2 nepodarilo sa mi to lebo posledne ked som bola len čo som vstala už vravel sestričke nech si dalsia lahne a nechcela som to takto pre druhými, o týždeň idem zase tak dúfam že sa mi to už podarí 🙂

katy2
5. feb 2013

@jana7 alebo skus ist skor a pockaj ho na chodbe 😉 alebo chod za nim do doktorskej izby

jana7
5. feb 2013

@katy2 ma menovku na nejakej doktorskej izbe?

katy2
5. feb 2013

@jana7 na chodbe, kde su doktorske izby, on ma izbu uplne poslednu na pravej strane..... 😉

jana7
5. feb 2013

@katy2 super tak tam zaklopem dufam že ma neodmietne, len ho oslovim neberiem žiadnu flasku ani obalku 🙂

katy2
25. mar 2013

@jana7 jej, pozeram, ze chlapci su uz na svete a maju krasne mena 😵 😵 😵 😵 srdecne blahozelam 🙂 u koho si nakoniec rodila?

lussy83
25. mar 2013

ja mozem tomuto cloveku len ruky nohy bozkavat za to co pre mna spravil..nebyt jeho zrejme nielen moja malicka ale aj ja velmi zle dopadnem pri porode...malicku mi odrodil zivu a robil co mohol aby sa mne nic nestalo a spraval sa nielen ako profesonial ale aj ako otec a clovek za co si ho nesmierne vazim..chodil stale za mnou dokonca ostal 3 dni vkuse v nemocnic len kvoli mne,chodieval ma kontrolovat,rozpravat sa so mnou a dokonca bol jediny co ma chodil cely den o malej informovat co a ako,z novorodeneckeho co spravili chybu sa ani len neozvali,neprisli ani raz co sa o nom povedat neda.je to profesional,vynikajuci doktor a hlavne uzasny clovek..nech si kazdy na neho vyprava co chce,ja za to co pre mna a priatela spravil mu budem vdacna do konca zivota...

lilla81
22. apr 2014

Ja mám tiež veľmi dobrú skúsenosť s ním. Na prvý pohľad je taký trocha "dudroš" , ale je to odborník na úrovni !

sasa1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
alerka
1. mar 2017

Ja som u neho odrodila dve dcerky a tesim sa ze este pracuje a opat si ho zazmluvnim.. ☺ ked ide do tuheho je velmi citlivy k zenam a aj manzel co bol na neho nastvany po prvom porode mi povedal ze je rad ze som mala taku starostlivost. Takze NELUTUJEME. Ps.. zvykne chodit k porodom a aj to dodrzat nenecha svoju pacientku v stychu.

lilla81
10. mar 2017

@sasa1234
Saska, mas pravdu, obcas vie byt neprijemny , ale ver mi, lepsieho odbornika a cloveka v celej nemocnici nenajdes. Ja som rodila pri nom obidve deti, mali sme aj problemy so srdieckom, boli sme skoro mesiac v nemocnici po porode, takze som mala moznost porovnat ako sa stara on o svoje pacientky a babätka, a ako ostatni lekari. Ja mu budem vdacna do konca zivota za jeho profesionalny a ludsky pristup a keby som mala este raz rodit, isla by som len a len za nim.

sasa1234
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
ettie
12. mar 2017

Ahojte, ja som pri ňom mala tú česť "rodiť" nechcene. Vždy som bola proti aby som niekomu dávala peniaze, alebo si niekoho zazmluvňovala. Brala som to tak, že je to ich práca.... mala by byť.... prišla som na to, že ak žena nemá problémy počas tehu a má bezpróblemový pôrod tak je v podstate jedno, kto vás odrodí.... žiaľ... rozpísala som aj v skupine o novej nemocnici.... osobne mám na neho ťažké srdce.... Môže byť akýkoľvek odborník, alebo si prejsť neviem akým ťažkým osudom, so mnou sa tiež život nemaznal a nedávam to pociťovať okoliu.... Počula som, že záleží aj na tom, aký prípad k nemu pride, pretože som zažila od kamarátky, ktorá k nemu šla po pôrode na kontrolu na usg, že bol nepríjemný a keď doniesli urgentne ťažký prípad tak zmenil tému....

Môj zážitok... keďže som nemala nikoho zazmluvneného, po odtečení vody som prišla do nemocnice, okolo polnoci tam bola iná smena, rano sa menila sluzba s B., rano mi bolo povedané, že ak do večera nič, tak to ukončia kolegovia.... B. som videla až poobede, a už vtedy sa správal ako keby mu celá nemocnica patrila a názory mladých kolegýň ho veľmi nezaujímali, chcel ma ale vidiť na ultrazvuku a nesprával sa ku mne teda veľmi vpohode... ale budiš.... čo ale čert nechcel, moji svokrovci šli poza môj chrbát za ním a dohodli sa, že ma teda vezme pod svoje krídla.... keď som sa po prebudení od neho dozvedela, že za ním boli moji rodičia, čo vlastne moji rodičia neboli a že on to vyvolávať nebude.... tlak mi po tejto info tak vyletel, že koniec.... ale ku podivu, sa správal veľmi milo zrazu... veď čakal potom samozrejme niečo... blížil sa večer a začali problémy.... volali mu 3X, že malá má veľmi vysoké ozvy, neriešil to, a keď bolo zle aj so mnou, aj s malou, tak to ukončil a po sekcii uznal, že nie je Boh.... Chodil za mnou 4 dni.... nesúhlasila som s tým, aby dostal čoby len cent... mm ho tam ale naháňal a nikdy nevidel tak jeden večer keď som mu spomenula, že ho mm hľadal, povedal, že má prísť neviem ktorý deň a potom si zavolal sestričke nech dôjdem.... Bola som síce v tom, že v tom kvalitnom alkohole od svokrovcov, čo mi tam mm nechal sú aj tie peniaze... tak som mu to odniesla a odvtedy neprišiel :D až potom som sa dozvedela, že peniaze mal mm pri sebe.... každopádne som potom povedala, že sa mu nič neodnesie... Možno za to, že od nás nič nedostal, má na nás ťažké srdce, ale podľa mňa si to nezaslúžil.... Nepomohol ani mne ani malej a po sebe zakrýval chyby.... a to máme aj od sestričky... No nebudem rozpisovať všetko čo dialo-nedialo. Malá sa z problémov našťastie dostala a aj keď ešte niektoré veci ostali, dúfam, že horšie to už nebude.... no a mne okrem poonačených rebier, ktoré sa po niekoľkých dňoch dali dokopy, rozpadla aj jazva, ktorú mi Mudr. Kanaba dával dokopy mesiac, a keď si ho zavolal, bol tak neskutočne arogantný.... ani bu ani mu.... len že za to celé môže môj lekár, ale Kanaba s tým stotožnený nebol, pretože on mohol za veľa vecí.... ale kolegu by nepotopil....rovnako ani my sa nemôžeme oficiálne sťažovať, pretože to celé šlo cez rodinnú známu v nemocnici (bez toho aby som o tom vedela....) takže u nás celé zlé... dúfam, že ak Boh dá a budem raz znovu čakať bábätko ho už neuvidím.... brucho mám tak dokafrané, že to bude zázrak...

ettie
12. mar 2017

opravujem,,,nie zmenil tému, ale správanie 🙂

a ešte dopíšem, ako som žiadala, všetkých čo boli vtedy na smene, aby sa ozvali manželovi, B. mi len odpovedal, že by ho tam ráno o 3 nikto nepustil... mm sa dozvedel o tom, čo sa deje asi až 2 hodiny po sekcii, keď som si to celé uvedomila..... takže tak... ale možno som len mala smolu...niekoľko dňovú na neho....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre