MUDr. Peter Papcun z Bratislavy. Aký je?

ivka_alex
26. okt 2011

ahojky, MUDr. Peter PAPCUN - gynekológ - mladší ake mate skusenosti? pocula som že ordinuje na sukromnej na Zahradnickej a na štatnej v Ružinovskej? ake platby, pristup? dakujem za odpvoede.

andy175
16. mar 2018

@lina117 ja mám termín 23.4. Budúci týždeň je odcestovaný ale v pondelok 26. mu mám volať a dohodnúť sa s ním. To už budem 35tt+4. Hádam to nie je neskoro na prvé stretnutie s ním. 🙂 a aj si ho mala zazmluvneného? Ako to potom funguje? keď to na mna príde, tak mu treba volať, alebo príst do nemocnice a oni ho budú volať?

janka830
30. apr 2018

@andy175
@lina117
Dobrý deň, prosím mohli by ste mi zaslať kontakt na MUDr. Papcuna? neviem sa nikde dohľadať kontaktu . veľmi pekne ďakujem

jolana83
9. máj 2018

@andy175
@lina117
@janka830
Ahojte, aj ja veľmi zháňam kontakt na MUDr. Papcúna, už sa mi to blíži a chcela by som si ho zazmluvniť. Mohli by ste mi prosím poslať? Dakujem

anjelikstrazny
26. nov 2018

@slavkapp dobry den, ako ste bola spokojna s porodom?

crystynka
23. apr 2019

@slavkapp
@85bambulka
@paura
@lina117
@zuzicka220
Ahojte, prosim poslali by ste mi cislo na dr. Papcuna? Rozmyslam, zeby som si ho zazmluvnila na porod. Dakujeem🙂

luc86
25. sep 2020

Ahojte, je to síce staršia diskusia, ale rada sa podelím o svoju skúsenosť, lebo som si tiež hľadala informácie pred operáciou. Pán doktor ma operoval v ružinovskej nemocnici, môžem vrelo odporúčať - čo sa týka aj odborného prístupu. Po operácii prišiel, všetko mi vysvetlil. Operácia bola bez problémov a bez komplikácii, veľmi rýchlo sa aj zotavujem🙂

pokracuje
31. jan 2023

@85bambulka Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o telef.číslo pána doktora? Ďakujem veľmi pekne.

pokracuje
31. jan 2023

@janka830 Dobrý deň, môžem Vás poprosiť o telef.číslo pána doktora, ak Vám ho niekto posunul?Ďakujem veľmi pekne.

myska9992
22. apr 2023

@pokracuje dobrý deň, podarilo sa Vám ho zazmluvnit? Boli ste spokojná? Tiež by som si ho chcela zazmluvnit. Prípadne vedeli by ste posunúť kontakt, ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre