Používame cookies. Viac informácií tu. OK
nmonika
27. máj 2012

Ahoj.To su z monobloku alebo zo starej nemocky? Ja som sice este doktora neriesila,ale tie mena mi od kamosiek nieco hovoria.Pozeram,ze mas termin tiez v septembri,2 dni po mne 🙂

nmonika
27. máj 2012

@fitneskajanka to je sprava pre teba,zabudla som ta oznacit 🙂

jespera
27. máj 2012

@fitneskajanka Mna robil pred 2,5 rokom Mudr. Kysely , moja skusenost - zachranil mojmu babatku zivot, teraz chodim k nemu opat a aj sa chystam rodit pri nom. Ked som bola v Gynstar na morfologiu, dokt. sa ma opytala ze ci chodim k nemu - tak len sa usmiala a povedala ze ma siedmy zmysel na komplikovane porody a ze je fakt dobry...Na druhej strane sa hovori o nom ze ma rad sekcie a je v nich aj odbornik....Sto ludi - sto chuti....ale ked si vyberies jeho urcite nic nepokazis...

fitneskajanka
autor
28. máj 2012

Pitoňak je v monobloku a ostatný su v starej nemocnici..

lulu140
19. mar 2014

mna pre skoro 2 rokmi robil Kysely a nemozem jedno zle slovo na neho povedat. Ked budeme cakat druhe, urcite idem rovno za nim. Robil mi sekciu kvoli polohe dietatka, no 3 dni a nevedla som ze som "rodila". Pekne sa mi zahojila rana, ziadne komplikacie... mozem len odporucit , ked viem ake problemy vie naronit cisarak 🙂

majmik
19. mar 2014

ja poznam len dr. Pitonaka, je to zastupca primara v monobloku, a je - no uzasny 🙂 mal ma rodit, ale akurat pocas mojho porodu mal sekciu, tak nado mnou dohliadal aspon dr. Sima (takisto vyborny lekar aj clovek). No a na dr. Pitonaka nepoznam ani jednu mamicku, ktora by s nim mala zlu skusenost. Ked chodil na vizity, velmi prijemny, starostlivy, dbal na to, aby vsetko bolo ok a o pacientky postarane, jednej mamine co bola so mnou na izbe tiez robil sekciu, lebo sa muselo, a nevedela sa mu vydakovat. Skvele ju zoperoval, na treti den uz bola v pohodicke 🙂 Ale on je skor opak Kyseleho, je skor za prirodzeny porod, sekciu berie ako poslednu moznost, lebo je podla neho rizikovejsia 🙂
A inak ako bolo spominane, Pitonak je v novej, ostatni dvaja v starej..

deniska96
31. máj 2014

ahojte...aj ja by som chcela vediet, ake mate skusenosti s doktorom Kyselym...rodit idem prvykrat a mam ist k nemu...

monikaaa135
1. jún 2014

@deniska96 Ahoj Denisa 🙂 Ja som bola na sekcii pri Dr. Kyselymu v septembri minulého roku. Môže iba vrelo odporúčať. Moja maličká mala silne 2x obtočenú pupočnú šnúru okolo krku a tá by pravdepodobne klasický pôrod neprežila. Navyše sa mi cisarák skomplikoval a musela som ísť 2x na operačku, pre vnútrobrušné krvácanie. Našťastie tam stále ešte bol MuDr. Kysely a zase ma operoval. Myslím si a vždy budem tvrdiť,že zachránil život mojej bambuľky i ten môj. Neskutočný odborník, ústretový a hlavne starostlivý. Stále sa chodil na svoje pacientky ktoré odrodil pozerať. Či je všetko v poriadku, ako sa cítia a pod. Aj kočku ktorú predo mnou robil, mala šťastie že naňho natrafila, lebo jej praskol močový mechúr a šlo o život maličkého i jej. Má asi šiesty zmysel na takéto prípady, ale viem, že aj keď som mala po pôrode komplikácie, pri druhom určite chcem ísť len k nemu. To je moja skúsenosť. 🙂 Odporúčam! 🙂

deniska96
2. jún 2014

@monikaaa135 dakujem pekne...🙂 chodim k nemu na ctg a tak a zda sa mi byt vpohode, srandista...🙂 uvidime ci to bude tak aj pri porode...🙂

tanity
3. jún 2014

ja mam dojem, ze vsetci traja pani su naozaj odbornici a dostat sa ktoremukolvek do ruk, dopadne to dobre 🙂 osobne mam super skusenost s dr.pitonakom, len nedavno som sa vratila z porodnice a naozaj, aj ako dr. aj ako clovek je skvely. Mozem len a len odporucit.

andrea.m
12. jún 2014

ja som rodila 2x sekciou pri dr.kyselému a nemôžem jedno zle slovo naňho povedať. vtedy ešte bol primárom v monobloku. filip šiel nohami napred tam bola sekcia nevyhnutná kvôli malému a tamarka bola zase veľká a hrozilo že mi praskne pri kontrakciách jazva na maternici. dala som na jeho 6-7 zmysel 😀 a bola som spokojná. s filipom som ležala v nemocnici skoro 10 dní ale to kvôli malému lebo mal trošku problémy s obličkami po tamarke som šla na 4 deň domov. stehy som došla vybrať z domu. dodnes nemám žiadné problémy ani komplikácie a to sú už detváky veľké. keby sa mi trafilo tretie asi by som znovu zvažovala dr.kyselého aj ked bývame v košiciach.

embrance25
22. júl 2014

@jespera Ahoj, veľmi rada by som si zazmluvnila Dr. Kyselého, nemáte náhodou na neho kontakt? Mne gynekológ doporučuje CR kvoli vrodenej vade maternice, takže určite sa s ním chcem dohodnúť na termíne. Ďakujem krásne

borievka111
31. mar 2015

Zdravím všetky, neviem, či je toto fórum aktuálne, ale skúsim...poradte mi, píšete tu že ste mali sekcie...ja mám 42 rokov a v septembri pôrod, no ja si myslím, že vzhľadom na môj vek...druhé dieťa to bude, nemali by mi automaticky robiť sekciu vzhľadom na vek? prvé som rodila normálne....ako to je vtedy? vďaka

andreamamka
25. aug 2016

Cawte baby, nakolko citam na 80%viac pozitívum ako negatívum na p.doktora Pitonaka... A som objednana rovno o nemu...chcem sa.opytat aka je sanca ze vy som sla na cisarak a v ktorom tyzdni... Mam hranicne vysledky z prietokov preto ma objednali k nemu na kontrolu za tyzden, mam este brat magnezko... Mal tu niekto taky stav? Ake ste mali prietoky po tyzdni brania magnezia??

Tu začni písať odpoveď...

Odošli