• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MuDr.Popluhár. Máte s ním skúsenosti?

11. februára 2017 
minule som tu schomolila meno lekára, kam by sme mali ísť na rongen chrbtice.poznáte niektorá toho lekára? vraj je dobrý skusený ortoped...
14. jún 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
On je naozaj super,inak je primárom detskej ortopédie v Žiline.Keď som bola dieťa 2x mi operoval nohu-klb a všetko dopadlo O.K.
15. jún 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
bufino, super.malá má vraj zlozvyk držania hlavky nalavo al neurologička kázala nejakého fakt super ortopéda na rongen, či nemá nejakú vadu chrbtice...no ale hlavinku má teraz tá moja potvora uplne super rovno, tak neviem...asi sa zlakla..))
a nemáš náhodou na neho nejaké číslo?
15. jún 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bohužiaľ nie, ale ambulancia je v Detskej poliklinike na ul .Spanyolova,Žilina,cez spojovateľku Ťa tam prepoja.
16. jún 2008 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nielen ze je vyborny ortoped, ale ma aj ludsky pristup, sam o sebe tvrdi ze ho praci a bavi a je to na nom vidno...pisala som o nom v teme perinka od ortopeda... nasa natalka tam bola hospitalizovana, napraval je klbik... oni su fakt najlepsi na slovenku... budete v najlepsich rukach...
17. jún 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte mate niekto niejake nove skusenosti z DR.Popluhar alebo DR.Kokavec,Bratislava kramare?
20. aug 2014 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v stredu 18.11.2015 o 17:00 bude prave s MUDr. Popluharom beseda, neformalne stretnutie, v restauracii Bulvaar v Dome odborov..
14. nov 2015 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte ja by som tiez chcela ist za panom MUDr.Popluharom prosim vas neviete kolko je tam cakacia doba na objednanie, ci sa da objednat aj prednostne?
21. jan 2016 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@leaa70 aj mna by to velmi zaujimalo. Dufam, ze niekto napise :slight_smile:
22. jan 2016 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
No asi nikto :frowning2:
22. jan 2016 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hermiona368 no asi nikto :frowning2:
22. jan 2016 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja k nemu chodim mam aj cislo neviem uz kolko sme cakali , ja som knemu isla tiez na odporucanie ze je skvely no teraz neviem co si mam o tom mysliet maly ma zle drzani etela skolizou aj potvdil aj z RTG ze ma ale nie moc mame cvicit a kazdeho pol roka kontrola po 2 kontrolach nas odbil ze to ma dobre ze skolioza vyzera inak ze je ok no ale fyzioterapeutka co snami cvici trvdi opak :frowning2: chystam sa k nemu o pol roka lebo maju mat nejaky novy stroj menej skodlivy ako rtg ale mozem povedat ze je to velmi prijemny lekar
22. jan 2016 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Môžem sa spýtať.
Je tu niekto taký vo išiel k pánovi doktori s diagnózou Perthesova choroba?
11. feb o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok