MUDr.Rošáková- Košice, Nová Nemocnica. Máte skúsenosť?

kosicanka1
30. nov 2006

Nemate skusenosti s touto porodnickou? Zatial som na nu necitala ani jedno zle slovo, vsetci boli velmi spokojni (dokonca nerobi nastrihy), tak ak mate nejaku skusenost - sup sem s nou. Pozitivne aj negativne. Dakujem.

nera
30. nov 2006

Ja som pri nej síce nerodila, ale rodila som v novej a na izbe bola jedna čo pri nej rodila a veľmi si ju chválila, napokon aj na mňa pôsobila veľmi dobre, veľmi milá lekárka.
a nemocnica je asi ako všade - dá sa tam nájsť aj niečo dobré, aj niečo zlé, ale ja som bola rada, že novorodenecké je na veľmi dobrej(možno najlepšej úrovni) a sestričky tam boli tiež veľmi zlaté(až na výnimky, ale tie sa nájdu všade)

megustas
30. nov 2006

ahoj ja som lezala v tejto nemocnici 6 tyzdnov a na mudr rosakovu nemozem nic zle povedat stale bola mila a ochotna...dokonca asistovala pri mojej sekcii...a ako nera povedala najdu sa aj klady aj zapory...ale ja vrelo odporucam 😉

dankaa
11. jan 2007

Ja osobne som s mudr.Rosakovou velmi spokojna-chodíme k nej pravidelne od 19 tt/rizikové tehu/ a bude aj pri nasom prvom porode 🙂Co sa týka podrobnosti o porode,diskutovat budeme o tom už coskoro..Vrelo odporucam 😀

angelinicka
11. jan 2007

ahojte . chcem sa opytat vseobecne na gynekologov-doktorov v novej nemocnici v Ke.ktory je taky najspolahlivejsi.

nezabudka84
14. jan 2007

Ahojky.Asi najspolahlivejsia a "najlacnejsia" je ona, potom aj doktor Adam je dobry, neviem, kolko stoji jeho pritomnost.Doktor Knop a dr.Hoppan robia dobre ultrazvuky.Inac prednosta je kecalek, to myslim tak, ze vela nakeca a caka obalku.A ostatny v norme.Treba sa vyhybat Oberleovej.Inac aj Mikolaj je celkom odbornik, aj Besermeni, ale oni ked im nie si simpaticka, tak nepomoze ani obalka.Besermeni je dobry, ked neviete otehotniet..

davidko
14. jan 2007

Besermeni je skvelý aj pri porode 😉 vlastná skusenosť 😵

sisulik
14. jan 2007

dievcata..a neviete kde v KE okrem starej nemocnici robia 3D ultrazvuky?

nezabudka84
14. jan 2007

Robia aj v Novej, nedavaju CD, da sa len na video pasku.Podmienky neviem, lebo ja tam pracujem a mi to vybavovala kolegina...

janka1
14. jan 2007

davidko ty si tu???

janka1
14. jan 2007

nezabudka na ktorom odd.pracujes?

nezabudka84
14. jan 2007

na operacnych saloch, ale som na PNke od septembra...

sisulik
14. jan 2007

nezabudka..a nevies na ake oddelenie mam volat ohlad 3D v novej? je to na poliklinike ci priamo v nemocnici?

janka1
14. jan 2007

a co tam robis?

lovacka
14. jan 2007

ahojte babulky,
doktorka Rosakova je resp bola moja suseda a ja si ju neviem vynachvalit ako cloveka a aj ako lekarka mi velakrat uz pomohla aj ked nie s porodom.Ale ja by som ju urcite odporucila co sa tyka skusenosti 🙂

nezabudka84
14. jan 2007

Na 16 poschodi, jak robia ultrazvuky, tam sa opytaj.
Instrumentarku na urologickej sale..

sisulik
14. jan 2007

nezabudka..dakujem...ceny asi nevies, co?
ale aj tak dakujem...staci, ak tam zavolam?

davidko
14. jan 2007

ultrazvuk v novej stál dvaktrát viac ako v starej a o polovicu menej nahraté ako v starej 😉

sisulik
14. jan 2007

davidko.....no v starej to stoji 3000sk...volala som tam pred par dnami...zeby v novej stal 6000sk? to sa mi nejako nezda....

yesno22
14. jan 2007

sisulik, aj ja odporucam radsej staru nemocnicu a Dr. Rozpravku, aj nahravka je kvalitnejsia ...co sa tyka cien od 1000,- do 3000,- podla toho, co vsetko chces a aku dlhu nahravku, da sa dohodnut 🙂

davidko
14. jan 2007

sisulík tak nech sa ti to zdá v novej stoji za 1000 iba 10 min. a v starej si trieska cenu ako sa mu zachce 😉

sisulik
14. jan 2007

ja som telefonovala s dr. rozpravkou a vravel, ze pocita s tym, ze si vyberiem komplet...cize za 3000sk...

janka1
14. jan 2007

jej nezabudka to dobre....asi ta budem kontaktovat
😀 a co misko poslucha?

yesno22
14. jan 2007

sisulik, on ti povedal, ze s tym rata? hmm, nejako sa pohorsil...mne dal na vyber 😒 mohla som mat za 1000,- asi 15min,par fotiek tvarick, pohlavie, cele telicko podla tt.alebo potom postupne az 3000,- aj s rastovym profilom, ci babo nema zastep pusinky alebo chrbatika....hmm, cudne

sisulik
14. jan 2007

davidko..a ako dlho natacaju v novej? kolko minut sa odporuca?

davidko
14. jan 2007

neviem kolko sa odporuča ale kolko zaplatíš tolko daju 😉

sisulik
14. jan 2007

yesno....vravel, ze ma na dlho plno a ma cas len vecerne hodiny alebo este pred 7mou rano a pocita s tym, ze kedze to uz bude mimo prac. hodin, ze si vyberiem za 3000sk...

curly1983
14. jan 2007

sisulik tak to je od neho pekna drzost si myslim 😠 ty predsa nemozes zato, ze on ma plno a ma cas mimo pracovnych hodin...tak toto moze povedat kazdemu a teraz kazdy musi zaplatit 3 000 .- ????

dankaa
15. jan 2007

Ahojte kočky!

cakame dievcatko!Ani si neviete predstavit akú mame radost!Mysleli sme si že sa to dozvieme až v den porodu ale predsa a už je aj hlavkou dolu-aj tak tam asi dlho nevydrží 🙂Sme na rizikovom,ale povolili nam aj sa už prejst povonku.To je pokrok,už som sa isla zblaznit z toho ležania.Tu v Ke je dnes krásne slnečno.

Prajem Vám vsetkým pekný den 🙂

yesno22
15. jan 2007

dankaa, gratulujem...vonku je sice slnecno, ale aj sviezo...prave som odtial prisla 😀

sisulik, nuz je pravda ze pan dr. je trosku viac na peniazky, ale nemala si sa dat odbit..a navyse mas este cas aj pockat, tak nech ta objedna na vtedy, ked ma pracovnu dobu 🙂 😎

nezabudka84
15. jan 2007

Neviem, kolko beru v novej za 3D, ale co som bola na obycajnom, tak pani bola asi v 30tt, chcela natocit obycajny ultrazvuk na vlastnu pasku a pytal od nej 500sk.Tak nemam sajnu kolko za 3D.Nme robil za flasku, nemala som kazetu, tak mi vytlacil len jednu obycajnu foto cele telicko a aj to bol dost neprijemny.Asi nebola jeho znacka.. 😠 .Darmo, ale v tej novej je taka korupcia,...

Janka a tebe co treba z mojho oboru.Ci daco manzel?Miskuliacik pocuva, kruti sa jak akrobat 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre