Nová nemocnica v Košiciach

katuuska
22. mar 2013

ahojte, chcem sa popytat na najnovsie skusenosti s porodnicou v novej nemocnici v kosiciach 😉 hlavne co sa tyka tychto veci:
- kde zistim nejake kontakty na poradne kde mam ist mesiac pred porodom?
- moze byt manzel cely cas so mnou?
- praktizuju prilozenie babatka?
- ako je to s nadstandartnymi porodnymi salami a izbami? kedy ich objednat ak mam zaujem?
a dakujem za vsetky postrehy, tipy a namety 😉

blumka
22. mar 2013

@katuuska na poradnu sa chodi mesiac pred porodom na 2. poschodie, objednat sa tam musis vraj len osobne 😉 (skusenost viacerych)
nadstandard sa neda dopredu objednat, ked prides rodit a bude volny tak ta tam daju ak nie, tak si na klasickej izbe.
co sa tyka manzela, ten moze byt pri samotnom porode, cize len ku koncu
a prilozenie neviem, ja som rodila cisarskym

mirrinka
22. mar 2013

@katuuska mne malého hned priložili,len neviem či tak robia automaticky,alebo len ked to mamička chce a vypýta si to...ja som sa pýtala,či mi ho daju a dali ale čo hovorili ostatné mamičky na izbe tak im nedali..... 😒 manžel bol so mnou od prvej kontrakcie (prechádzali sme sa po chodbe atd...ked som bola v sprche,on bol v izbe pre oteckov ) potom samozrejme na sále až pri tlačení 🙂 a 5 minút po porode som ho už nevidela - išiel oslavovať 😀 😀 😀 držím palce a prajem veľa zdravia a krásny,rýchly pôrod .-) ja som také mala obidva 🙂

katuuska
autor
22. mar 2013

@blumka
@mirrinka dakujem 😉 no pevne verim, ze muz bude moct byt so mnou od zaciatku...prve som rodila v BA a tam bol so mnou aj v sprche 😀 co som len uvitala 😉 no skusim zistit najskor tie telefone cisla, to by bol naozaj brutal kebyze tam musim ist osobne sa objednat a potom zase na vysetrenia...och ved zijeme v 21.storoci 😒 este raz vdaka a drzim palce aj vam 😉

mimik456
31. mar 2013

@katuuska ahoj ja tiež chcem íst rodiť do novej tu sa možeš objednať na tomto tel císle: 055/6403131.... že vraj nemusíš ísť osobne stačí zavolať aspon tak mipovedala kamoska čo tam robí...to je číslo priamo na ambulanciu na 2.poschodie...aj tam budeš chodiť na poradne potom...

veppa
31. mar 2013

Ahojte,rodila som tam - jun 2012. Babo som mala pri sebe,resp. na sebe takmer hned po porode a asi 2 hodky,Uzasne 🙂.Mala som stastie aj na nadstand. porodnu salu - iba 1ks,a tam bol so mnou manzel cely cas.Problem je s intimitou voci druhym rodickam,ak nie ste na nadstad.,preto su mnazelia az pri finalnej faze.A nad. izba je tiez o stasti,je tam dost porodov a staci,ze jedna porodi tesne pred Vami a je po nadstadn. izbe. Personal v N. nem. celkovo hodnotim lepsie ako v Starej.Vela stastia 🙂

katy2
31. mar 2013

@katuuska tu je uz rozbehnuta tema... najdes tam asi vsetky info o novej nemocnici..... pytat sa da aj tam....
https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/skusenosti-s-porodom-v-novej-nemocnici-v-kosiciach/

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre