MUDr. Rosenberg z Antolskej

alien2603
21. sep 2012

Ahojte, rada by som sa informovala ohladom pristupu k pacientkam MUDr. Rosenberga. Uvazujem, ze si ho zazmluvnim, len by mi v rozhodovani pomohli nejake postrehy "uz" mamiciek, ktore odrodil 🙂

majkas
18. aug 2014

@delfinusik ahoj pls kolko stoji to zazmluvnenie? Nevies ci je dr. Rosenberg ochotny prist aj k spontannemu porodu hoci aj o polnoci alebo ak si ho zazmluvnis tak porod planuje? Ako to bolo u teba?

liz_lemon
19. aug 2014

@majkas zazmluvnenie stoji 300 E

majkas
19. aug 2014
22bosorka
24. aug 2014

@delfinusik ahoj chcem sa este opytat ci sa u Dr. Rosenberga treba do poradne objednat alebo staci ked tam pridem a budem cakat. len dufam ze nebude mat dovolenku 🙂 Ďakujem

majkas
31. aug 2014

@22bosorka ahoj, bola si nakoniec pri nom na poradni? Netreba sa objednavat?

22bosorka
3. sep 2014

@majkas no ked som prisla v case ked mal ordinovat nebol tam taze nedostala som sa zatial k nemu ale neobjednava pokym nie si zazmluvnena ☹

zumi1980
11. nov 2014

Cafte zeny 🙂 tiez by som si rada zazmluvnila Dr.Rosenberga. Som este len 23.tyzden a rodim az zaciatkom marca, ale vraj berie obmedzeny pocet rodiciek, tak to nechcem nechat az na poradnu. Nemate nanho pls kontakt? Dankee tschuuz zuz

barca1983
11. nov 2014

@zumi1980 Ahoj, to je fakt ze berie asi malo. Ja som prisla normalne v 36tt ako sa do nemocnice chodi. Volala som tam skor, ale sestricka povedala, ze k nim sa chodi az od 36tt. Prisla som k nemu, povedala ze sa chcem zazmluvnit. On, ze ma toho vela, ale o tyzden mi povie, ci ma vezme a ak nevezme, ponukne mi ine riesenie. Prisla som o tyzden a povedal mi, ze on este nevie, ci ma vezme. Takto ma natahoval do 38 tt. Dosli mi nervy, lebo datum je uz vysoky. Isla som preto za inou Dr. Je fantasticka. Mozem iba odporucat. Ked pridem na poradnu, napisem jej sms, ze som tam a hned ma berie dnu. To je moja skusenost s Rozembergom.

zumi1980
12. nov 2014

Ahoj barca, diky moc, sa mi len potvrdzuje, ze treba konat cim skor... Snad sa mi podari dostat k jeho kontaktu. Tebe drzim palce, nech vsetko dobre dopadne!🙂 mas to za par...

kristina92ch
28. nov 2014

@delfinusik vedela by si mi nanho dat prosim ta tel. kontakt ? na dr. Rosenberga ? vopred dakujem 🙂

delfinusik
28. nov 2014

@kristina92ch ahoj.. Ja ho už nemam...nakolko sa mi resetoval tel. a zmizli mi kontakty..rada by som dala

niki_tiky
29. nov 2014

Ja som bola veľmi spokojná veľmi dobrý a profesionálny lekár

etovka
1. dec 2014

Ahojte.som od porodu 18 m, ale na pana doktora spominam dodnes s maximalnou spokojnostou.zachranil mi dietatko a som mu za to velmi vdacna.takze za mna, urcite ano!

zuzzzzy
2. dec 2014

Dobrý lekár

bubak24
15. dec 2014

ahojte baby, termín mám v januári a chcem si doktora Rozenberga zazmluvniť, vidím, že mnohé ste u neho odrodili a ste veľmi spokojné, prosím nejakú dobru dušu o jeho kontakt či už email alebo telefón veľmi mi pomôžete, pretože nie som z ba a potrebujem sa s ním súrne dohodnúť osobne a nie cez sestričku.

splasenasrna
2. feb 2015

Dobrý deň, máte niekto číslo do ambulancie, na sestričku? Ďakujem

emiliar
20. feb 2015

ja mam rodit v aprili u rozenberga , ak mi to moj lekar vybavi. lebo on mi ho odporucil a mam planovanu sekciu , neviete ako to funguje na antolskej ked je planovana sekcia. niekde som citala , ze musi ju schvalit najskor primar. nema niekdo take skusenosti. dakujem

tinka00
13. mar 2015

@majkas mna rodil Rosemberg M. a rodila som pred Silvestrom mal dovolenku a aj tak prisiel, mozem len odporucit!!!

meaningful
9. sep 2015

@tinka00 ahoj a aj teraz ides k Rosembergerovi?

emiliar
9. sep 2015

mna rodil rozemberg mozem odporucit

meaningful
9. sep 2015

@emiliar mozes mi dat nejaky kontakt na neho? ci staci ked pojdem v 36t na poradnu k nemu?

tinka00
9. sep 2015

@meaningful ak by som si chcela zazmluvnit tak ano pojdem znova k nemu 🙂 aj poradne boli super, hned ako som zavolala,ze som v cakarni hned ma bral alebo aj do druhej budovi za mnou prisiel, co bolo super, lebo bolo nas tam ako lastoviciek na drote 🙂

emiliar
9. sep 2015

@meaningful ja som isla hned na poradnu k nemu a tam sme sa dohodli , ze co dalej. cislo nanho som uz vymazala , .

meaningful
9. sep 2015

@tinka00
@emiliar a zazmluvnenie vas kolko vyslo ak sa mozem opytat.

tinka00
9. sep 2015

@meaningful myslim, ze 300eur, vtedy som mala epi 120e a 20e manzel pri porode

emiliar
9. sep 2015

@meaningful 300eur ale bola som rada , ze som ho mala zazmluvneneho, staral za cely cas co som bola v nemocnici

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre