• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Skladaná Darina. Aké máte skúsenosti?

3. septembra 2008 
Prepacte, ze zas zakladam novu temu.
Tuto lekarku (MUDr. Darinu Skladanú) mi tu odporucala jedna mila zienka (z temy kosicanky...) :dizzy_face:
Ordinuje na poliklinike na Mäsiarskej ulici v Kosiciach.
Chodi do tejto ambulancie este niekto? Mate nejake skusenosti s touto lekarkou? Alebo s inou z tejto ambulancie?
17. jún 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadaj ďalej...... :unamused:
Ale keď si písala o tých dvoch doktoroch, prečo nechceš k nim chodiť aj na gynekolog. ambul.? Vraj od 1.vého budú otvárať...
:wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. jún 2008 o 07:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
preco mam hladat dalej?
18. jún 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hľadáš pre seba to najlepšie predsa. :sweat_smile:
18. jún 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mas s nou (nimi) nejake skusenosti?
18. jún 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, ale nebudem nich písať... zájdi, pozri sa, zhodnoť situáciu a rozhodni sa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. jún 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja do tejto ambulancie chodim niekolko rokov, este ked to bola ambulancia Mudr. Adama a som spokojna, mozem povedat, ze mi naozaj vzdy vysli v ustrety. Niekolko mojich znamych tam tiez zacalo chodit a su spokojne, uz sa tam necaka, maju system objednavania, potrebne alebo mnou pozadovane vysetrenia mi vzdy bez problemov spravili a paci sa mi aj ich pristup, nie su chladne povrchne pani doktorky...stale sa porozpravame, obcas zasmejeme a ked som mala problem aj som si poplakala a milo ma doktorka prekvapila ludskym pristupom...ja som spokojna, ale treba skusit a rozhodnut sa
3. sep 2008 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok