MUDr. Štefan Vojtaššák - Poprad. Aké máte skúsenosti?

flos8
15. sep 2009

Ahojte baby...Chcem zmeniť lekára a rada by som vedela aké máte skúsenosti s týmto gynekológom...či je milý alebo nepríjemný...ako sa postavil k problému,ak ste nejaký mali...a či vám pomohol otehotnieť, lebo my sa snažíme už tretí rok a môj terajší na to nejako kašle...dík vám všetkým už teraz...

lene27
20. dec 2013

ahojte, no ja k nemu chodím asi 3 rok...to, že čakám od 15 min do 3 hodín už neriešim. To, že ma objedná na ráno na 7:15 a predo mnou 6 báb, aj to som prestala riešiť. V práci radšej zoberiem pol dňa P, lebo viem, že tak skoro sa odtiaľ nedostanem. Horšie je, že som otehotnela, čo je pre mňa super, ale ako tu čítam, 4D a CD nepotrebujem, takže zrejme prestaneme byť kamaráti. Už pred mesiacom na každoročnej prehliadke (to som nevedela, že do mesiaca otehotniem), bol taký menej zhovorčivý, jedine, keď som začala s tým, že už to bude rok a trištvrte, čo sa nám nedarí otehotnieť... až vtedy začal rozprávať. O vyšetreniach pre mm a pre mňa a tak. Až teraz, keď si čítam diskusiu, mi to napadlo... jasné, peniažky. To, že sestrička je dosť nepríjemná osoba, je myslím, že všeobecne známe. Ale ako tak rozmýšľam, ja sa s ním nemienim každú jednu prehliadku dohadovať, že si niektoré veci jednoducho neprajem.
Neviete o niekom naozaj dobrom v PP, čo ešte prijíma pacientky?

angels882
28. jan 2014

ahoj a s dr saadem nahodou nemate skusenosti

hanuska100
31. jan 2014

@lene27 Ja som od p. dr.Vojtasaka odisla k p. dr. Raucinovi, Este berie pacientky. Som v 8 mesiaci a konecne vidim co robi moje babo v brusku pri utz. Som s nim nadmieru spokojna. Najdlhsie som v cakarni cakala 30 min. Sestricky velmi prijemne a na vysetrenia chodim poobede tak manzel ked strazi nasho maleho kym som v poradni nemusi brat dovolenku. Ja som nadmieru spokojna v porovnani s dr. vojtasakom.

marianna3284
5. feb 2014

Ahojte! hanuska 100 to presne vystihla. Ja tiež chodím k pánu dr. Je veľmi milý, príjemný. No presne je to tak...peniažky, peniažky...Niekedy mám pocit, keď sa vyskytne problém, že nevie, čo ďalej, alebo sa ,,bojí,, vyriecť ortieľ. Potom zakaždým prízvukuje, že to ON prišiel na to...To on zistil...niekedy mi je až smiešne, pretože vždy to odhalí mamografia...:D a jeho parádny ultrazvuk je na h...asi...Známa tiež chodí k nemu a je samoplatca, tak to si naúčtuje sumičky, fúúúha! Potom dodá, že dá aj zľavu...:D Zvažujem, či neutekať preč. 😀 Všeobecný lekár je tiež taký vydriduch...pýta si peniaze a za to, čo nemá vyvesené na dverách...čo dodať... 😖

elliie
24. feb 2014

Viete či mudr. Vojtaššak chodí aj k pôrodom ?

vydrnik
10. apr 2014

ahojki k Dr.Vjtašákovi chodím,lebo je to môj gynekolog velice príjemný a milý človek,porozpráva sa s tebou opýtá sa na problémy a potom vyšetrí,čo potrebuj vedet všetko mi vysvetlí,nemôžem si na neho stažovat,robí i rôzné nadštardatné služby za ktoré sa platí ale stojí to za to v čakárni príjemne,je tam tv,i sestrička je milá,

samko2009
22. apr 2014

vyborny doktor 🙂chodim k nemu a som velmi spokojna ;)

lapi
9. dec 2014

Ja mám s Dr. Vojtaššakom tiež len dobré skúsenosti. Myslím ako je to aj v bežnom živote nemusíte si ľudsky sadnúť s každým. Na Dr. Raučinu som tiež už čo to počula od žien ktoré u neho rodili. Pravda je asi niekde uprostred. Všetci sme len ľudia a stále je tu možnosť výberu. Tak prajem všetkým žienkam aby našli pre seba toho pravého lekára ktorý sa bude o nich dobre starať. 😉

uhlikova09
28. máj 2015

Dovolte mi napísať našu čerstvú skúsenosť.Včera sme boli na 4D,niesom jeho pacientka.Sestrička milá,povysvetľovala,porozprávala.Trošku som bola zaskočená,keďže som bola objednaná na 14:00 a dostala som sa dnu 14:45 a to som len "odbehla" z práce ale zase beriem pani sestrička sa hneď ospravedlnila a poprosila o strpenie,vraj nerobili 2 dni tak sa im to nazbieralo.Čo sa týka 4Dčka tak maximálna spokojnosť,pán doktor nám všetko ukázal a skontroloval celé bábätko,dĺžka vyšetrenia cca 30 min. ale ozaj pomeral a poukazoval nám čo sa dalo.Na záver sme dostali 4 fotky.O mesiac máme isť zase na kontrolu ale ani neváham a určite pôjdeme k nemu aj keď je cena 60€.Pri cene prístroja sa vám pretočia oči :D veď sa ho spýtajte.... 🙂 Takže za mňa určite MuDr.Vojtaššák veľké áno aj do budúcna a určite budem odporúčať

erikabud
18. apr 2016

@uhlikova09 ahoj chcela by som vedieť či za tie fotky si si musela doplatiť alebo už boli v cene? dáva aj cd alebo na usb? díky 🙂

uhlikova09
19. apr 2016

@erikabud Ahoj fotky boli v cene a vytlačené,neviem či dáva na CD

lienka1987
16. nov 2016

@uhlikova09 Dobrý deň, chela by som sa len opýtať, viete mi povedať, či môže byť pri 4D ultrazvuku u p. doktora prítomný aj manžel? Ďakujem 🙂

uhlikova09
16. nov 2016

@lienka1987 Dobrý,áno manžel môže byť pri Vás,aj ten môj bol,má tam pre manželov lavičku a všetko spolu sledujete na veľkej obrazovke 🙂

lienka1987
16. nov 2016

@uhlikova09 tak to som rada, lebo v tej rychlosti co nas sestricka objednavala, mi tato posledna otazka vypadla a uz sa mi tam nedalo dovolat.. 🙂 dakujem

bambuliacick
28. nov 2016

No ja mam dr. Brenisina a som max. spokojna, jedine, co mi prekaza, je plna cakaren a cas straveny v nej, ale ak sa dohodnete so sestrickou, vezme vas predcasne 😊 pan dr je mily, skuseny, este aj mna odrodil pred 26 rokmi ked robil v porodnici, je skvely ako aj dr, tak aj clovek, ak vidi, ze mate strach, zacne s vami rozoberat temu od veci, any she sa uvolnili a ani neviete ako a je po vsetkom 😊 poradi, odporuci a vysvetli, vychadza vam v ustrety, no hotovy dr anjel 😊 a zajtra ideme a vojtassakovi na 4d, tak porovnam pristup 😅

uhlikova09
28. nov 2016

@bambuliacick v 35.tt nie je už bábo veľmi veľké na 4D?Nepovedali nič?

bambuliacick
30. nov 2016

@uhlikova09 no je perfektne vsetko vidiet, akurat som tu jz druhy den, lebo malinka si dava rucicku pred tvar a nechce sa ukazat, vcera som sedela 3 hod a 20min u dr, aj tak sa neukazala, dnes tu cakam uz 2, 5hod s prestavkou a zase sa schovava, tak snad sa po malej prechadzke teraz uz ukaze 😉

uhlikova09
30. nov 2016

@bambuliacick no to je sranda,ešte,že je lekár taký zhovievavý a dáva jej šancu 🙂

daniela94
26. apr 2018

Dobrý deň ake mate skusenosti s 4D ultrazvukom v PP?? 😊

ewellina
1. máj 2018

Neviete niekto náhodou, či tam ešte stále robí tá vyššie spomínaná sestrička?

lenocka1313
9. jún 2018

ano, stale tam robi vyssie spominana sestricka. Ja si platim nadstandard - to znamena pri kazdom vysetreni 4D ultrazvuk.. vychadza to na cele tehotenstvo 220eur. Niekedy dr. meria a prezera aj 20 min a niekedy 2 minuty... podla toho asi ake ma velke meskanie s pacientkami. Fotku vzdy nejaku vytlaci a zaroven na zaciatku by vam mal dat pristupy na internetovu stranku, kde si mozete pozriet vsetky fotky babatka, ktore urobil. Manzel moze byt pri ultrazvuku. V cakarni bezne stravim 1-2 hodiny. Minule som na recept na zelezo cakala vyse hodiny... a pridavam sa ku skupine, ktore si vsimla, ze peniazky su mocny pan v tejto ordinacii... ale co uz kazdy sme nejaky 🙂 Pravdepodobne pri dalsom tehotenstve si budem hladat ineho gynekologa...

jennies7875
8. nov 2018

Dobrý deň,
ja mám bohužiaľ s pánom doktorom veľmi zlú skúsenosť. Pán doktor mi na začiatku, ako som prišla k nemu prišiel veľmi milý, usmievavý, sympatický, atď...až kým som k nemu nechodila cca tri roky kôli kandidóze (mykóze), ktorá sa ustavične opakovala. Pán doktor sa vždy usmial a predpísal mi, zrejme jeho obľúbený maxmiror a gynoflór. Lieky mi predpisoval vždy tie isté napriek tomu, že liečba nezabrala. Zaujímavé bolo, že výsledky som podľa neho mala vždy výborné, takže nikto nechápal čo mi vlastne je. Po troch rokoch som zmenila lekára a ten keď ma prijal sa ma opýtal, či mám nejaké problémy, povedala som mu, že trpím chronickou mykózou a on na to, že v mojom zdravotnom zázname o tom nie je ani jedna zmienka. Takže pán doktor vytiahol všetky výsledky a všetky správy. Ľutujem, že som neodišla skôr ale človek rieši veci až keď ide do tuhého.

ewellina
11. máj 2020

Ahojte. Rada by som ozivila tuto temu. Mate nejake novsie skusenosti?

merci4
7. feb 2021

Bola som u pni doktorky Vojtaššákovej na morfologickom vyšetrení, ale musím povedať, že už dávno som nezažila tak príjemné a profesionálne vyšetrenie a aj prostredie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre