• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

MUDr. Varga z Piešťan. Aké máte skúsenosti?

15. februára 2017 
@zuzuxxxx
ja ked som k nemu isla prvy krat isla som len s kamoskou ktora k nemu uz chodila a uz bola vadaka nemu aj tehotna...
ja som sa chcela len porozpravat. Normalne som si sadla do cakarne a ked som prisla na radu tak ma zavolal dovnutra ( objednat sa neda u neho) ako som zacala hovorit, hned ma zastavil a povedal mi ,, nic mi nehovorte, ja vam poviem co vam je" . Bola som troska vystrasena, necakala som ze ma bude vysetrovat ale tak isla som sa pripravit a hned ma vysetril.... :slight_smile: vysvetlil mi vsetko co kde je, co sa da robit a tak. Ja som bola velmi spokojna platila som 30euri za cele vysetrenie. sice babo sa este nepodarilo ale verim ze je to na najlepsej ceste :wink:
25. mar 2014 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zuzuxxxx
ahoj neviem ci je to pre teba este aktualne, ale k doktorovi mozes ist sama, neobjednava sa, treba si tam ist rano sadnut, ja som k nemu zacala chodit vo februari po tom čo môj gynekolog mi tvrdil že som v poriadku a ked sa stane "zazrak" budem tehu (pako), po prvej liečbe u neho v PN sa hned zadarilo, az som z takej rychlej uspesnosti v jemnom soku :slight_smile:
vstupna prehliadka 30€ a každa dalsia 13€, plus inj. striekacky/odbery ..... sa plati zvlast k tomu
17. jún 2014 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adka_bh
@adka_bh dobry den , dakujem ... ale ja som v 24 tt :slight_smile: cize nam sa ties zadarilo ani nevieme ako :slight_smile: drzim vam palceky nech vsetko dopadne dobre a budeme obe mamicky krasnych deti
17. jún 2014 o 20:08  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (33. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
Zenusky,idem prvykrat k doktorovu Vargovi...som zvedava,co mi povie,lebo moj gynekolog stale nic nezistil.Snazime sa cez 2 roky o babo a nic manzel v poriadku testy,podla mojho doktora som aj ja v poriadku,ale nemyslim si,kedze mam nepravidelny cyklus.Myslite na mna :wink:
23. okt 2014 o 07:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som bola dnes ako nová pacientka, kompletné vyšetrenie asi 45 min. 30€. Objednať sa netreba, len prísť a počkať v čakárni, kým si na rade. Všetko vyšetrí, všetko vysvetlí, ak vie pomôcť s otehotnením, tak pomôže. Sestričku tam nemá, robí všetko sám. Aj ja zasmejete, aby Vám zlepšil náladu. Som v 7. tt a v 3tt mi zistili tyreotoxikózu, tak som sa strašne bála. No utešil ma a bude sa snažiť, aby sa bábo pekne držalo mamičky. Pred týždňom som bola u Kubranského, zastupoval Lajda a obaja sú lajdáci, nekomunikujú, len sa chcú Vás rýchlo zbaviť. Vrelo ho odporúčam!
17. dec 2014 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Dobrý deň, tie čo tohoto lekára navštevujete, prosím vás viete mi povedať aký je cenník u lekára za vyšetrenia v tehotenstve? Viem, že to je stará diskusia, ale možno sa niekto nájde čo mi odpíše, ďakujem :wink:
28. jan 2016 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá, aj ja mám problém otehotnieť....dosť tým psychicky trpím, pretože okolie je v tomto trošku neempatické.... :frowning2: Poradili mi doktora Vargu - ako vidím, asi mali pravdu, že je to príjemný človek a odborník....Len prosím vás viete mi niekto poslať jeho celé meno resp. adresu ordinácie? Na internete je viacero menovcov :frowning2:
29. jan 2016 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzik1305 lubos varga.. A nachadza sa oproti auparku v piestanoch v takej zelenej budove
29. jan 2016 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :slight_smile: musím sa s ním spojiť....hádam to bude človek, ktorý nám konečne pomôže...
1. feb 2016 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tigrislu cca 12 eur ak si spravne pamatam za kazdu poradnu+ ak treba nejake laboratorne vysetrenia,krv a tak,tak podla ceny v labakoch
14. feb o 23:48  •  čaká bábätko, termín má v septembri 2017 (33. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@thtb uz viem, uz to mam za sebou a uz aj porodene :slight_smile:, dakujem
15. feb o 06:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok