Nadštandard v bratislavských pôrodniciach

ka3eena
25. sep 2016

Ahojte,
urcite sa to tu uz niekde rozoberalo, ale zaujimalo by ma, ci ak si zajednam nadstandardnu izbu/porodny box, tak je moznost, ze ho nedostanem pretoze bude obsadeny. Stalo sa to uz niektorej z vas? Zaujimaju ma porodnice v Bratislave.
Dakujem.

moni244
25. sep 2016

@ka3eena dopredu sa nedá nič zajednať

sam2
25. sep 2016

@ka3eena ja som rodila v ruzinove, chcela som nadstandartnu izbu, no vcase ked sa maly narodil mali plno. No hned ako sa uvolnilo miesto (2 noci) ma prelozili. Ako je to s boxom to neviem 😊

ka3eena
autor
25. sep 2016

@moni244 Takze to funguje tak, ze ak je volny nadstandard, tak si ho mozem priplatit, ale inak nie. Dakujem. Nemam skusenosti, preto sa pytam 🙂

sam2
25. sep 2016

Ale ako hovori moni24, dopredu to nejde. Mna ked priatel priviezol do nemocnice tak sa ma sestra na porodnom pytala, ze ci budem mat zaujem o nadstandard 😊 Cize len takto kratko "dopredu" 😊 Nefunguje to ako v hotely, ze si tu izbu rezervujes 😊

mima4
25. sep 2016

@sam2 prosim ta a v pripade planovaneho cisaraku to ide?

sam2
25. sep 2016

@mima4 fu to neviem... Ale izbu asi nie. To by som si zavolala priamo do ruzinova 😊

mima4
25. sep 2016

@sam2 diky...

ka3eena
autor
25. sep 2016

pocula som totiz aj take, ze pokial ma clovek zazmluvneneho lekara, tak sa to da nejak "vybavit", tak ma zaujima, ci na tom je nieco pravdy 🙂

sam2
25. sep 2016

Inac kocky: ja by som mozno druhy krat zvazila ci by som neostala na standarde. Je pravda, ze tam su spolocne kupelne/wecka (a pred tromi rokmi to bola katastrofa😂) a na izbe ste 3 a nie 2 a jest chodite do jedalne a nemate na vyber z jedal, ale mala som pocit ze sestry boli milsie na standarde. Nehovorim, ze na nadstandarde to bolo zle, boli fajn, ale lepsi pocit som mala so sester na klasickych izbach 😊 To iba moj postreh 😁😁

sam2
25. sep 2016

@ka3eena ja som nemala lekara, ale ked maju plno asi sa to dat nebude 😊 Lebo nemozu niekoho vyhodit 😂😁

ka3eena
autor
25. sep 2016

@sam2 a kde si rodila?

sam2
25. sep 2016

@ka3eena v ruzinove

liz_lemon
25. sep 2016

@mima4 ja som mala planovany cisarsky, neda sa ani vtedy nic dopredu zajednat, je to vzdy o stasti

ka3eena
autor
27. okt 2016

dakujem vam vsetkym za informacie a prispevky 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre