Nadštandardná izba

miruska2005
21. aug 2022

Ahojte baby chcem sa spýtať či má niekdo skúsenosti z Nadštandardnov izbov keď chcem mať pri pôrode a aj počas pobytu v nemocnici oca či sa to ma vibavovat skôr keď že mám termín 24. 12 alebo stačí deň porodu ďakujem 😇

lasona
22. aug 2022

Čo viem tak dopredu sa to nedá vybaviť, jedine keď prídeš na oddelenie a bude voľná taká izba, tak ti ju daju

jaskolka
22. aug 2022

Nedá sa. Proste bud máš šťastie a je voľná, alebo ideš do poradovnika

evkamotka
22. aug 2022

Zamysli sa, na kedy by si si chcela tu izbu zajednat.
1. Mozes porodit aj 1-6 tyzdnov pred terminom
2. Mozes porodit aj tyzden-dva po termine
3. Mozes porodit prirodzene a byt tam 4 dni
4. Mozes mat komplikacie napr akutnu sekciu alebo ich moze mat babo a mozes tam byt tym padom aj 1-4 tyzdne

Takze na aky termin a na ako dlho si tu izbu chces vopred objednat?
Chapes ;)

sims122
22. aug 2022

@miruska2005 neviem ako to je inde ale v Prešove tri roky dozadu sa normálne zapisovalo do zoznamu ešte pred pôrodom. Zapísali ma keď som chodila na ctg ku nim. Logicky to bolo divne ale bolo to tak :D

snehulienka639
22. aug 2022

Zajednat dopredu len vtedy, ked mas planovanu sekciu. Ze presne vies, kedy pojdes do nemocnice. Inak to je proste tazko takto, ze by si chcela dopredu zajednat. Ja som ju chcela, ked som isla rodit. Len to mi sestra hovori, ze okej, ale moze ma tam dat jedine na den, lebo potom ju ma zajednanu jedna ci ma planovany porod.

matkahelka
22. aug 2022

@miruska2005 vopred si ju objednat nevies. nevies, kedy porodis. aj z planovanej sekcie moze byt akutna sekcia skor (moj pripad). a ak chces nadstandard, len kvoli partnerovi, tak sa na to nespoliehaj. kvoli covid situacii su navstevy a sprievody v porodniciach zakazane aj teraz, ja som takto rodila cez vianoce minuly rok, mala som nadstandard a muz ku mne prave kvoli tomu nemohol. s tym musis ratat.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre