Nová nemocnica v Košiciach - pôrod bez dohodnutého lekára

evittah
19. sep 2013

Ahojte maminky,
viem, ze je tu viac tem, kde sa rozoberaju porody v porodnici v Novej nemocnici v Kosiciach, vacsinou sa v nich ale preberaju skusenosti s porodnikmi, hladanie toho naj porodnika, sposob, ako si dohodnut porodnika...
Mna ale zaujima opacny pripad. Rodili ste v tento nemocnici bez vopred dohodnuteho porodnika (ci uz oficialne alebo neoficialne dohodnuteho)? Ako prebehol porod? Nebolo to take, ako strasia niektore mamicky, ze si Vas na sale nikto nevsimal, lebo ste s nikym neboli dohodnute? Pripadne ak z vlastnej skusenosti viete porovnat porod s dohodnutym lekarom a bez, budem rada 🙂
Dakujem Vam velmi pekne za Vase prispevky.

ketrinka17
19. sep 2013

Moja teta rodila raz, ked nemala dohodnuteho porodnika a povedala nikdy viac! vybavene je vybavene 🙂

katkas1
19. sep 2013

nerodila som sice ani jedno dieta v kosicich a pri dcere som mala dohodnuteho porodnika a tiez vravim nikdy viac, mam stastie ze som tu lebo som skoro prisla o maternicu, v tom horsom som mohla vyrvacat do dutiny brusnej, pri synovi som sa nedohadovala s nikym a porod jedna radost aj starostlivost po nom.

evittah
autor
19. sep 2013

@katkas1 Mozem sa opytat? Pri tom prvom porode bol pri tebe ten vybaveny porodnik? Alebo on nemohol, neprisiel a ostatni lekari sa tym padom na teba ani nepozreli, preto tie problemy?

katkas1
19. sep 2013

@evittah praveze bol ten dohodnuty ☹

evittah
autor
20. sep 2013

@katkas1 ☹ Toho sa bojim aj ja, preto rozmyslam, ci to nenechat na nahodu... Ale z kazdej strany pocuvam, ako si kazda buduca maminka vybavuje porodnika. Tomu sa hovori - babo rad 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre