Nový gynekológ - Senec a okolie

evelin_t
17. jún 2013

Poprosila by som o pomoc a radu.
Prestahovala som sa do SC, riesim si prenos zdravotnej dokumentacie do Fed-Gyn-u, k MUDr. Simkovi. Poprosila by som o akekolvek skusenosti s nim.
Som v 19.tt a PN - problemy s preberanim PN (a jej ponechanim) uz mam - ak ste niektora riesili PN u nich, tiez budem vdacna za skusenosti.
Vsade sa pisu same chvaly k MUDr. Otapkovej - Vlckovej - nemala by som si radsej riesit presun dokumentacie k nej?

Dakujem krasne za kazdy prispevok.

kaja_73
15. dec 2016

@leenkaa2708 áno, je tan nová gynekologička MUDr. Ďuračková Lucia, baby tu na MK písali, že je fajn, ale.... je vraj tehotná, takže to bude nakrátko ☹

leenkaa2708
15. dec 2016

@kaja_73 aha to som nevedela, a do toho fed gynu nechces? neviem ja keby ze mam teraz k dispozici auto asi by som mozno sla ku kotekovi tiez som to cele viac krat presla a mala som co robit si vybrat este som mala dve v raci na racianskej tam by ma vedel muz jednou cestou trhnut len ked som nasla blizsie tak som to nechala tak..a este ako prvé som chcela ist do modry tu pani doktorku chvali velmi matusovicovu len ona neberie tehotné má plno len iba z jej rajónu..a potom tam je ešte ďalšia ambulancia tam som tiež počula celkom dobre ohlasy dr pavlita tuším ak ti to pomoze

leenkaa2708
15. dec 2016

@kaja_73 a v senci je ešte dr. Maľová skús pozrieť na nete..

kaja_73
15. dec 2016

@leenkaa2708 Ďakujem !!! a v tej Rači, ku komu si chcela ísť?

leenkaa2708
15. dec 2016

@kaja_73 uvažovala som nad dr vasiľovou a dr šablovou tuším uz si moc nepametam pozriem ak tak

zuzika_tr
16. dec 2016

No bola som dievcata dnes hned u koteka. Mila sestricka myslim ze je to jeho zena. Sice babatko este nie je vidiet tak sme sa dohodli bud.tyzden s tym ze som zatial neplatila nic a ked sa tehotenstvo potvrdi zaplatim si ten "nadstandard" coje vlastne 70 EUR. V tom je vsetko aj ekg...urcenie pohlavia...sono..partner pri sone...fotky na mail alebo usb. Do 35 tt. Potom sa vlastne chodi do porodnice. Ale druho a viac rodicky pokracuju u neho ..on ma aj pasy cize netreba chodit do mesta no ja som spokojna. Velmi mily je a v pohode pristup. Dokonca aj malu si nabudice mozem vziat ze mi ju tam zabavia kym ma bude vysetrovat 😀

kaja_73
16. dec 2016

@zuzika_tr Super, teším sa 🙂 Tak nech si spokojná aj naďalej a nech sa Vám aj s bábätkom darí 😉

zuzika_tr
16. dec 2016

Dakujem za typ. A dufam aj ja ..drzte palce nech je tam kde ma byt ...

mishkamishka
16. dec 2016

Ahojte, ja som u Dr. Malovej, aj som s nou rodila a maximalna spokojnost, mozem len odporucat

kosicatko
16. dec 2016

Ahojte,aj ja chodim uz roky ku Dr. Malovej a je super☺ Obe deti mi odrodila a je maximlane profesionalna.

soulnicka
30. máj 2017

Ahojte, a mate niekto skusenost s Dr. Kotekom, ako reagoval, ked ste napriklad nechceli vsetky ultrazvuky a pokazde vysetrenie vnutorne...v tehotenstve myslim samozrejme? Dakujem.

zuzika_tr
30. máj 2017

ahoj. skus mu kludne napisat mail alebo zavolat. take specialne poziadavky som nemala ale myslim ze on je otvoreny vsetkym moznostam. vnutorne vysetrenia mi robil len prvy trimester, potom uz robil len vonkajsie sono. inak je perfektny ustretovy a do nicoho ma nikdy netlacil.

soulnicka
31. máj 2017

@zuzika_tr Dakujem.

zuzika_tr
31. máj 2017

nie je zac 🙂

leenkaa2708
14. mar 2018

@kaja_73 ahoj nahodou nevies ako to je teraz u nej dakujem

bucecka
8. júl 2019

Ahojte, rada by som prešla na gynekológiu do Senca. Poradíte, kto by bol fajn? Čítala som o Foltinovi, tak budem rada za odporúčanie Ania k nemu alebo inému, hlavne, nech má dobrý prístup. Ešte sa chcem v rámci toho opýtať, ako to býva v čakárni, či sa tam človek musí usedieť pol dňa, alebo to ide rýchlo, v prípade objednania, çi sa musí platiť a ak, tak koľko. Ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre