Ošetrujúci gynekológ pri pôrode

livocka21
15. júl 2013

Ahojte 🙂 chcem sa vas opýtať , ako to je, ak chcem aby bola moja gynekologička pri porode? da sa to? ona mava sluzby v nemocnici, v ktorej budem rodit, no chcem vediet ci sa da aj aby prisla mimoriadne? prippadne ci je za to nejaky poplatok? viete mi poradit? dakujem 🙂

trish31
15. júl 2013

@livocka21 od nej zavisi ci tuto sluzbu poskytuje ale kedze mava sluzby v nemocnici a je porodnicka,tak predpokladam,ze ano...Isto sa za zazmluvnenie plati

smarianka
15. júl 2013

Ahoj no ja som rodila v Štiavnici a tam sa platí tuším 200 eur ak chceš konkrétneho doktora pri pôrode, samozrejme mali by to mať aj na stránke vypísané. 🙂

cerez
15. júl 2013

Určite sa platí ak máš lekára zajednaného. Len si musíš zistiť platbu u svojej lekárky. Ja som nemala zajednaného, ale môj gynekológ mal v ten deň službu v nemocnici a keďže som bola jeho pacientka a rodila som v tú chvíľu, odrodil si ma.

veronika0
15. júl 2013

@livocka21 najprv sa jej musis spytat, ci chodi aj k porodom(ale ak ma tam v porodnici sluzby tak asi hej), lebo nie kazdy chodi.. ona pride ked bude treba ale samozrajme si za to musis zaplatit.. a neviem ako je to inde ale zvykne sa platit okolo 200€

zuzi0110
15. júl 2013

Opytaj sa jej. Obcas povedia ze pridu len tak, ze si nemas robit starosti. Potom jej mozes radsej dat osobne a nie cez nemocnicu.

livocka21
autor
19. júl 2013

@zuzi0110
@veronika0
@cerez
@smarianka
@trish31 dakujem baby.... no uz som sa jej opytatala a povedala, ze jedine ak bude mat sluzbu inak nie :( hmm tak nic... 🙂

cerez
19. júl 2013

@livocka21 Tak ti držím palce, aby ten deň robila.

livocka21
autor
19. júl 2013

@cerez dakujem 🙂

kazunomiya
19. júl 2013

tiez by som bola rada keby mi to tak vyslo, ale moj lekar nie je v porodnici kazdy den... tak uvidime. este som sa ho nepytala ale mam to v plane. ved preto som si ho aj vybrala, ze zaroven je porodnikom.

veronika0
19. júl 2013

@livocka21 inak nie? hmm..ja som mala 1x zajednaneho doktora k porodu, dal mi svoje cislo, ze kedykolvek to na mna pride mam mu zavolat a on pride ( dokonca aj na dovolenke bol povedal ze aj vtedy mozem) ale akurat mal vtedy sluzbu...
alebo skus nejakeho ineho co by ti odporucili...

livocka21
autor
19. júl 2013

@veronika0 hmm no ano... ja uz tu porodnicu poznam, kedze som tam uz lezala a lekari su tam fajn len tej mojej verim najviac.... no ale ak nie tak nie.... hmm nevadi no...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre