Pediater vo Zvolene

zuzel887
7. máj 2020

Ahojte baby, vedeli by ste mi poradiť dobrého pediatra v rámci Zvolena. Ideálne aby mali Crp prístroj, milý prístup a aby sa o malého pacienta zaujímali a nepredpisovali iba recepty. Dakujem

nicol204
7. máj 2020

My chodíme k MUDr. Bálintovej, veľmi milá, ochotná, zatiaľ super sme veľmi spokojní.

jana2679
7. máj 2020

Ja môžem odporučiť ale v Sliači, MUDr. Škripková.

0915810277
15. máj 2020

Ahoj nicol204, aktuálne tiež hľadáme dobrého pediatra pre nášho malého, ktorý by sa mal narodiť zhruba za mesiac. Vieš mi prosím posunúť kontakt na MUDr. Bálintovú.....?? Telefónne číslo, ktoré som našla na internete je neaktuálne, vraj už na plk nepracuje. Bola by si veľmi milá ak by si nám poskytla aktuálny telefón pani doktorky, alebo aspoň mail. Nevieš či berie nových "pacientov" do starostlivosti....??? V každom prípade vopred vďaka za odpoveď.
Katarína z Dobrej Nivy
@nicol204

zuzel887
autor
19. máj 2020

@0915810277 ahoj, ja som kontaktovala dr. Balintovu a beru babatka, uz nesidli na poliklinike ale na zlatom potoku. Cislo som nasla pod Uniped Balintova😉

0915810277
19. máj 2020

Ďakujem v každom prípade, už sme pani pediatričku aj medzičasom našli práve na zlaťáku, takže aj číslo mám....super že berie bábätká, zajtra tam volám....

simca06022011
19. máj 2020

Ja som v ZV chodila ku Chlupisovej a velmi sme boli spokojni :( V Zv je lekarov neurekom :D je z coho vybrat, ja som si vybrala nakonieco podla vzdialenosti :D

0915810277
19. máj 2020

Ano, pani doktorku Chlupisovú nám odporúčali ako prvú, ovšem vraj je už dosť vo vyššom veku, a čoskoro pôjde do dôchodku.....takže ak by nám v priebehu starostlivosti o malého odišla, a museli by sme znovu hľadať...., volíme radšej pediatra na celé obdobie. V Dobrej Nive bola do roku 2009 detská doktorka, máme tu detí ako smetí, prisťahovalcov - mladé rodiny, veľká škola a škôlka, ale ako odišla posledná pediatrička do dôchodku v roku 2009, ambulancia a veľká čakáreň spustla. Dochádzať tam či tam musíme aj tak....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre