Plastický chirurg Mudr. Mládek. Máte skúsenosti?

evina2008
2. máj 2008

ahojte ma niekto skusenosti s dr.mladekom?vraj robi krasne prsia/silikony/ z Nitry??Chcela by som sa s nim spojit nemam niekto tel.cislo??alebo komu zvetsoval prsia?dobre rady nad zlato.dakujem

alibernet
24. sep 2008

dneska sa akurat ta tretia, co si to chcela nechat na 40, rozhodla, ze ide tiez, ale ide k Mladekovi do Brna, kedjej vyratali cenu, lahko onemela, preratala si to na eura, aby nebolo tych cisiel tak vela 🙂 Rozmyslam, zeby som si zobrala bezucelovu pozicku 😀 😀 😀 drzim palce

evina2008
autor
25. sep 2008

a púreco ide do brna ked v nitre ma to iste?ved v brne zaplati viac lebo je to sukromna klinika ako napriklad estecic v blave.hm asi ta voja kamoska ma strasne vela penazi a este tomu jej nezavidim tu cestu najme ked ide po tej strasnej dialnici.hm ja sa jej cudujem 4hodiny v aute tam aj na spet a este tomu ak bude po operacii tak nemoze soferovat..hm.cudne.

alibernet
25. sep 2008

nuz, ked si clenom istej spolocenskej kasty, tak to lepsie znie: operovali ma v brne stalo to tolko a tolko...akoze NIEKDE V NEJAKEJ nitre..., aleinak v nitre sa to tiez hradi, nie? alebo si si vybavila zdravotnu indikaciu? o jednen takej som pocula asi pred 8rokmi, vraj mala zosvojich prs TAKE depresie, ze to dostala na papieri a poistovna jej uhradila polovicku, ale neviem, ci to je pravda, mozno jej len zmensili prsia kvoli bolestiam chrbta, to sa da

alibernet
25. sep 2008

ale vidis, toto jej asi este nenapadlo, to s tou cestou... dakujem, to jej poviem, mozno bude mat dovod sa vyhovorit, aby usetrila 😀 😀 😀 byt v istej spolocenskej kaste moze byt dakedy fakt problem

evina2008
autor
26. sep 2008

ahoj ali
nie nie som clenom ziadnej spolocenskej kasty.ja si zas myslim ze ked tvoja kamoska si da operovat prsia v nitre a nie v brne nie je to jedno?ved to robi ten isty lekar,a keby daco ved moze povedat ze bola v bne aj ked to neni pravda ved vlastne je to jedno a to iste no rozdiel je v tom ze v nitre ju budu operovat a na druhy den je doma a v brne musi zostat asi 3-5dni na klinike,a povedz mi naco?zbytocne vyhodene peniaze ked si niekto vypita 2000skk za noc,to radsej si neham a ked budem fit pojdem do auparku na nakupy spodneho pradla 😀 😀 ni vsetko si budem hradit sama soji ma to okolo70 000skk,zo vsetkym.chcela som aby ma operoval v piestanoch kedze som odtial,ale to je dalsich 20 000skk keby prisiel a robil mi to v piestanoch pretoze vsetko svoj tym lôekarov a sestier by museli ist tiez do piestan ,takze co s toho vyplyva?:ze pojdem do nitry za 70 000skk ako do piestan za 100 000skk.radsej sa preveziem autom ved 50km neni az tak vela nie?? pozdravuj kamosku a drzim jej palce a vies kedy ma uz termin??

alibernet
26. sep 2008

neviem, predvcerom sme sa stretli a vyletelo to z nej tak nahle, ze som bola zvedava na dovod, ale neprezradila 😠 ale vzhladom na to, ze si bude musiet zobrat dovolenku, tak asi na jar, v zime chodia lyzovat a asi by sa nemohla ani na vlek pozriet, ale botox ide v decembri (to uz ma termin v Brne), kvoli plesovej sezone 😅 hoci ten si naozaj moze dat pichnut hocikde tu v BA, ale aspon sa s nou zveziem a popozeram Megastore co nove u sousedú, inak ked si spomenula spodne pradlo v Auparku, mne ucarovala zn.Parah,aj ked len cez vyklad... 😀

alibernet
29. sep 2008

daj potom vediet 🙂

evina2008
autor
30. sep 2008

ahoj ali
sme vsetci chory,nadcha kasel..no hroza.ale zas aspon ze budem fit ked pojdem na o.p.nevies ci si mozem dat inekciu alebo tabletky na oddialenie menzesu?lebo vychadza to tak ze by som mala mat menzes.a nemozem matmenzes pocas operacie..hm ale neviem preco??

alibernet
9. okt 2008

nemôžeš mať menezs, lebo je to krvácanie a oni ti budú pichať zrejme injekciu proti zrážaniu krvi, aby si sa nerozkrvácala moc, ale na oddialenie som užívala Norethisteron, neviem, či ešte funguje jeho dovoz, alebo teraz cez leto som proste si2x neurobila pauzu v horm.antikoncepcii a celé leto som mala pokoj, robím to tak už asi 8 rokov,

evina2008
autor
10. okt 2008

ali si poklad 🙂 ked budem fit tak sa mozme aj stretnut a tak poikecat zoberieme aj deti..a dame kavicku..co ty na to??

evina2008
autor
22. okt 2008

cafte holky
takze pedoperacne vysetrenie mam za sebou..hm to bolo po celej nitre som lietala..ale krv v poriadku aj rongen pluc,aj ekg.takze operovat ma budu buduci tyzden vo stvrtok o 17hod.budem mat okruhle silikony a 325ml.takze asi tak.
ozaj ali menzes som dostala vcera takze tie tabletky na zastavenie menzesu su mi teraz neni platne takze ich mozem vratit.uff ale ma brucho boli a to riadne.mam brat vitamin c a vitamin b na kozu.inak vsetko ok.povedal ze vikend budem mat kriticky ale potomto uz bude lepsie.takze holky drzte mi palce. 🙂 😉

peta1510
24. okt 2008

Drzim a obdivujem 😉

evina2008
autor
25. okt 2008

dakujem petka,uz sa mi to blizi,a este tomu sa mi vyhodila zima na puse ako svet..idem sa asi predavkovat s vitaminom C 😀 prave som na zdravi .sk a tam su holky ktore maju uz potom a ktore idu na operaciu ako ja vo stvrtok tak si davame rady.....a povzbudzujeme sa navzajom.hihi

evina2008
autor
2. nov 2008

Cafte holky
no uz to mam za sebou,mam krasne plne prsia dr.mladek bol super narkozua tiez az na to ze mam uplne okno nic si nepametam.
takze prisla som tam 30,10 vo stvrtok o 16,30hod na sukromnu kliniku do nitry.su tam velmi mily ludia sestricky lekary chirurgovia atd.
prisla som tam bola som uplne happy ze uz budem aj ja mat kponecne krasne prsia.pofotil si ma lekar,pokreslil porozpraval stale som sa rehotala neviem preco ale asi to boli tie stavy kedze som nemohla6hodin pred o.p.nic jest a pit a ani fajcit..chi chisla som potom pekne na sal dali mi naladovku a este im vravim ze som opita..hehe a potom uz neviem nic az ked som sa prebrala na izbe vraj som telefonovala ale ozaj mam okno nic neviem.mala som potom bolesti,nemohla som sa ani pohnut chrbat strasne bolel,prsia tlacili tazko sa dychalo..mala som bandaž a dreny,dali mi potom antibiotika inekciu od bolesti a hotovo.stale ma chodili pozerat ci je vsetko ok ci nieco nepotrebujem,no starostlivost ozaj super.potom na druhy den mi poobede vybrali dreny a sla som pekne domov.uz sa citim lepsie uz aj dycham lepsie aj hybem s rukami co som vobec nemohla.
holky stoji to za to doporucujem to kazdej zene ktora sa citila ako ja menejcenny skareda a vobec nie ako zena.
chcem sa podakovat dr.mLADEKOVI,DR.mADAROVI A OSTATNYM ktory sa starali o mna vlastne celej PRVEJ JEDNODNOVEJ KLINIKE V NITRE.dakujem aj vam ze ste podporovali a drzali palce.

evina2008
autor
27. nov 2008

to tu ozaj nikto neni? ☹

mmajka
10. dec 2008

Ahoj to je super že si sa na tu operáciu odhodlala a hlavne že to dobre dopadlo a si spokojná. ako sa cítiš teraz, môžeš si vôbec ľahnúť na brucho? a čo jazvy?

evina2008
autor
5. feb 2009

ahoj mmajka
jazvy nemam ziadne aspon nei su vidiet kedze to mam okolo dvorca a ano spim aj na bruchu.doporucujem vsetkym ktrore by si chceli dat spravit prsia,a neni to take zle a hrozne ako vsetci hovoria. 🙂

michala27
19. jún 2009

ahojte holky, neviete mi prosim poradit ohladne rhinoplastiky- plastickej operacie nosa, neboli ste daktora u mladeka, co ako ste boli spokojne, ja som bola na konzultacii tento tyzden v blave, ale chcela by som este niekomu zabehnut, bo sa bojim, a chcela by som len dake odporucenie, ze kto je dobry, alebo koho poznate, kto to dobre robi, dakujem

enilora
19. jún 2009

Tento pán doktor je perfektnýýýýýý operoval mojho muža síce to bolo pred 4 rokmi.Operoval mu ruku.A verte či nie ponúkaný úplatok nám vrátil!!!

sommiska
22. jan 2010

Ahojte baby,potrebovala by som radu od niektorej ženy,ktorá má skúsenosť s plastickou operáciou -týka sa to

vlastne lyposukcie stehien a kolien,poradte mi,ked niekto môže.Chcela by som ísť dr.Mládekovi,je to pre mňa

bližšie ako do Blavy .Ďakujem vám za radu,ahojte

nana.
12. feb 2010

ahojte prosim poradte mi niekto 5marca idem na zmensenie prsnikov k mudr. Mladekovi do Nitry mam sa coho obavat? napiste kto tym presiel co ma caka.dakujem

lulusska
4. mar 2010

AHOJTE. CHCELA BY SOM IST NA PLASTIKU NOSA MA TU NIEKTO PROSIM NEJAKE SKUSENOSTI S NEJAKYM CHIRURGOM?

kosta123
14. jan 2012

@evina2008 - ahoj si spokojná aj po rokoch?? a dá sa s tým v budúcnosti kojiť?? či ani moc nie,,,

evina2008
autor
19. apr 2012

@kosta123 ano ja som velmi spokojn a uz ich mam 4roky,a kojit mozes normalne🙂

evina2008
autor
7. sep 2013

Ahojte Baby moje🙂 🙂 🙂
Ja mam prsia uz 5rokov som nadpriemerne spokojna ,doporucujem konzultaciu u DR.Mladeka,kazdej zene alebo muzovi poradi co je vhodne a co nie,dajte si poradit,lekar vie kolko ml implantatu treba dat a aky tvar,treba ale aj pouvazovat nad tym ci je zena bezdetna alebo uz deti ma.
rada bezdetnej zene: ak nechces len karieru daj si spravit prsia ale musi pocitat s tym ze ak raz zostane tehotna prsia narastu a myslim si ze uz nebude jej pasovat implantatovy vankus,neviem ale myslim si to.
Rada Maminam:doporucujem netreba sa bat vsetko konzultovat s lekarom,budete stastne krasne a sebavedome,uz ziadne vypchavky,ziadne silikonove podprsenky atd.
P.S som znovu tehotna silikony ani necitim su stale rovnake a na svojom miesta len ma samozrejme prsia bolia ako pre ocakavanim menstruacie,ale zas viem ze ked porodim tak moje prsia zostanu pevne a na svojom mieste a nie ako "slonie usi" 😲 😲 😲 😲 hadam som Vam trosku pomohla🙂)

jolanka79
5. dec 2013

@evina2008
ahoj, ako ti vyzeraju jazvicky okolo dvorcov po par rokoch?

evina2008
autor
5. dec 2013

jolanka79 vyzeraju rovnako neni nic vidiet

balinka
13. apr 2014

@jolanka79 ahoj a kde teraz posobi dr.mladek?dakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre