Poradíte dobrého gynekológa v Púchove alebo v Trenčíne?

angelalone
30. jan 2013

Ahojte! O mesiac sa sťahujeme do Púchova a keďže som tehotná, potrebujem urýchlene nového lekára. Moja súčasná lekárka je veľmi ľudská, oceňujem jej osobný prístup aj starostlivosť, nakoľko ide o vytúžené tehotenstvo po potrate a viacerých komplikáciách. Preto hľadám lekára, ktorému môžem maximálne dôverovať a nebudem sa cítiť ako "kus". Ideálna by bola žena, ale nie je to podmienka. Na základe diskusií iných žien na nete zatiaľ zvažujem v Púchove MUDr. Jancovú alebo MUDr. Šefaru, v Trenčíne MUDr. Jankovského a v T. Tepliciach MUDr. Kotlebovú. Je však ťažké vybrať si, ak ich nepoznám osobne. Vopred Vám ďakujem za radu!

gubcikova
30. jan 2013

@angelalone ja chodím dr.jankovskému a som spokojná.dá sa mu objednať na presný čas aj cez internet.tehotným robí každý mesiac sono a vyšetrenie

monidlo
30. jan 2013

muzem vam doporucit jednoho gynekologa,ale ordinuje v Ziline,Byl porodnik a doktor v Trencine a je velmi dobry.. 😉 a ochotny vse vysvetlit .Jak by jste mela zajem o tel.cislo napiste mi zpravu.Monika

mami.sk
30. jan 2013

@angelalone jednoznačne Ti môžem odporučiť MUDr. Boženu Jancovú v Púchove 😉
Ja som pracovala v Púchove tak som k nej začala chodiť a aj keď tam už nepracujem cestujem za ňou z Trenčína 😉
Ľudský prístup, objednáva na čas - nečakám nikdy príliš dlho max. 15 -30 min keď sú nejaké akútne prípady.
Teraz som mala problémy, zobrala ma mimo poradia 2x
Má aj vlastné sono 😉

leilab
1. feb 2013

ja chodim k dr. Kotlebovej a musim povedat, ze je to uzasna lekarka. Aj velmi mily pristup k pacientkam. Minuly mesiac som rodila a skoda, ze dr. Kotlebova nerodi, hned by som si ju zapltatila. Aj vysetrenia boli velmi citlive a vzdy mi vsetko vysvetlila ohladom tehotenstva co bolo treba 🙂

danielita18
4. jún 2013

velmi dobrý gynekolog v PU je MUDr. Ďurkech alebo MUDr. Mičko v Pruskom je to od Pu vzdialené asi 20km ja chodím k doktorovo Mičkovi a je vešmi dobrý doktor a hlavne odborník

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre