Poradňa u MUDr. Scholtza na Antolskej

Ahojte,

potrebovala by som poradit, na buduci tyzden by som mala uz ist na poradnu na Antolsku a chcela by som ist k Dr. Scholtzovi, musim sa k nemu objednat? Viem, ze ma ordinacne hodiny v pondelok. Dnes som tam volala a bola tam zastupujuca sestricka, ktora mi velmi poradit nevedela, tak povedala, nech si zavolam v pondelok, ale to uz by som tam mala ist na poradnu - no proste tazka debata s nou bola. Tak by mam zaujimalo, ci tam mozem len tak prist bez objednania a ci ma zoberie?
A este ake mate skusenosti s Dr. Scholtzom?
Dakujem velmi pekne
macka10autor
16. okt 2013
Ziadna skusenost?
slavinkas
17. okt 2013
Ahoj, ja som chodila k Scholzovi tiez, Scholz ma dost vela ludi, asi sa treba objednat, ja som sa s nim dohodla najprv telefonicky, s tym, ze som si ho chcela aj zazmluvnit, tak som mu to pre istotu v telefone aj hned povedala, aby ma neodbil. Bol velmi mily, povedal mi, aby som hned v pondelok prisla a orientacne si cas este zistila u jeho sestricky. Tak som potom este volala sestricke, ktora ak by som jej nepovedala, ze predtym som hovorila priamo s doktorom tak by ma objednala az o 2 tyzdne, kedze mali plno, ale tak mi priblizne povedala kedy mam prist a bolo vybavene....
So Scholzom som bola velmi spokojna, taky "nenasilny" clovek. Aj pri porode bol fajn. Pri dalsom dietati si ho budem urcite znovu zazmluvnovat.

Začni písať odpoveď...

Odošli