Poradňa v pôrodnici v Banskej Bystrici

monikkak
27. feb 2012

Ahojte som v 35+3tt a uz by som mala chodit do poradne do porodnici. Chcem sa opytat kolko sa treba do predu objednat na vysetrenie a kam mam potom ist kt.poschodie a tak ???. dakujem

korenbaba
16. mar 2012

@monikkak
Objednaj sa hned (volaj len doobeda) . Priliš dopredu nevadí. Ale kedže maminky su aj objednané, aj už nepridu lebo medzi časom porodili , objednali by ta aj týžden pred. I ked to ofrflu. Denne si tam posedí cca 6 maminiek a priprav si nervy a nejaké to čítanie 🙂 Lekár na poradni je lekár čo aj služi na porodnom, takže ak nejaká manina rodí čakáte a čakáte. Ja som tam týžden pred porodom čakala vyše dve hodiny, kým sa objavil lekár. Ale potom to už šlo šupom🙂 Poschodie ti presne nepoviem, ale čosi sa mi marí s -1. Ale neviem! Ked prídeš na polikliniku tak ti na info povedia.

korenbaba
16. mar 2012

@monikkak
a už si asi aj porodila 🙂))

monikkak
autor
17. mar 2012

@korenbaba dakujem za info. uz som tam bola v stredu 2x a to cakanie tam teda je 🙂

monikkak
autor
17. mar 2012

@korenbaba este sa drzim...termin mam 31.3 ale moze to byt uz kazdu chvilu. nak to uz mam rychlo za sebou 🙂

korenbaba
17. mar 2012

Ano, no nová nemocnica a jej štandardy.
Tak držím place!! Nech všetko dobre dopadne a možno tu bude na 1. apríla a bude to veselé dievčatko🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre