Poraďte dobrú gynekologičku v Bratislave

veronika004
23. nov 2009

Prosím vás baby,hľadám si dobrú gynekologičku(iba ženu) v Bratislave, ale nie so súkromnou ambulanciou, mám časté gynekol.ochorenia a nemôžem si to dovoliť..Prosím poraďťe..
Ďakujem

mici111
23. nov 2009

ahoj, ja mozem odporucit MUDr. Chabadovu v Rusovciach..skvela je..ja som s nou velmi spokojna..sice sa u nej caka celkom dlho, ale stoji to za to..da sa u nej aj objednat na presny termin.. tu je link
http://www.gyn-zena.sk/

veronika004
autor
23. nov 2009

no ale ona ma sukromnu ambulanciu nie?plati sa tam...ja chcem normalnu,statnu

luly13
24. nov 2009

ahoj, doktorku chabadovu ti na 100% odporucam aj ja. je uuuuplne skvela. ona je podla mna statna, ale mozes si u nej priplatit aj nadstandart -VIP kartu.
nepamatam si, ze som u nej nieco platievala, ked som nemala VIPku.
teraz som si ju "kupila" hlavne preto, lebo som tehotna a zo zdravotky mas narok len na 3 ultrazvuky a ona mi pravidelne kontroluje babo.
taktiez objednavaka na presny termin je na nezaplatenie.

aaaaa este jedna dolezita info pre teba. prave ona ma dostala z mojich dllllhodobych zapalov, kvasiniek atd.
dokonca ani teraz cez tehotenstvo s tym nemam problemy (klop klop klop) 😉

mici111
24. nov 2009

veronika, jedine co som u Dr. Chabadovej platila zatial bol balik sono tusim 16 eur na cele tehotenstvo a za fotku su to 2 eura..nic viac..akurat s tym cakanim ked nechces presny termin je to horsie..ale naozaj sa oplati..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre