Poraďte pôrodnicu v okolí Trnavy

mimulik
13. mar 2009

Ahojte baby,

viete mi poradiť, že asi ako kde v širšom okolí vyzerajú pôrodnice, kde je možnosť že by bol manžel stále so mnou aj v noci a kde sú tiež dobrý lekári.

raona
13. mar 2009

a nechces rodit v Trnave??

mimulik
autor
13. mar 2009

raona
no ja neviem..síce je to ešte ďaleko ale keď sú také všeliaké ohlasy na pôrodnicu..fakt mi záleží na tom ako vyzerá kúpelka..to si moc potrpím..
neviem či je tu v okolí nejaká lepšia alebo toto je fakt to naj

jasom
13. mar 2009

no myslim ze vsade je to rovnake s tym nic nenarobis, su to nemocnice nie hoteli,a este k tomu sme na SR 😒 jedine v topolcanoch, tam si zato zaplatis a mala by si dostat to co ocakavas, teda ak som si tie topolcany nezmylila s niecim inym 😝

belanka
13. mar 2009

ja som najprv tiež chcela ísť do topoľčian,ale ostala som pri trnave.je fakt,že sprcha je ako v nemocnici,ale čo už.inak som bola spokojná

pupi007
13. mar 2009

Ahoj, ja som priamo z Trnavy a obidve deti som porodila v Topoľčaoch. Jedna sa narodila v roku 2005 a druhá v roku 2008. Lekári sú tam super, porod prebehol v poriadku. Zajednala som si toho istého lekára ako pri prvej dcérke.

raona
15. mar 2009

mimulik, ked chces vidiet TT porodnicu, tak 6.4. je tam prehliadka o 14:00.. ja sa tam tiez chystam.. vies zalezi, ci clovek na to ma, ci si moze dovolit zaplatit vacsi komfort.. ja teda osobne nie, ani lekara si platit nebudem.. proste ked tam odrodilo kopec inych zien, tak tam porodim aj ja... a ktovie kedy a ako to na mna pride, a Topolcany nie su predsa len tu za rohom... takze spekulovat nebudem... mne nevadi ako tam vyzera sprcha, proste vezmem si nahradne papuce do sprchy.. hlavne nech tecie tepla voda 😉

jasom
15. mar 2009

http://spravy.pravda.sk/za-smrt-pri-porode-zapl...

no neviem neviem inak ci ten nadstandard zato stoji 😒

raona
15. mar 2009

no a to ze vychychyrenaaaaa....tak to by som dost pochybovala po tomto clanku.. to len potvrdzuje, ze aj v tej naj naj porodnici resp. nemocnici sa najdu aj lekari, ktori pochybia... a je to tak vsade aj s personalom, pochybujem, ze v Topolcanoch napr. nemaju ofucane sestricky alebo pod. nieco.. vsade sa najdu dobri aj zli ludia... 😎

kocurko1
15. mar 2009

Mne tam rodila kamaratka a stazovala sa na sestricky na novorodeneckom. Proste ked bolo vela babatiek, tak ani nemali cas sa venovat provorodickam. Keby nebola na izbe s druhorodickou, tak nevie co s babom.

jasom
15. mar 2009

tiez si myslim cize je asi jedno kde porodime, hlavne nech je babetko aj mamickou zdrave a v poriadku a tych par dni uz vydrzime aj tie sprchy a zachody 😖 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre