Poraíte gynekológa s partnerským prístupom z okolia Bratislavy?

deshek
11. feb 2013

Nevedeli by ste mi prosim niekto odporucit gynekologa/gynekologicku s partnerskym pristupom, ktory respektuje rozhodnutia pacientky bez posudzovania- nechcem ist napr. na tripple test - a moja sucasna gynekologicka mi tvrdi ze to "sa musi" a diskusia vzdy konci konfliktom. Kedze som tehotna, nemam chut si zvysovat adrenalin vzdy ked idem k lekarke...: )

Dakujem!

Som z Bratislavy - som ochotna zajst aj napr. do Pezinku/Modry...

zuzi0911
11. feb 2013

tripple test je vzatie krvy na vyvojove chyby atd kazdy trimester sa bere krv ta je v ramci prehliadky povinna,mozes odmietnut amniocentezu ale hento asi nie.

hedka17
11. feb 2013

Neviem mne sa zda ze na sk je to povinne, este som nepocula ze by na tom nejaka tehotna nebola,vyskusaj vygooglit ci je aj moznost odmietnutia,alebo napisat do nejakej poradne na nete

brumka
11. feb 2013

Ja by som tgripple testy neodmetala ved to je len odber krvi a podla mna dolezity,nemylis si to s amiocentezou? Aby sza ti potom nestalo ze nedostanes potrdenie a potom kocikove ale podla mna zdravie babatka na prvom mieste

strihalka
11. feb 2013

Alebo si nechaj vzit krv, ale nechtej vedet vysledky....at si je dr sepise do papiru..ona si splni svoji robotu a i ty budes mit klid, ze si to"nepodstoupila"..teda pokud se jen nebojis inkjekce🙂

beruska.zuzanka
11. feb 2013

Ahoj, ja mám skvelého lekára, s presne takým prístupom, ako vyžaduješ, ja som napríklad teraz tripple test odmietla, respektíve lekár mi dal na výber. Tie testy sú veľmi citlivé, sami genetici potvrdzujú, že vďaka ich citlivosti nepodávajú správne výsledky a ja si chcem tehu užiť a nie sa stresovať... pretože, aj keď by mi daný test vyšiel pozitívne na akúkoľvek "poruchu plodu" nič to pre mňa nemení...

Kontakt na lekára je 02/57887222 MUDr. František Hvizdák skús si zavolať, či berie pacientky, mal dlhšie pozastavený príjem, lebo mal plno totálne... veľa šťastia 😉

a0401679
11. feb 2013
barchee
13. feb 2013

ahoj, ja chodím k Dr.Predajňovi, je super, dá sa s ním dobre debatiť, je otvorený komunikácii, ja som s ním spokojná. Ambulanciu má vo Vrakuni. http://www.zzz.sk/?profil=3456

martinka008
29. júl 2013

Kazdy ma pravo zit podla seba, ale nemozem si pomoct a spytam sa. Na co ti je vlastne lekar? Dufam, ze nie na ziskanie stempla na vybavenie prispevkov, peniaze su predsa zbytocne stresujuce a neprirodzene...

mimkao
29. júl 2013

Tripple test môžeš odmietnuť. Švagriná ho odmietla, doktor to poznačil do karty aj knižky, ona to podpísala a bolo.
Ja som tak zase odmietla OGTT , tiež to len poznačil do knižky a nikto mi nič nehovoril.
Nikto ťa nemôže donútiť do niečoho, čo ty nechceš.
Doktora neporadím, lebo nie som z BA, ale držím palce, nech nájdeš, akého hľadáš. 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre