Pôrod u MUDr. Vargu

enanena
4. mar 2013

Dobrý deň.Chcem sa spytat ci niekoho rodil mudr Varga z PN.Ja by som ho chcela pri druhom porode a neviem kde rodi a ci ho treba zajednat?Dakujem za odpovede🙂

veron24
4. mar 2013

dobry, tak mna rodil v maji. chodila som k nemu aj na poradne a ked chcete, aby vas aj odrodil, da sa zajednat v sanatoriu Koch v Bratislave. Rodi pre nich, tak ked sa nahlasite, ze tam pojdete rodit, tak sa da vybrat zo zoznamu lekarov, ktory s nimi spolupracuju a on tam je tiez, takze si ho mozte objednat na porod. Je to sukromne sanatorium, porod ma vysiel 1200 eur plus 300 eur vyber porodnika zo zoznamu, cize pana doktora Vargu, ale to prostriedie, sluzby, odborna starostlivost sa tej cene vyrovnaju. Bol to nadherny zazitok, na ktory nikdy nezabudnem, bolo to tam super. preve som rodila v PN, ale Kochu sa to nevyrovna 🙂 a zda sa mi, ze iba tam by sa dal pan doktor Varga vybavit, ale kludne to moyte dohodnut rovno s nim v ordinacii. aktualny cennik maju na stranke sanatorium koch, ale zoznam porodnikov tam vtedy nemali aktualny

enanena
autor
4. mar 2013

@veron24 dakujem za odpoved

enanena
autor
4. mar 2013

@veron24 este otazocka ...platila si 1200 eur +300eur a platila si este aj tych 1000eur za apartman?

enanena
autor
4. mar 2013

@veron24 uz som to asi pochopila...to len ked chcem ten apartman tak platim 1000 euro...inak iba tych 1200+300 euro

veron24
5. mar 2013

apartman je priplatok este 1000 euro, cize to je okrem toho porodu 1200 euroveho. ale priplacat si apartman je uplne zbytocne, je sice velky s kuchznou a obyvackou a vyhladom, ale vyhlad si mala aj tak, na izbach si sama, aj ked je dvojloykova, tak umiestnuju po jednej, iba ak by mali total plno, by ti dali volakoho, a apartman nevyuzijes, lebo aj tak nepojdes do obyvky pozerat, budes rada, ze lezis na posteli a pozeras, na kazdej izbe je na stene telka

veron24
5. mar 2013

ano v cene porodu 1200 mas aj standartnu iybu, stravu, epiduralku,

enanena
autor
22. apr 2013

ahjte tak som dnes bola potesena spravou ze pan doktor bude rodit uz aj v galante tak sa moc tesim a dufam ze bude vsetko v poriaku a bude rodit aj nas ked sa nam postasti druhe 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre