Pôrod v Galante

molnyi2
10. dec 2013

Ahojte tehulky... Potrebujem poradit... Budem rodit v Galante pravdepodobne vo februari a stale uvazujem ci si zaplatit alebo nezaplatit lekara... Manzel povedal ze pri porode chce byt so mnou, tak si myslim, ze to nebude take hrozne ak tam bude so mnou... Moj lekar si pyta 350 a mam mu volat az ked pojdem na salu, tak sa mi to zda dost, tak vobec neviem, lebo to nie je malo... Viete mi poradit ake mate skusenosti s touto nemocnicou, aj ked ste si nezaplatili lekara... Dakujem vam vsetkym velmi pekne

beatrixmario
10. dec 2013

@molnyi2 CHCES NORMALNE RODIT???PRETOZE TO SA ROBI ZADARMO..... JA BUDEM MAT PLANOVANU SEKCIU A DOBROVOLNE DAVAM 200 EUR A MNOHI TO POKLADAJU ZA VELA...URCITE BY LEKAR NEMAL MAT TAXU.....BLBOST

molnyi2
autor
10. dec 2013

no jasne, ze normalne by som chcela, keby to bolo tych dvesto tak kaslem na to a neuvazujem, ale 350 sa mi zda uz vela... A ty budes rodit v galante?

simonka3
10. dec 2013

Ahoj ja som tam rodila tento rok a lekara som mala svojho zaplateneho a bola som s nim velmi spokojna.A co sa tyka nemocnice a personalu sestriciek -hrozne,to je moja skusenost ,uz by som tam druhy krat rodit neisla v zivote nikdy.Radsej pojdem aj o 100 km dalej ak by som to stihala

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre