Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

yanus
13. jan 2012

@ivka03 tiez sa pridavam ku gratulaciam ;) Vsetko dobre ;)

ildicka
13. jan 2012

@yanus dakujem 🙂

eginny
13. jan 2012

@lussymusi ahoj lussymusi, smiem sa len spytat, kde sa mozem dozvediet o terminoch dni otvorenych dveri nemocnice v hainburgu? tiez by sme tam s manzelom radi isli, ale netusim, ze kde sa to mozeme docitat. na ich stranke na webe nic take nie je... 🙂 dakujem veeelmi pekne za info

lussymusi
13. jan 2012

@eginny Ahoj, ja som volala priamo do nemocnice a tam mi povedali, že každý posledný piatok v mesiaci je deň otvorených dverí a začína sa o 11:00 hod. Znamená to, že najbližšie bude deň otvorených dverí 27.1. Pravdepodobne sa tam stretneme, ak nebudem vtedy v práci🙂

eginny
13. jan 2012

Ahoj, dakujem velmi pekne za informaciu. Som si myslela, ze to byva len raz za rok. Skvele. Potesila si ma 🙂 S manzelom sme sa teraz prestahovali do Rakuska a radi by sme si pozreli aj nemocnicu. Rada by som tu rodila... Este raz dakujem velmi pekne.

raa2
13. jan 2012

@ivka03 gratulujem k malickemu, porod bol aky? ako si bola spokojna so vsetkym?

ivka03
13. jan 2012

@eniii jasne, ze dam vediet 🙂 uz sa tesime na spolocne kocikovanie. Ty ako sa mas? Co domcek, ako pokracujete?

ivka03
13. jan 2012

@yanus v pohode, rada sa tiez dozviem nieco, co este neviem 😉

ivka03
13. jan 2012

@yanus dakujem pekne aj tebe 🙂

ivka03
13. jan 2012

@raa2 dakujem pekne 🙂 No, porod bol velmi dlhy, vyse 24h (blizsie mozno niekedy pri osobnom stretnuti, lebo by som tu musela pisat roman 🙂 ) , ale mala som uplne uzasne 2 porodne asistentky, Suzanne a Ingrid, jedna bola so mnou celu jednu smenu, druha so mnou rodila a boli obe PERFEKTNE. Najskor som bola trosku sklamana, ze s nami neboli Slovenky, kvoli mojmu manzelovi, lebo nerozprava slovensky a cely cas bol so mnou. Ale som teraz strasne rada, ze to boli prave tieto dve, fakt mozem o nich hovorit len v superlativoch. Aj s pobytom v nemocnici som bola spokojna, vyborna strarostlivost, ziadny stres, pomahali, radili, starali sa. Druhe dieta urcite chcem tiez porodit v Hainburgu 🙂

mauerka
13. jan 2012

@eginny Ahoj "suseda" 🙂 My tu zijeme uz peknych par rokov mozno sa miname v Bipe 😉 My sa este len tento mesiac ideme zacat snazit, ale clovek uz mysli dopredu... Byvate priamo v HB?

martinka1981
autor
14. jan 2012

@ivka03 Suzanne som mala aj ja,pri prvej dcerke ma aj rodila,pri druhej sa vystriedali smeny a odrodila ma slovenka Jarmila.Užasne obe.Ale Suzanne je moja "srdcovka" 😉

yanus
14. jan 2012

@ivka03
@martinka1981

Aj pri mojom CR bola Suzanne, cely cas ma hladkala a stala pri mne, uzasna zena 😉

martinka1981
autor
14. jan 2012

@yanus ona je fakt skvela 😵
mali by sme tam niekedy za nou nabehnuť s neakou kyticou 😉

raa2
14. jan 2012

@ivka03 juj tak som rada ze si bola spokojna a ze vsetko prebiehalo dobre. ja som mala ingrid pri CR a tiez bola velmi zlata. Suzane si nejako neviem vybavit..

yanus
14. jan 2012

@martinka1981 zeby bola coskoro prilezitost :D:D:D:D:D 😉

martinka1981
autor
14. jan 2012

@yanus 😀 😀 😀 😉

ivka03
14. jan 2012

@martinka1981 ano, to si vystihla, tiez mozem povedat, ze je moja "srdcovka", lebo sa tam pocas mojho porodu vystriedali 4 smeny a ona NAJ

ivka03
14. jan 2012

@raa2 Suzanne bola pri mne celu noc a rano sa vymenili sluzby o 7 a to prisla Ingrid a porodili sme o 8. Ale pockala tam este aj Suzanne, bola pri mne a pockala. Strasne som bola rada.

luckalucka83
14. jan 2012

@ivka03 Ivi, chceme foto maleho Samka 🙂)) Ako sa mate? Uz sa na vas velmi tesim, urcite si spravim cestu okolo vas 🙂

luckalucka83
14. jan 2012

@eginny
Porodnicu si mozes pozriet kazdy posledny piatok v mesiaci, o 11 tej je prednaska s anesteziologom a o pol jednej je potom s porodnou asistentkou prehliadka porodnice, porodnej saly. Urcite sa tam oplati ist, aspon potom clovek vie, co a ako 🙂) Nemusis sa nikde prihlasovat, staci prist na druhe poschodie.

luckalucka83
14. jan 2012

@eniii
Aj ja sa hlasim na kocikovanie 🙂

ivka03
14. jan 2012

@luckalucka83 Luci, foto coskoro ukazeme 🙂 A uz sa na vas tesime, velmiiii 🙂

martinka1981
autor
14. jan 2012

@ivka03 ja som ju mala vlastne aj pri druhej dcerke,najprv bola s nami heb.Edith,ta je tiež fajn aspon mne sa pačila,lebo Suzanne rodila inu maminku ale potom mali len mna.Ale mne vyvolavačka zabrala neskor poobede tak sme to nestihli pri Suzanne. Ale ona je fakt skvela 😵
Ingrid nebola taka večne usmiata ,nižšia a hnede vlasy po plecia?
neviem si ju neako vybaviť 😕

eniii
14. jan 2012

@ivka03 ja sa mam teraz celkom dobre lebo stale spim, tak jak sa mi doteraz moc nedalo, tak teraz jak mimino 😀 ale uz sa neviem dockat terminu....takze 24hod si mala ty? no pekne, potom som zvedava na celu story, hlavne ze malicky Samko uz je tu a mozte sa z neho tesit 🙂
my s domom pokracujeme teraz kuchyna a obyvacka, ostatne uz je...velmi rada by som do konca januara uz bola nastahovana nech sa trochu pred porodom zabyvame...
tesim na spolocne kocikovanie aj s @luckalucka83 😉

dani84
15. jan 2012

@eniii @luckalucka83 aj ja pridam kocikovat 😉

ivka03
15. jan 2012

@martinka1981 Ano, Ingrid je presne ako pises, mila, stale usmiata, nizsia, vlasy hnede rovne po plecia.

ivka03
15. jan 2012

@eniii tak nech sa vam to podari a prestahujete sa coskoro, aby Nellie prisla pekne do novuckeho 🙂
A tesime sa na kocikovanie aj s @luckalucka83 a @dani84 🙂

martinka1981
autor
15. jan 2012

@ivka03 tak viem ktora to je 😉 dokonca vie neake slovička po slovensky 😀 zlata bola ked som ju mala na CTG.

luckalucka83
17. jan 2012

Baby, nedame niekedy nejake stretko? SNad sa nam to teraz uz podari vo vacsom pocte 🙂)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre