Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

ivka03
7. feb 2012

@luckalucka83 Luci ano, strasne to leti, zajtra ma Samko mesiac. Je to nas pokladik krasny, je dobrucky, len ked ho trosku obcas trapi brusko, tak mrnka, ale inak je uzasny. Tiez sa uz na vas tesime, dufam, ze tieto mrazy uz skoncia, nechodime uz par dni von ☹ Vy ako sa mate? Ked budete pri Senci, pridite mrknut 😉

eniii
7. feb 2012

@raa2 no jasne, hocikedy, ja uz som teraz v podstate stale na dome, uz ani nesoferujem radsej, takze kedy len chcete, len mi daj dopredu na mobil vediet, lebo ten net tam este nemame 😖
a supish, tak ja by som tiez aspon na chvilku dobehla zatim, volam ti potom, tesim 😉

luckalucka83
8. feb 2012

@ivka03
NO to mas pravdu s tym pocasim, my sme tiez neboli tri dni von a to bolo hrozne, kedze Mato spava len v kociari v zime, ani pri otvorenom okne nespal, no bojovali sme vselijak 🙂 Uz nech pride jar, lebo tato zima mi nie je sympaticka 🙂 Uvidime ake pocasie bude cez vikend ci sa niekam vyberieme, ked bude teplejsie, sli by sme ku bratovi ku Senu tak by som sa ozvala,
pozdravujem

luckalucka83
8. feb 2012

Baby pouzivate jednorazove alebo bavlnene plienky?

martinka1981
autor
8. feb 2012

@luckalucka83 jednorazovky 😉

mauerka
8. feb 2012

@luckalucka83 Lucka, ja som vazne totalne mimo - myslela som , ze latkove uz ani nie su 🙂 Ufff, dufam, ze budem mat coskoro mozost si tym vsetkym prejst 🙂

ellysa
8. feb 2012

@luckalucka83 aj aj 😉

luckalucka83
8. feb 2012

Uvazujem, ze prejdem z jednorazovych na bavlnene, ale este musim presvedcit samu seba 😀
@ellysa Leni nepojdete sa v piatok na chvilku prejst, ked nebude taka zima?

ellysa
8. feb 2012

@luckalucka83 Luci malá soplí, tak tento týždeň už asi nie, ale budci sa môžeme dohodnúť, porozprávam ti o látkovkách, prípadne aj príďte niekedy, ti poukazujem,čo mám, lebo na začiatku budeš mať strašný guláš, ja by som každému látkovky odporučila, aspoň na doma...

luckalucka83
8. feb 2012

@ellysa
To by bolo super, lebo ani neviem cim zacat a co pokupit a popozerat. Ved to, ta spotreba jednorazovych je obrovska a nezdaju sa mi byt az take skvele.
Tak sa tesim na buduci tyzden a pozdravujem Olivinku 🙂

luckalucka83
8. feb 2012

@ellysa
Od mesta som dostala aj poukaz na 100 ci 150 eur na latkove plienky, tak hor sa do toho 🙂

brudra
9. feb 2012

@luckalucka83 my len jednorazovky a ty chces prejst na latkové ? 🙂

ivka03
9. feb 2012

@luckalucka83 Luci, ja pouzivam jednorazove. Preco chces prejst na latkove?

luckalucka83
9. feb 2012

@ivka03
Mne sa to zda hrozne plytvanie tie jednorazove a veeeeela penazi , ale este nie som rozhodnuta, vcera ked som to itazoslavne oznamila muzovi, pozeral na mna ely vecer, ze mi uplne sibe, ze on plienky po byte rozvesane mat nechce 😀

luckalucka83
9. feb 2012

@brudra
Jani, oproti nam vo vchode sa uvolnil byt, ale 4 izbovy, bolo by to nieco pre Tvoju mamku? Mam Ti poslat kontakt? Je to tiez Genossenschaftswohnung

ellysa
9. feb 2012

@luckalucka83 luci, my sme začali používať látkovky až keď mala Oli 8m, mala stále mykózu chúďatko, ako sme prešli na látkovky, tak nič 😉

brudra
9. feb 2012

@luckalucka83 možeš mi poslat kontakt, poviem jej, ona už má sice vyhliadnutý jeden 3 izb. Genosseschaft pri Wiener Tor

yanus
9. feb 2012

@luckalucka83 my pouzivame ECO Babylove, alebo ECO Alana, bez chemie, bez zapachu, super pokozka, len si priplatis...ale ten poukaz je super, ze ti kvazi prispeju, su velmi kvalitne, uz to nefunguje ako kedysi, mas tie vlozne plienky, dokonca kvazi "brzdy" na stolicu, aby sa to lahsie vyberalo, uz to je premakane ;)...ja mam maleho srala, da aj 5 plienok za den, ked bola mensia tak aj 8, tak to sa mi veru nechcelo, moja pohodlnost, mozno pri druhom dietati ;)

luckalucka83
9. feb 2012

@yanus
Vyskusam tie eco babylove, kupujem zatial len tie zelene pampersky tuto v bipe, skusala som aj babylove tie klasicke, len mi prisli velmi tvrde a hrube. Maly s pokozkou nema vobec problem, pouzivam masticku s rybim olejom taku pukslu veliku za 1,70 a robi zazraky 🙂 Inak aj ja mam riadneho srala, tiez pototo minimalne tych 5 a z toho ho aspon raz za den musim komplet prezliekat, tak tam nalozi 😀

yanus
9. feb 2012

@luckalucka83 Tak aj tieto ti mozno pridu hrube a tvrde, ale myslim, ze to drobcom neprekaza, hlavne mne osobne to nepachne ta chemia, nemozem si pomoct. Ja ju nenatieram nicim a ked nahodou sa daco podari tak Sudocrem, inak beznicoho a nie je treba. Moja ma rekord 7 krat prezlecenie za den, dosli mi vsetky vyzehlene bodicka :D:D:D:D.

brudra
9. feb 2012

ked sa bavíte o plienkách, aké máte skusenosti s Huggies, majú teraz dobrú akciu na mally a neviem či ich mám objednať, lebo je to mega box 186 ks a čo s nimi ked nebudú dobré 😀

martinka1981
autor
9. feb 2012

@brudra mne osobne sa Huggies nepačili 😖 nesedeli mi dobre na malej a bola som z toho nervozna ja a nie ona 😀 😝

martinka1981
autor
9. feb 2012

@brudra su podobne ako tie Alany alebo Babylove z DM drogerky čo spominala @yanus

brudra
9. feb 2012

@martinka1981 dík, ale ani Alany ani Babylove som este nemala 😀 😀 , ja som už mala Huggies pri staršom synovi ale už ked bol väčší a to boli také natohocie ako gatky a neboli zlé

martinka1981
autor
9. feb 2012

@brudra tak ti ostava jedine skusiť kupiť a ked vam nesadnu predať 😉
ja som spokojna s pamperskami,aj ked ma malá exem tak jej nerobia neplechu,zatial. Ale mali sme aj Babylove a tie mi nesedeli tak ako Huggies. Tie Alany su tiež podobne ale tie som zniesla kvoli tomu že su EKO 😀

dani84
9. feb 2012

@brudra
@luckalucka83 my pouzivame BeautyBaby z Mülleru a som spokojna 🙂 Hoci my sme tiez vyskusali vsetko a malej nic nevadilo 🙂

luckalucka83
10. feb 2012

@brudra
My sme mali huggies, ale stale sa precikal 😨 tak sme naspat pri pamperskach, tie saju ako dive 🙂

luckalucka83
10. feb 2012

@dani84
Dani a vychadzaju lacnejsie ako pampersky? Müller je v Brucku najblizsie, vsak?

dani84
10. feb 2012

@luckalucka83 ano su lacnejsie a ano v Brucku 🙂

raa2
10. feb 2012

@brudra tie babylove mne prisli strasne tvrde a nesali dobre. ale tie eko sme nemali 🙂 Ja si neviem baby pomoct, tiez som poskusala par znaciek, ale vzdy mi vysli najlepsei pampersky. ale tie sleep and play boli na figu a najhorsie plienky, co som cely pakel vyhodila do kosa boli plienky happy, tie by som ani zadarmo nechcela..
Inak ako sa mate? Eni sa to uz krati a potom som asi ja na rade 🙂
@luckalucka83 lucka kedy sa mam objednat k Urbanovi? posledny krat idem na sono 24.2, tak neviem ci este predtym to riesit, alebo az ked sa vratim. a mam tam ist osobne ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre