• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Hainburgu

19. marca 2017 
autor
@raa2 tak že gratulujeme :wink:
teda ak jej to v pondelok vyvolavali a včera porodila tak dakujem pekne :pensive:
ale teda počkajme si na jej referencie :slight_smile:
dakujeme za info
9. mar 2012 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@raa2 inak ako tak pozeram tebe sa to tiež pekne krati :wink:
ja som mala taky isty termin pri prvej dcerke :wink:
9. mar 2012 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 vdaka za info :slight_smile:
@eniii juuuuj, obrovska gratulka k malickej :dizzy_face: :dizzy_face:
9. mar 2012 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eniii Nech ste zdrave! :slight_smile:
9. mar 2012 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@martinka1981 uz aby bola polka aprila, ja uz niekedy nevladzem, hlavne z toho ze maly ma teraz vzdor a denno denne ho to chyta a som uz z toho na prasky, a ku koncu tyzdna som uz uplne hotova, uz len cakam kedy dojde mm z roboty a aspon cez vikend pomoze :grinning: a som uz taka neobratna, vsetko mi trva, no des :slight_smile:
9. mar 2012 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, tak som to nejak prezila a malicka Nellie prisla na svet vcera 8.3. o 19tej s mierami 50cm a 3580 g.
Bojovali sme 2 dni lebo to vyzeralo že to bude v pohode prirodzene ale po 30hodinach bolesti a trochu aj potom komplikacii musel byt cisarsky a hlavne ze malicka je zdrava a mame to uz za sebou.
Musim ale dat poklonu celemu personalu v Hainburgskej nemocnici za uzasnu starostlivost a odbornikov.
9. mar 2012 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (5)
@eniii
Blahozelame, zvladla si to vsetko uplne skvele a uz sa nevieme dockat malickej :slight_smile:
9. mar 2012 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raa2
Jedinkuk ale to leti, ja mam stale taky pocit, ze mas do porodu este daleko daleko a teraz kukam, ze 33tyzden :fearful:
Stihneme Ta este pred porodom?
Baby nedame nejake stretko ?
9. mar 2012 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 buduci tyzden mozem jedno poobedie alebo doobedie dojst do hainburgu na prechadzku. ste uz doma?
9. mar 2012 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eniii blahoželám, zvladla si to, hlavne je že už to máš za sebou a ste zdravučký, prajem ti skoré zotavenie, lebo viem čo to je na druhý den po cisarskom... len si opýtaj tie čipky od bolesti....tie sú neskutočne zázračné, tie ta postavia hned na nohy :slight_smile:
9. mar 2012 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@luckalucka83 @raa2 no môžme a už si tu Lucka, ked máte sa ako dopravit može byt aj slubený Hundsheim :slight_smile:
9. mar 2012 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Od nedele sme zase v Hainburgu,
auto budem mat o tyzden :slight_smile: Tak mozeme dat teraz stretko este v Hainburgu a ten dalsi tyzden v Hundsheime :slight_smile:
9. mar 2012 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luckalucka83 Luci, my pojdeme plavat, ale este si nejaky ten tyzden musime pockat :wink:
9. mar 2012 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka03
Tak ja zacnem a potom sa pridam k vam, ja by som tak pravidelne s tym mojim stuplikom chcela chodievat :slight_smile:
Vy by ste kedy chceli zacat?
9. mar 2012 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 Niekedy v maji-juni, uvidime ako na tom budeme. Vraj treba aj odporucanie pediatra u babatiek
9. mar 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som sa konecne dnes dokopala k tomu, aby som dala vsetky papiere dohromady a prave som zalepila obalku - v pondelok posielam tam, kam vy tak rady "na vylet" :slight_smile: @brudra @luckalucka83

Na mojom balkone uz kvitnu sirotky - som sa doobedu "realizovala"
10. mar 2012 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (4)
@eniii GRATULUJEEEEM, nech je Nellie vzdy zdrava a stastna :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@mauerka chcela by som mat tvoju istotu, ze im to na tie urady vzdy dojde a aj to vybavia, pri mojom stasti by sa papiere urcite cestou stratili :frowning2: si stastny clovek ked ti to takto vychadza. dopraj aj nam trochu tvojho stastia :slight_smile:
11. mar 2012 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ildicka Neboj, moja, aj ja s novou vecou vzdy chodievam radsej osobne...ale ked som pred par rokmi pochopila, ze napr. toto staci poslat doporucene a vybavia to, tak vies...pohodlna som xixixi . Tak dufam, ze som to neuriekla :wink:
12. mar 2012 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, mohli by ste mi poradit typ na darceky pre pozvanych na krst??? Dakujem Vam. Pekny den.
12. mar 2012 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ildicka
Jaj, ja netusim, ze sa davaju nejake darceky, u nas je krst nekonecna, nedoriesena tema :confused:
12. mar 2012 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka
Mozno to aj ja nakoniec poslem postou a vylet naplanujeme niekam inam :slight_smile: napr. skoncime tesne pred Burckom v obchodoch :grinning:
12. mar 2012 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ildicka my sme pozvanym ziadne darceky nedavali, tak vobec netusim co take by ste im mohli dat...
12. mar 2012 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak uz mas prideleny Ordnungsbegriff /ich interne cislo z minul. roku/ tak sa to cele urcite nestrati. @luckalucka83
12. mar 2012 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mauerka
oj ha, ja to idem prvy krat toto davat , tak ist radsej osobne?
12. mar 2012 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som na bud nejaku cokoladku s fotkou Patricie navrchu alebo draze bonbony v tyle... u nas sa zvykne vzdy takato malickost davat. prajem vam pekny den.
12. mar 2012 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 asi hej :slight_smile: kedy ideme ?
12. mar 2012 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra
Jani povedz kedy Ti to pasuje :slight_smile: Ja budem mat tak to vyzera v piatok autoooooooooo :slight_smile:
12. mar 2012 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra
Tak to budem hned u Teba v Hundsheime buduci tyzden kocikovat :slight_smile:
12. mar 2012 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 to fakt tak skoro, ta ty budeš teraz parádnica :slight_smile: no ked chceš možme ist aj zajtra, alebo od stredy hlasia pekné počasie, ale ešte chcela ist aj Ivka
12. mar 2012 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok