• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Hainburgu

20. januára 2017 
@martinka1981 diky, viem ze to tu je urcite niekolko krat, ale okrem ineho su tu xxx prispevkov od temy a ja som to hladala par minut a potom som radsej opat napisala otazku :wink: dakujem :wink:
10. apr 2012 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa
@raa2
@dani84
baby tak ja zajtra nic, nemam sa ani ako dostat tak skoro do Hainburgu, jedine po Wolfsthale o tom case :unamused:
inak mala mi zacala posledne dni strasne plakat po kazdom jedle, je tazke ju vobec nejak potom utisit, musim nejak zmenit asi stravu, chudatko malinke nech jej nejako neskodim :cry:
10. apr 2012 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@mahalo neni začo :wink:
keby niečo pytaj sa alebo poviem na ktorej strane sa dočitaš :wink:
10. apr 2012 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky, porazi ma, mm si vzal do roboty moje auto!!!! Tak neprideme, lebo nemame ako :frowning2: :angry: Auto jedno doma je, ale male, nenapracem tam kociar.... Inak som nanho nasrataaaaaaa :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
11. apr 2012 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani84 @eniii @luckalucka83 @brudra @raa2 @elysa Ahojte kocky, az teraz som sa dostala k pc. Cez velku noc sme boli na vylete na Liptove, potom sme mali navstevu - krstnu , tak som sa sem vobec nedostala.
Dnes budeme v Hainburgu, o 14.30 idem k lekarovi. Hned poobede (ak sa nam podari skoro vyrazit :wink: ) budeme kocikovat, tak ak niektora bude vonku, ozvite sa :slight_smile:
11. apr 2012 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani84 nevadííííííííí, my sme boli s @raa2 nachvíľku na ihrisku, som rada, že som ich videla ešte pred rozpadom :grinning: tak nabudúce sa hádam stretneme viaceré :wink: a stále platí, že kľudne môžeme aj my zbehnúť do wolfsthalu, máte tam nejaké ihrisko, alebo kúsok trávy kde sa môže moja žaba vyskákať?
11. apr 2012 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ellysa mame tu dve ihriska dokonca, takze nie je problem :slight_smile:
11. apr 2012 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 oka super, viem, že sa pýtam, ako keby ste bývali na konci sveta, ale tak ja poznám len stanicu a hlavnú cestu :grinning: :grinning: :grinning:
11. apr 2012 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa stanicu mame tiez na skok, no ved dojdes a ta prevedieme po wolfsthale.
11. apr 2012 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa @raa2 @ivka03 @dani84 @luckalucka83 @brudra
baby dali by sme najblizsie kocikovanie po Wolfsthale? :wink: to by bolo super, ani ja tu este vsetky cesticky nepoznam, nas @raa2 prevedie, sice to neviem ci ju stihame este 2v1 :dizzy_face:
12. apr 2012 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka03
@eniii
@raa2
@ellysa @luckalucka83 zienky, mm som vycistila zaludok!! :angry: :angry: Ze on na to zabudol, no dakujem pekne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Tak odteraz mam svoje "big" auto stale :wink:
12. apr 2012 o 00:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@eniii jasne, ja dojdem kdekolvek :wink:
12. apr 2012 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eniii
jasne :slight_smile:)) kedy a kde?? :slight_smile:
12. apr 2012 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eniii aj ja sa pridam, ked nebudem prave niekde daleko od vas :slight_smile:
12. apr 2012 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@dani84 @luckalucka83 @ivka03 @raa2 @ellysa @brudra
baby co tak tuto sobotu, nedelu? ak by sa aj nedal Wolfsthal a nebude to nejak skoro rano, tak aj do Hainburgu viem prist...uz by sme vas velmi radi s Nelinkou videli :grinning:
13. apr 2012 o 00:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eniii ja este tento vikend som na vychode, ale od pondelka uz mozem :slight_smile:
13. apr 2012 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@eniii ja uvidim ako sa dohodnete a ako sa budem citit. dnes som bola rada ze sme dosli na ihrisko a tam sme zakvasili na 2 hodky :slight_smile: nejako je uz vsetko pre mna narocne :slight_smile:
13. apr 2012 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@raa2 tak to si este velmi cerstvo pamatam tie stavy tesne "pred", mne sa uz nechcelo ani len vstat z gauca :grinning:
juj nech je uz malinka tu :wink:
13. apr 2012 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Tak dajme kocky stretko niekedy bucudi tyzden doobeda, Mato je zase naspat v rezime ze od desiatej spi tak nym by to pasovalo doobeda najlepsie, mozeme dojst aj do Wolfsthalu :slight_smile: Tesim sa
14. apr 2012 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@luckalucka83 my by sme mohli od stredy moze byt Wolfsthal alebo aj Hundsheim :slight_smile:
15. apr 2012 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
babule ja môžem tento týždeň, okrem piatku a budúci sme celý na Orave
16. apr 2012 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez mozem hocikedy okrem tejto stredy, to mame lekarov...juj tazke je zladit tolko kocikov :grinning:
16. apr 2012 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
a stvrtok vam vyhovuje
16. apr 2012 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra ano ja mozem, a to budeme silno spominat a drzat palce @raa2 lebo jej dievcatko pojde zrovna na svet :wink:
16. apr 2012 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@eniii ach veru @raa2 ty už ideš dnes na príjem :unamused: držím ti palce nech všetko dobre dopadne :slight_smile:
17. apr 2012 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra
@brudra aj my môžeme vo štvrtok je jedno kde, len uvidím, či sa s drobcami zhodneme v čase :grinning:
17. apr 2012 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra srdco drahe zajtra idem na prijem :wink: vo stvrtok na mna myslite pri kocikovani ako ma krajaju, teda ak sa nevypyta skor :slight_smile: ale stisam a drzim nohy pri sebe :slight_smile:
17. apr 2012 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kocky ja idem vo stvrtok do servisu s autom, podte kocarovat v piatok :sweat_smile:
17. apr 2012 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 mozme aj v piatok kludne :slight_smile:
17. apr 2012 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 drzim palce, nech spinal je kvalitne namiesany a nech mozes kychnut bezbolestne co najskor ;)
17. apr 2012 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok