• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Hainburgu

28. júla 2017 
@ellysa mozes, uz by sme sa mohli vidiet, my sa chystame v pondelok so zuzkou do lidla, a potom sa chceme ist najest k cinakovi, nepridas sa k nam? alebo aspon rychlu kavicku mozme dat :slight_smile: tiez uz planujes druhe ?
23. sep 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 no jasné môžeme, plánujeme ale ja sipotrebujem najskôr urobiť nejaké vyšetrenia a mám trochu problém so štítnou žľazou, chodím do brucku, tak asi až po zime
23. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 a k lekarovi som pri matkovi chodila do 7 mesiaca na slovensko a potom posledne 4 navstevy som absolvovala u loksu :slight_smile: teraz chcem skor uz ist do rakuska, lebo doktorku mam v ZA a nechce sa mi uz s malym chodit hore dole :slight_smile:
23. sep 2011 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa ok, mam cislo, dufam ze si nezmenila :slight_smile: pojdeme asi na 856 na vlak, tak ti rano v pondelok napisem a dame si vediet a potom dohodneme co a ako. ved uvidis ak osa vam zadari, ja som tiez len zaciatok 9tt, nebola som este ani u doktorky, tak to este moc nezverejnujem :wink:
23. sep 2011 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa

AK nie ste uzavreta partia ja sa rada pridam :slight_smile:) Aby som niekoho v Hainburgu spoznala :slight_smile:
23. sep 2011 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 jasnéééééé, ja tu zjavne tiež ešte kopec ľudí nepoznám :grinning: , len sa ozvi aj cez IP kedy máš čas :wink:
23. sep 2011 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra mozne to je, vola sa Petra
23. sep 2011 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ved ja som aj bola rada, nestazovala som sa :wink: len ako som pisala tak na zaver som myslela ze "vsetko skontroluje" :wink:

@luckalucka83 pokial viem matersku dostavas z toho statu kde si odvadzala prispevky, tj ak si nerobila v Rakusku nemas narok na ich matersku
23. sep 2011 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ahoj, ja som bola u Urbana, zatial iba raz, zdal sa mi celkom fajn. uvidim nabuduce, idem 4.10.
23. sep 2011 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 este k tomu, ci ta zoberie... ja som tam len tak prisla, povedala, ze chce, chodit k nemu, dali mi termin a bolo to vybavene
23. sep 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ellysa rada sa na stretko pripojim :slight_smile:
23. sep 2011 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 jej chystate stretko, ked mozem tak sa rada pridam,som na tom podobne ako vy ze tu poznam malo ludi a rada by som prisla do kontaktu s mamickami :grinning:
23. sep 2011 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej baby tak je nás viac, tak len navrhnúť termín a miesto, ja navrhujem námestie v Hainburgu a čas nechám na návrhy :slight_smile:
23. sep 2011 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jej super, ze sa nas tu takto nazbieralo :slight_smile:
No ja mozem hocikedy :slight_smile:))
Co takto utorok poobede, alebo podvecer, to uz nech upresni pracujuca cast :slight_smile:
23. sep 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka03 super, len este jedna vec je u mna jazyk, hovorim iba po anglicky, tak dufam ze to nebude problem, ked tak bude mm somnou chodit, ved aj k loksovi chodieval :slight_smile: a dakujem pekne za info! ved dam potom vediet ako dopadnem. ty byvas v hainburgu?
23. sep 2011 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 niet za co :slight_smile:... a ci rozprava anglicky, to neviem... urcite potom daj vediet. ano, byvam v hainburgu
23. sep 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@raa2 podla mna anglicky vie,pracuje v nemocnici a tam tušim všetci vedia po anglicky,takže žiadne strachy :wink:

A inak je pravda že Lokša robi kontrolu odspodu vždy :unamused: ja som tam chodila cele druhe tehu takže viem.
23. sep 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@martinka1981 to bolo pre mna strasne, este dva dni ma to tam dole bolelo :unamused: som na to asi moc citliva..a ktory v nemocnici bol on? ja si ho moc neviem vybavit :slight_smile:
@ivka03 on ma ambulanciu tam v meste ze? tam v tej jednej ulicke, co odbocuje z hlavnej cesty som videla tabulu s jeho menom.
23. sep 2011 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@raa2 neviem ako vyzera,myslim že som sa s nim nestretla alebo možno hej,žeby taky nižši v okuliaroch?? mena som si neako nevšimala.

mne tie kontroly neako extra nevadili a ani som nemala problem po nich,len ked čitam teraz že niekto nerobi cele tehu tak neviem :sweat_smile: taka zlata stredna cesta by bola akurat :wink:
23. sep 2011 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ano, ma ambulanciu v meste, presne ako pises v ulicke z hlavnej cesty. ak sa chces objednat, mozes aj telefonicky dohodnut termin, myslim
23. sep 2011 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka03 @raa2 ten termin u Urbana sa da 100%ne dohodnut aj telefonicky, ma tam celkom mile sestricky..
23. sep 2011 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, ja som chodila k Lokšovi pred 2 rokmi a mne sa zdal v pohode. Aj ma v pohode vypísal na rizikové. Baby vy robíte počas tehotenstva? mi plánujeme druhé dieťa, ale určite nechcem počas tehotenstva robiť, ale počula som, že strašne sprísnili rizikové. a ten Urban o ktorom sa tu zmieňujete je tiež slovák ?
23. sep 2011 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2
@brudra
@adka77
@ivka03
@jana0706
@ellysa

Baby, ako pisala Ellysa, je nas tu viac, co keby sme sa stretli vsetky ? Ellysa navrhla namestie v Hainburgu , tam trafime vsetky :slight_smile:)) len upresnite kedy by ste mohli :slight_smile:
24. sep 2011 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 my mozeme hocikedy okrem pondelka doobedia :slight_smile:
@adka77 nechces sa vratit na rodicovsky? :slight_smile:
24. sep 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 @raa2
@brudra
@adka77
@jana0706
@ellysa
Ahojte kocky, ako uz luckalucka83 navrhovala, mozme sa stretnut v utorok..? Ako vam to vyhovuje casovo? Ja mozem az tak poobede-podvecer 15-16h...
24. sep 2011 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka03 @luckalucka83 @raa2
@brudra
@adka77
@jana0706 mne to v utorok poobede vyhovuje, kľudne okolo 15.-16.00 , poznávacie znamenie dieťa takmer 1,5 roka, červený kočík maclaren :grinning:
24. sep 2011 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellysa @ivka03 @raa2
@brudra
@adka77
@jana0706
Tak o pol stvrtej na namesti :slight_smile:
Ivka, tak sa my dve stretnime pri Ungartor , co ty na to?
24. sep 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83
@raa2
@adka77
@jana0706
@ellysa
@ivka03
v utorok poobede si mame ist sadnut z prace :frowning2: no skusim to prelozit, lebo rada by som sa s vami stretla :slight_smile:
24. sep 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brudra @luckalucka83
@raa2
@adka77
@jana0706
@ellysa
@ivka03 my mozme o pol 16 v utorok :slight_smile:
25. sep 2011 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ja budem vo stvrtok v Hainburgu iba doobeda na ultrazvuku a ctg v nemocnici, ale do pol stvrtej sa urcite nezdrzim, tak si to stretnutie uzite baby :slight_smile:
25. sep 2011 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok