Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

raa2
23. sep 2011

@ellysa mozes, uz by sme sa mohli vidiet, my sa chystame v pondelok so zuzkou do lidla, a potom sa chceme ist najest k cinakovi, nepridas sa k nam? alebo aspon rychlu kavicku mozme dat 🙂 tiez uz planujes druhe ?

ellysa
23. sep 2011

@raa2 no jasné môžeme, plánujeme ale ja sipotrebujem najskôr urobiť nejaké vyšetrenia a mám trochu problém so štítnou žľazou, chodím do brucku, tak asi až po zime

raa2
23. sep 2011

@luckalucka83 a k lekarovi som pri matkovi chodila do 7 mesiaca na slovensko a potom posledne 4 navstevy som absolvovala u loksu 🙂 teraz chcem skor uz ist do rakuska, lebo doktorku mam v ZA a nechce sa mi uz s malym chodit hore dole 🙂

raa2
23. sep 2011

@ellysa ok, mam cislo, dufam ze si nezmenila 🙂 pojdeme asi na 856 na vlak, tak ti rano v pondelok napisem a dame si vediet a potom dohodneme co a ako. ved uvidis ak osa vam zadari, ja som tiez len zaciatok 9tt, nebola som este ani u doktorky, tak to este moc nezverejnujem 😉

luckalucka83
23. sep 2011

@ellysa

AK nie ste uzavreta partia ja sa rada pridam 🙂) Aby som niekoho v Hainburgu spoznala 🙂

ellysa
23. sep 2011

@luckalucka83 jasnéééééé, ja tu zjavne tiež ešte kopec ľudí nepoznám 😀 , len sa ozvi aj cez IP kedy máš čas 😉

ivka03
23. sep 2011

@brudra mozne to je, vola sa Petra

jana0706
23. sep 2011

@raa2 ved ja som aj bola rada, nestazovala som sa 😉 len ako som pisala tak na zaver som myslela ze "vsetko skontroluje" 😉

@luckalucka83 pokial viem matersku dostavas z toho statu kde si odvadzala prispevky, tj ak si nerobila v Rakusku nemas narok na ich matersku

ivka03
23. sep 2011

@raa2 ahoj, ja som bola u Urbana, zatial iba raz, zdal sa mi celkom fajn. uvidim nabuduce, idem 4.10.

ivka03
23. sep 2011

@raa2 este k tomu, ci ta zoberie... ja som tam len tak prisla, povedala, ze chce, chodit k nemu, dali mi termin a bolo to vybavene

ivka03
23. sep 2011

@ellysa rada sa na stretko pripojim 🙂

brudra
23. sep 2011

@luckalucka83 jej chystate stretko, ked mozem tak sa rada pridam,som na tom podobne ako vy ze tu poznam malo ludi a rada by som prisla do kontaktu s mamickami 😀

ellysa
23. sep 2011

jej baby tak je nás viac, tak len navrhnúť termín a miesto, ja navrhujem námestie v Hainburgu a čas nechám na návrhy 🙂

luckalucka83
23. sep 2011

Jej super, ze sa nas tu takto nazbieralo 🙂
No ja mozem hocikedy 🙂))
Co takto utorok poobede, alebo podvecer, to uz nech upresni pracujuca cast 🙂

raa2
23. sep 2011

@ivka03 super, len este jedna vec je u mna jazyk, hovorim iba po anglicky, tak dufam ze to nebude problem, ked tak bude mm somnou chodit, ved aj k loksovi chodieval 🙂 a dakujem pekne za info! ved dam potom vediet ako dopadnem. ty byvas v hainburgu?

ivka03
23. sep 2011

@raa2 niet za co 🙂... a ci rozprava anglicky, to neviem... urcite potom daj vediet. ano, byvam v hainburgu

martinka1981
autor
23. sep 2011

@raa2 podla mna anglicky vie,pracuje v nemocnici a tam tušim všetci vedia po anglicky,takže žiadne strachy 😉

A inak je pravda že Lokša robi kontrolu odspodu vždy 😒 ja som tam chodila cele druhe tehu takže viem.

raa2
23. sep 2011

@martinka1981 to bolo pre mna strasne, este dva dni ma to tam dole bolelo 😒 som na to asi moc citliva..a ktory v nemocnici bol on? ja si ho moc neviem vybavit 🙂
@ivka03 on ma ambulanciu tam v meste ze? tam v tej jednej ulicke, co odbocuje z hlavnej cesty som videla tabulu s jeho menom.

martinka1981
autor
23. sep 2011

@raa2 neviem ako vyzera,myslim že som sa s nim nestretla alebo možno hej,žeby taky nižši v okuliaroch?? mena som si neako nevšimala.

mne tie kontroly neako extra nevadili a ani som nemala problem po nich,len ked čitam teraz že niekto nerobi cele tehu tak neviem 😅 taka zlata stredna cesta by bola akurat 😉

ivka03
23. sep 2011

@raa2 ano, ma ambulanciu v meste, presne ako pises v ulicke z hlavnej cesty. ak sa chces objednat, mozes aj telefonicky dohodnut termin, myslim

jana0706
23. sep 2011

@ivka03 @raa2 ten termin u Urbana sa da 100%ne dohodnut aj telefonicky, ma tam celkom mile sestricky..

adka77
23. sep 2011

Ahojte, ja som chodila k Lokšovi pred 2 rokmi a mne sa zdal v pohode. Aj ma v pohode vypísal na rizikové. Baby vy robíte počas tehotenstva? mi plánujeme druhé dieťa, ale určite nechcem počas tehotenstva robiť, ale počula som, že strašne sprísnili rizikové. a ten Urban o ktorom sa tu zmieňujete je tiež slovák ?

luckalucka83
24. sep 2011

@raa2
@brudra
@adka77
@ivka03
@jana0706
@ellysa

Baby, ako pisala Ellysa, je nas tu viac, co keby sme sa stretli vsetky ? Ellysa navrhla namestie v Hainburgu , tam trafime vsetky 🙂)) len upresnite kedy by ste mohli 🙂

raa2
24. sep 2011

@luckalucka83 my mozeme hocikedy okrem pondelka doobedia 🙂
@adka77 nechces sa vratit na rodicovsky? 🙂

ivka03
24. sep 2011

@luckalucka83 @raa2
@brudra
@adka77
@jana0706
@ellysa
Ahojte kocky, ako uz luckalucka83 navrhovala, mozme sa stretnut v utorok..? Ako vam to vyhovuje casovo? Ja mozem az tak poobede-podvecer 15-16h...

ellysa
24. sep 2011

@ivka03 @luckalucka83 @raa2
@brudra
@adka77
@jana0706 mne to v utorok poobede vyhovuje, kľudne okolo 15.-16.00 , poznávacie znamenie dieťa takmer 1,5 roka, červený kočík maclaren 😀

luckalucka83
24. sep 2011

ellysa @ivka03 @raa2
@brudra
@adka77
@jana0706
Tak o pol stvrtej na namesti 🙂
Ivka, tak sa my dve stretnime pri Ungartor , co ty na to?

brudra
24. sep 2011

@luckalucka83
@raa2
@adka77
@jana0706
@ellysa
@ivka03
v utorok poobede si mame ist sadnut z prace ☹ no skusim to prelozit, lebo rada by som sa s vami stretla 🙂

raa2
25. sep 2011

brudra @luckalucka83
@raa2
@adka77
@jana0706
@ellysa
@ivka03 my mozme o pol 16 v utorok 🙂

jana0706
25. sep 2011

@raa2 ja budem vo stvrtok v Hainburgu iba doobeda na ultrazvuku a ctg v nemocnici, ale do pol stvrtej sa urcite nezdrzim, tak si to stretnutie uzite baby 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre