• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Pôrod v Hainburgu

23. decembra 2016 
no Lucka sa neozýva, asi tie okná zabrali :grinning: , zajtra tam idem na CTG tak ju asi skontrolujem či tam neleží :grinning:
10. nov 2011 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
autor
@brudra skontroluj a podaj hlasenie :wink: a že teda pozdravujeme :grinning:
10. nov 2011 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Caute kocky, hlasim sa :slight_smile:
dnes som mala poplach, kontrakcie od pol noci, tak som sa doobeda vybrala do nemocnice a tam som uvidela tie biele plaste tak som sa tak zlakla, ze vsetko ustupilo :confounded: SPravili mi CTG, klystir na rozbehnutie, otvorena na 2 prsty a nic, som si tam posedela vypytala sa domov a teraz ma to zase chyta, vypluta som ako rezanka, nevyspata, cely clovek ma boli ale nejdem do nemocnice ani za svet, ten mlady muz v brusku si so mnou robi co chce, asi fakt caka na toho 11.11 :dizzy_face:
10. nov 2011 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
autor
@luckalucka83 jeeej Luci tak sa to asi rozbieha :sunglasses:
juj drž sa a všetko dobre,hlavne nech je to rychlo a bezbolestne,resp.čo najmenej bolesti :wink:
10. nov 2011 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 si pekne lahni ak sa da, som na teba myslela dneska, som bola s malym na nakupoch v hainburgu, ukazovala som mu aj porodnicu, ze tam sa narodil :wink: skus si dat horucu sprchu, vraj to pomaha tiez, ale nemam odskusane :slight_smile: drz sa a nech je to uz naozaj rychle a co najmenej bolestne!!!
10. nov 2011 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 moja zlata, takto ťa trápi ten tvoj drobček, držím ti palce nech už to máš rýchlo a bezbolestne za sebou :wink:
10. nov 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 a ja som si bola na 100% ista, ze uz to mas za sebou :confused: Drzime palceky Luci :dizzy_face:
10. nov 2011 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, tak Lucia uz ma Matka, narodil sa vcera o 12h :slight_smile:
12. nov 2011 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
autor
@ivka03 jeee tak že gratulujeme
Teda bude mať meniny a narodeniny v ten isty den :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. nov 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 tak on určite čakal na taký krásny dátum , gratulujeeeeeeeeeeem a teším sa na kočíkovanie :grinning:
12. nov 2011 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 gratulujem!! vela zdravicka Martinkovi prajeme a maminke skore zotavenie :wink:
12. nov 2011 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 blahozelam k syncekovi!!!! :slight_smile: takže predsa čakal na ten magický dátum, úžasné :wink:
12. nov 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslím že Lucka nemá Martina ale Mateja :wink:
13. nov 2011 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra :slight_smile: ahooj, bola si za nou v nemocke?
13. nov 2011 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka03 ne nebola som, ale bola som tam v piatok celé doobedie, a Lucka sa tam práve trápila na porodnej sále, podla mňa ju už asi aj zajtra pustia domov, neviem kolko dní sa ostáva v nemocnici
13. nov 2011 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby co chodite k dr.Urbanovi,tak kolko platite ZA vysetrenie?
13. nov 2011 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 nič sa neplatí ak máš E-Card
13. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra mam, len som tam na tej cedulke videla ze vsetko sa plati platbami, tak som to moc nechapala..
13. nov 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 ako sa mas???? babätko je uz tu?????
13. nov 2011 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 no neviem, bola som u neho len 2 x a nič som neplatila a viem že aj Lucka tam bola len 2 x a nič neplatila
13. nov 2011 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@brudra ok, ved ja som si to len overovala, ked som to videla na tej tabuly, ja sa tam chystam tak v 30 tt :wink: dakujem :slight_smile:
13. nov 2011 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@luckalucka83 pocula som ze si uz porodila, tak gratulujem :slight_smile:
14. nov 2011 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@raa2 ako pise brudra, s E-card neplatis nic
14. nov 2011 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brudra vcera poobede som bola nachvilocku v nemocke za Luckou, zajtra by mali ist domov. Maly Matko (Matej) je nadherny a krasne spinkal :slight_smile:
14. nov 2011 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@ivka03 jeeej, ty si uz Matejka videla? Potvora, by som isla s tebou... A ty sa mas ako? Rastiete pekne ? :slight_smile:
14. nov 2011 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ivka03 ja som tiež myslela že ju včera nachviločku kuknem, ale som trocha nachladená :frowning2: takže sa majú obidvaja dobre :slight_smile: A ty ako termín zatial ostáva 8.1. ?
15. nov 2011 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dani84 ano Dani videla, je nadherny... juuj, keby som vedela, ze pojdes, tak by som Ti cinkla, ale bola som v nedelu v Hainburgu len na 2 hodky, tak to bolo take neplanovane... My sa mame vyborne, rastieme a uz sme coraz pomalsi... :wink: A vy ako? Kam chodite k detskemu lekarovi? Do Hainburgu nechodis?
16. nov 2011 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@brudra Ano, mne zostava termin 8.1. ... a uz sa to krati... ale vam viacej? Ty mas teraz aky termin? Stary, ci posunuty?
16. nov 2011 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivka03 no uz by sme mohli dat nejake Kaffee spolu :wink: My chodime k detskej lekarke do Neusiedlu k Dr. Monika Merz-Hombauer. Ja tam mam vsetkych lekarov, tak preto tam... My sa mame super, malicka pekne rastie, maly smejo je to :dizzy_face:
16. nov 2011 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kocky :slight_smile:
hlasim sa uz z domu, pustili nas v utorok.
Dakujeme, ze ste na nas mysleli :slight_smile:
Porod som prezila, des a hruza, ale vysledok stoji za to. Starostlivost v nemocnici na jednotku, na izbe sme boli dve, este jedna slovenka, uplne super, velmi sestricky radili okolo kojenia, mliecko sa mi rozbehlo uz na treti den vdaka nim, porodnica v Hainburgu - uplne na jednotku :dizzy_face:
Maly je zlatucky, zdravucky, papka a spinka, len sedim a pozeram sa na neho :slight_smile:)) Pripojim nejake foto potom :slight_smile:
17. nov 2011 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (3)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok