Pôrod v Hainburgu

martinka1981
17. feb 2009

Ahojte,chcem sa dozvediet niečo o porode v Hainburgu. Ak ste tam niektora rodila dajte vedieť 🙂 . Vopred vam dakujem 😉

brudra
10. nov 2011

no Lucka sa neozýva, asi tie okná zabrali 😀 , zajtra tam idem na CTG tak ju asi skontrolujem či tam neleží 😀

martinka1981
autor
10. nov 2011

@brudra skontroluj a podaj hlasenie 😉 a že teda pozdravujeme 😀

luckalucka83
10. nov 2011

Caute kocky, hlasim sa 🙂
dnes som mala poplach, kontrakcie od pol noci, tak som sa doobeda vybrala do nemocnice a tam som uvidela tie biele plaste tak som sa tak zlakla, ze vsetko ustupilo 😖 SPravili mi CTG, klystir na rozbehnutie, otvorena na 2 prsty a nic, som si tam posedela vypytala sa domov a teraz ma to zase chyta, vypluta som ako rezanka, nevyspata, cely clovek ma boli ale nejdem do nemocnice ani za svet, ten mlady muz v brusku si so mnou robi co chce, asi fakt caka na toho 11.11 😵

martinka1981
autor
10. nov 2011

@luckalucka83 jeeej Luci tak sa to asi rozbieha 😎
juj drž sa a všetko dobre,hlavne nech je to rychlo a bezbolestne,resp.čo najmenej bolesti 😉

raa2
10. nov 2011

@luckalucka83 si pekne lahni ak sa da, som na teba myslela dneska, som bola s malym na nakupoch v hainburgu, ukazovala som mu aj porodnicu, ze tam sa narodil 😉 skus si dat horucu sprchu, vraj to pomaha tiez, ale nemam odskusane 🙂 drz sa a nech je to uz naozaj rychle a co najmenej bolestne!!!

brudra
10. nov 2011

@luckalucka83 moja zlata, takto ťa trápi ten tvoj drobček, držím ti palce nech už to máš rýchlo a bezbolestne za sebou 😉

dani84
10. nov 2011

@luckalucka83 a ja som si bola na 100% ista, ze uz to mas za sebou 😕 Drzime palceky Luci 😵

ivka03
12. nov 2011

Ahojte kocky, tak Lucia uz ma Matka, narodil sa vcera o 12h 🙂

martinka1981
autor
12. nov 2011

@ivka03 jeee tak že gratulujeme
Teda bude mať meniny a narodeniny v ten isty den 😅 😝

ellysa
12. nov 2011

@luckalucka83 tak on určite čakal na taký krásny dátum , gratulujeeeeeeeeeeem a teším sa na kočíkovanie 😀

raa2
12. nov 2011

@luckalucka83 gratulujem!! vela zdravicka Martinkovi prajeme a maminke skore zotavenie 😉

eniii
12. nov 2011

@luckalucka83 blahozelam k syncekovi!!!! 🙂 takže predsa čakal na ten magický dátum, úžasné 😉

brudra
13. nov 2011

myslím že Lucka nemá Martina ale Mateja 😉

ivka03
13. nov 2011

@brudra 🙂 ahooj, bola si za nou v nemocke?

brudra
13. nov 2011

@ivka03 ne nebola som, ale bola som tam v piatok celé doobedie, a Lucka sa tam práve trápila na porodnej sále, podla mňa ju už asi aj zajtra pustia domov, neviem kolko dní sa ostáva v nemocnici

raa2
13. nov 2011

Baby co chodite k dr.Urbanovi,tak kolko platite ZA vysetrenie?

brudra
13. nov 2011

@raa2 nič sa neplatí ak máš E-Card

raa2
13. nov 2011

@brudra mam, len som tam na tej cedulke videla ze vsetko sa plati platbami, tak som to moc nechapala..

ildicka
13. nov 2011

@luckalucka83 ako sa mas???? babätko je uz tu?????

brudra
13. nov 2011

@raa2 no neviem, bola som u neho len 2 x a nič som neplatila a viem že aj Lucka tam bola len 2 x a nič neplatila

raa2
13. nov 2011

@brudra ok, ved ja som si to len overovala, ked som to videla na tej tabuly, ja sa tam chystam tak v 30 tt 😉 dakujem 🙂

ildicka
14. nov 2011

@luckalucka83 pocula som ze si uz porodila, tak gratulujem 🙂

ivka03
14. nov 2011

@raa2 ako pise brudra, s E-card neplatis nic

ivka03
14. nov 2011

@brudra vcera poobede som bola nachvilocku v nemocke za Luckou, zajtra by mali ist domov. Maly Matko (Matej) je nadherny a krasne spinkal 🙂

dani84
14. nov 2011

@ivka03 jeeej, ty si uz Matejka videla? Potvora, by som isla s tebou... A ty sa mas ako? Rastiete pekne ? 🙂

brudra
15. nov 2011

@ivka03 ja som tiež myslela že ju včera nachviločku kuknem, ale som trocha nachladená ☹ takže sa majú obidvaja dobre 🙂 A ty ako termín zatial ostáva 8.1. ?

ivka03
16. nov 2011

@dani84 ano Dani videla, je nadherny... juuj, keby som vedela, ze pojdes, tak by som Ti cinkla, ale bola som v nedelu v Hainburgu len na 2 hodky, tak to bolo take neplanovane... My sa mame vyborne, rastieme a uz sme coraz pomalsi... 😉 A vy ako? Kam chodite k detskemu lekarovi? Do Hainburgu nechodis?

ivka03
16. nov 2011

@brudra Ano, mne zostava termin 8.1. ... a uz sa to krati... ale vam viacej? Ty mas teraz aky termin? Stary, ci posunuty?

dani84
16. nov 2011

@ivka03 no uz by sme mohli dat nejake Kaffee spolu 😉 My chodime k detskej lekarke do Neusiedlu k Dr. Monika Merz-Hombauer. Ja tam mam vsetkych lekarov, tak preto tam... My sa mame super, malicka pekne rastie, maly smejo je to 😵

luckalucka83
17. nov 2011

Caute kocky 🙂
hlasim sa uz z domu, pustili nas v utorok.
Dakujeme, ze ste na nas mysleli 🙂
Porod som prezila, des a hruza, ale vysledok stoji za to. Starostlivost v nemocnici na jednotku, na izbe sme boli dve, este jedna slovenka, uplne super, velmi sestricky radili okolo kojenia, mliecko sa mi rozbehlo uz na treti den vdaka nim, porodnica v Hainburgu - uplne na jednotku 😵
Maly je zlatucky, zdravucky, papka a spinka, len sedim a pozeram sa na neho 🙂)) Pripojim nejake foto potom 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre