Pôrod v Hainburgu - reálne skúsenosti

lverffy
1. apr 2014

Ahojte hladam konkretne skusenosti s porodom v Hainburgu. Nezaujmaju ma administrativne detaily ale naozaj priebeh porodu - vsade sa diskutuje o rodnych listoch cenach a inym detailoch ale skusenosti s porodom sa daju najst velmi tazko. Pomozte mi a napiste mi vasu skusenost ak ste teda v Hainburgu rodili. Dakujem za pomoc.

chrummka
13. jan 2019

@mysuliatko7 to mlieko sa tam dostalo samozrejme omylom 😁

janka080
15. jan 2019

@kreata Ahoj, ja by som sa tiez chcela poistit v Rakusku. Vies mi prosim poradit ktoru poistovnu? Vdaka!

nikolmohammed
21. feb 2019

Ahojte baby chystá sa niektorá z vás na deň otvorených dverí do nemocnice v hainburgu ? je to 1.3.2019
O 11:30h.

miskasz
12. júl 2019

@bambi1979 ahoj, prosím ta vedela by si mi povedať zoznam dokladov ktoré treba nat k pôrodu. Viem že treba rodný list otec a mama preložený úradne do NJ a sobášny list, ešte niečo? Ďakujem veľmi pekne 🙂

bambi1979
12. júl 2019

@miskasz ahoj
@miskasz ahoj nič iné nepotrebuješ, ak by si aj toto nemala, nevadi, bývaš si to potom sama. Akurát MKPass si vezmi na všetky vyšetrenia Ti dajú pečiatky 🙂

miskasz
14. júl 2019

@bambi1979 čo je to MKPass? Vďaka 🙂

kristina28918
15. júl 2019

@miskasz tehotenská knižka v Rakúsku Mutter Kinderpass

miskasz
16. júl 2019

@kristina28918 oki dik 🙂

miskasz
9. okt 2019

Baby ako dlho trvá od podania, kým Vám poisťovňa preplatí časť pôrodu? Dik

sashik
9. okt 2019

@miskasz mne sa zda, ze to boli cca tri tyzdne, v auguste sme dali ziadost, v septembri prisli peniaze.

lula313
9. okt 2019

Inak riešil tu niekto ubytovanie na rodinnej izbe aj s prvým dietatom, čiže či tam okrem novorodenca a muza môže mat žena aj napr. 2 ročne dieťa?

sashik
10. okt 2019

@lula313 skuste pozriet tuto skupinu, tusim sa to tam uz riesilo: https://www.modrykonik.sk/forum/porodnice-a-doktori/porod-v-hainburgu-2/

kristina28918
10. okt 2019

@lula313 Užite si čas s nový členom sama.

lula313
10. okt 2019

@kristina28918 určite chcem, aby bol na rodinnej izbe so mnou aj muž(ako pri prvom porode) a dceru nechcem odstrcit za to, že sa nám narodi ďalšie dieťa a dat ju k starym rodičom na 4 dni, keď tam nikdy nespala a ani oni si na to moc netrúfajú..

caalve
24. okt 2019

@lula313 Neviem, ci pomoze ale v septembri 2017 s tym nebol problem. Boli sme ja, manzel, starsi syn a prave narodeny syn od piatka do pondelka. Kludne napiste ak mate nejake dalsie otazky. Ak budem vediet poradit, rada tak urobim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre