Pôrod v Mediclinic v Bratislave

evitka83
28. nov 2013

ahojte, mate prosim niekto skusenosti s porodom, klasickym alebo sekciou v Mediclinic v BA? Prostredie, pristup personalu, pripadne aj nejake ceny a pod... Lekara mam vybrateho, ale vela okolo porodu spravi prave personal a kedze ja sa necitim na porod v nemocnici, chcela by som to skusit tu (uprimne si priznam, ze som citlivka a bolestive a stresove situacie zle znasam a potrebujem individualny pristup)
Dakujem za akekolvek referencie

tesoro
28. nov 2013

Odkedy sa tam da rodit?! Hovadina podla mna....

tilly
28. nov 2013

nerodi sa tam, len UPT tam robia...

miriem
28. nov 2013

Tiež som o nich ešte nepočula, že by sa tam dalo rodiť, ale na stranke majú uvedené, že poskytujú aj operačné a pôrodnícke služby, tak asi áno...

hradnapani
28. nov 2013

@evitka83 a ten vybraty lekar ti aj poskytol porod v tomto zariadeni? dost o tom pochybujem, v BA su len tri statne porodnice a jedna sukromna (koch). V mediclinicu nemaju napriklad novorodenecke odd., takze rodit priamo tam je zrejme uplne vylucene 😒
Ale urcite sa da dohodnut, ze tamojsi lekar chodi k porodom do vybratej oficialnej porodnice.

hradnapani
28. nov 2013

@miriem pisu, ze zabezpecuju (nie poskytuju)... t.j. asi zabezpecia v niektorej nemocnici s ich lekarom.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre