Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Pôrod v Piešťanoch

lusinda3
6. dec 2014

Tie, ktore ste rodili v PN stalo sa Vam, ze v noci nepodali epidural? Lekarka chodi len do 22:00? Ktoreho lekara by ste si zazmluvnili? Kolko to tam stoji? Kamaratka tam bola teraz a hovori, ze zo 100 zdvihli na 200 eur? A co ak ten zazmluvneny lekar ma prave sluzbu, ked rodim aj tak sa plati?

lusinda3
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jankaovecka
6. dec 2014

ja som rodila v pn, zazmluvneneho som nemala - je to total hovadina, nechapem aky to ma vyznam...a v noci epidural nepodavali, lebo tam nebol anesteziolog!!! nastastie som nerodila v noci a doktor stal naozaj tusim dvesto, co som pocula. Podla mna je uplne jedno koho si zazmluvnis, odrodia ta vsetci rovnako dobre ci budu mat euri vo vacku alebo nie..skoda penazi,. Mna rodil Geso, perfektny pristup, odporucam! Samozrejme ze sa plati, ktory doktor si nenecha ujst 200eur? 🙂 nezazmluvnuj si nikoho. Baby tam hovorili, ze mali zazmluvneneho, neviem teda co cakali, ale ze ani za nimi neprisiel. ze len odrodil a basta, peniaze fuc 🙂
tot moj nazor.

jankaovecka
6. dec 2014

Dr. Gleso samozrejme, nie Geso 😎

marianna1985
10. dec 2014

skus skupinu porodnica piestany medzi fotoblokmi, pripadne ti mozem poslat pozvanku
@lusinda3

Tu začni písať odpoveď...

Odošli