Pôrod v Poprade alebo Kežmarku. Aké máte skúsenosti?

dadak
26. okt 2006

Ahojte baby,
mozete mi napisat vase skusenosti z porodnic v Poprade alebo Kezmarku? Aj nazor na doktorov a na celkovy porod a zosivanie...Dakujem

trinka
12. jún 2010

Dakujem za banonovník :D teším sa na vás

vinka
12. jún 2010

@trinka,@domika9 dúfam,že nás tam prídete teraz už aspon pozdraviť. 😉 som vás už pridala 🙂

stamion
12. jún 2010

Domika ako si došla domov? Malý je v pohode? Trinka dúfam že naše detičky už budú lepšie bubať,keď sa ochladí 😉
Mimuš,vy nemáte teploty,lebo mi dnes začíname teplotovať,ráno mal Simonko 38,6,ale dala som mu nurofen a celý deň nemal teplotu,až teraz večer mal 38,2.Nemá žiadne bolesti,nekašle,nesoplí,len rúčky si pchá furt do pusy tak myslím že sú to zúbky 😒 Ja som ani nemala ísť na to stretko,ale išla som do obchodu tak som sa tam stavila,bez Simonka.Babenky sú super,aj keď som sa tam nezdržala dlho,Vinka napiekla perfektnú tortu 😵

domika9
12. jún 2010

stamion v pohode len ten hic v aute bol na nevydržanie Matuško bol tak ticho že som cestou zastavila a pozerala či vobec dycha v aute mi ukazovalo 34,5 takže brutal sa nedalo žiť
booože ja by som si tak dala čierne pivo

mimuska21
12. jún 2010

no stamion mathias mal včera teplotu,ale dnes nič a je strašne mrzutý tiež som mu dala nurofen a bolo lepšie a každý mi hoorí,že sú to zúbky 😖 takže žiadná sláva.aj dasná ma už tvrdé a biele mastím mu ich s kamistadom,ale nejak to nezaberá ☹

mimuska21
12. jún 2010

Zdenka a všetko najlepšie k narodeninám 🙂 dúfam,že ste ich pekne oslávili 😉

stamion
12. jún 2010

Mimuš a koľko mal teplotu?Tiež som pozerala že ma dole jednu stranu zdurenú. Dúfam že sú to zúbky,lebo teraz čítam na internete že pri prerezavaní nemá byť vysoká teplota len zvýšená 😒
Zdenka aj ja ti prajem všetko len to najlepšie k narodkám,a koľko vlastne máš???????? 😉

trinka
12. jún 2010

Zdeni, trochu oneskorene ale predsa - všetko nalepsie a vela Božieho požehnania 😉

vinka
12. jún 2010

Zdeni aj ja sa pripájam ku gratulácii. 😉

domika9
13. jún 2010

zdenka aj ja prajem všetko naj 🙂
a kolkože? kolko? 18? 😉 😉 😉

mimuska21
13. jún 2010

stamion,nemal vysokú len 37.6 ale bol strašne mrzutý a aj riedko kaká,skoro ako hnačka a dnes sa mi nejako vysypal na bruško,ale dúfam že sú to len potničky,ale je kľudný,len mu je neskutočne horúco 😠

onellyo
13. jún 2010

zdenka
mne dal lekar kvapky SAB... davala som mu zopar krat
ale prestala som,,, ked ti tak place daj ho na brusko
a hladkaj chrbatik ,nam to zabera,,, 🙂 🙂
a blahozelam ti ze si to zazila len jeden krat 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

zdenka_pp
13. jún 2010

Baby ďakujem za blahoželanie, no a 18 to veru nie je Domika. Treba pridať ...mám 27 😅
Onellyo, mi mávame problémy a tiež sme brali aj Sab, Infacol, teraz pre zmenu Espumisan. Či to prináša úľavu, sama neviem. Stále má problémy sa vyprdkať, takže si aj poplače, popučí sa.(ale to, čo sme mali v piatok, dúfam už nezažijem).
Stále cvičíme nožičkami, masírujeme. A keď vidí ortopedické nohavice chytá hysák 😀 😀, ale dávam mu ich iba na noc. Nech sa v nich zbytočne cez deň neparí. Veď je fakt horúco. .
Maggie, lekárka mi dokopy o pruhu nič nepovedala, len to, že je to normálne, že aj jej syn to má a že už má 5 rokov a je v poho. My to máme komplikovanejšie, pretože malý nemá zostúpené jedno vajíčko v semeníku a to práve na tej strane, kde má pruh. Takže vajíčko a črievko sú "spolu", takže nesmiem mu to črievko ani zatláčať späť, aby som náhodou nepoškodila vajíčko. Až budeme mať 7-8 mesiacov, tak nás pošle na ultrazvuk a potom sa uvidí.

Aké bolo stretko? Má niekto nejaké foto?

vinka
13. jún 2010

Ano trinka pridala kukuk 🙂

zdenka_pp
13. jún 2010

Len čo som to napísala, som si všimla 😀
Ale chýba skupinové foto, kde by vám pekne bolo vidno tváre, to aby som vás spoznala 😉
A tá torta!!!!! Super!!! 😀 😀 😀

vinka
13. jún 2010

Zdenka tak skupinová sa nestihla alebo zabudla? 😀 😀 😀

twiti
13. jún 2010

Ahojteee baby 🙂
Tak ako bolo na stretku? Zial som nemohla prist. kym by som k vam dosla na aute mala aj ja by sme sa asi uvariliii zaziva v aute,zatopilo nam pivnicu a auto sme mali dho vonku bolo tam ako v saune tak som to vzdala 🙂 .
Dufam,ze nabuduce ak bude nieco tak budem moct prist 🙂

vinka
14. jún 2010

Twiti aj Domika mala 35 stupnov v aute a prežili to v zdravý. 🙂

mimuska21
14. jún 2010

vinka si šikovná,peknú tortičku si upiekla. 😉
trinka aj fotky sú pekné 🙂

vinka
14. jún 2010

@mimuska21 dakujem 😉 bola aj fajná taká osviežujúca.ASPON BABY TVRDILI,žE IM CHUTí 😀 😀

mimuska21
14. jún 2010

no to verím,že ako vyzerala tak aj chutila 😉
aj moja švagrina pečie torty,tiež nie je cukrárka a je šikovná,to sú už také riadne vymakané má ich na stránke torty od mamy ,prešovský kraj- kacena 666 😉

trinka
14. jún 2010

@mimuska21 dakujem sa tiež len tak odbehla od učenia... 😉 a torta bola fajna aj manžel ochutnal a pochválil šikovnu tetu Vinku 😀

mimuska21
14. jún 2010

vinka pozerám,že tvoja malá bude mať o chvíľu rok, akú tortičku jej chystáš? 🙂

mimuska21
14. jún 2010

Stamion ako s malým?ešte máte teplotu?alebo už máte rovno zúbok 😀

stamion
14. jún 2010

no Mimuš,včera sme boli na pohotovosti,lebo malý mal teplotu ráno aj na obed a ku večeru zase tak sme boli,poslali nás na ušné,lekárka povedala že má zápal uška,a že má veľmi zdurené dasienka,že to môže byť aj z toho.Že pri prerezávaní sú teploty aj 40 tky. Nedala mu antibiotiká,len kvapky do uška burov,ale dnes mal zase teplotu aj ráno aj poobede 38,4 ☹ Ešte počkám čo bude zajtra a ked mu teploty neustúpia tak nám dajú antibiotiká.Ale je dosť kľudný na to aké má teploty,a že má zápal uška,ruky má stále v puse,dasienka mu mám masírovať,a malo by to prejsť,tak uvidíme.A vy ako?

vinka
14. jún 2010

Stamion aj zápal môže byť následok prerezávania.No tie zuby nešťastné robia šarapatu celý život.Aj ked idú von aj potom. 😒 Nech vám rýchlo vylezú 😉

mimuska21
14. jún 2010

my ešte nič,zatiaľ žiaden zubok 😀 teplotu už nemáme,mal iba raz aj to nízku.tak sa rýchlo uzdravte,aspoň že je pokojný malý simonko.

stamion
14. jún 2010

Ďakujeme Mimuška aj Vinka,dúfam že nám teplota už klesne 😉

zdenka_pp
15. jún 2010

Tak ako tu čítam vaše príspevky, no, vôbec sa na to obdobie "zúbkov" neteším. Naše problémy s nafukovaním sa zas len zhoršujú. A to sa vraj okolo tretieho mesiaca začína situácia ukľudňovať, nám sa práveže zhoršuje.

vinka
15. jún 2010

zdenka a dojčíš?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre